Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tydzień temu Olkowski byl blisko Lecha, to raczej podbitka menago.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      Tydzień temu Olkowski byl blisko Lecha, to raczej podbitka menago.
      Bo miał odejść Gumny a z Legii ma odejść Broź.

Komentarz

• Zamieszczone przez Helu77 Zobacz posta
        Łukasza za chwilę może nie być w Legii bo ma ofertę z Piasta Gliwice.
        I nie dziwię się, bo jeśli zostanie Jedza, to nie powącha murawy, a dla mnie to gość na poziomie ekstraklasy.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Bo, gdyby miał odejść Broź, to transfer elegancki.

Komentarz

• Jeśli faktycznie jest taki temat to mam nadzieję, że nie jest to ten zapowiadany transfer do ofensywy...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A ja mam nadzieję, że Turzyniecki dostanie swoją szansę w 1 druzynie. Nie wszystko mu wychodzi, ale generalnie bardzo fajnie gra. Natomiast jesli Olkowski za 300 tysi to nie podbicie menadżera, a z klubu faktycznie odejdzie np. Broź, to wydaje się spoko transfer
              | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• IMO jest kilka potencjalnych powodów tego ew. transferu:
                1. Jędza odchodzi*
                2. Veso mamy z głowy do lata*
                3. Póki nie ma Veso PP, a potem zdrowa rywalizacja (Broź out, a Turzyniecki przekonał RJ i będzie jako zmiennik)*
                * - niepotrzebne skreślić

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                  IMO jest kilka potencjalnych powodów tego ew. transferu:
                  1. Jędza odchodzi*
                  2. Veso mamy z głowy do lata*
                  3. Póki nie ma Veso PP, a potem zdrowa rywalizacja (Broź out, a Turzyniecki przekonał RJ i będzie jako zmiennik)*
                  * - niepotrzebne skreślić
                  z tym Veso mnie trochę przeraziłeś, ale niestety to ma ręce i nogi..

W ogóle jak miło, że po kilku dobrych dniach posuchy znowu jakieś rumorsy
                  Generalnie średnio to wyglądało jak niby kogoś szukają ofensywnego, a nawet najmniej plotki z nazwiskiem brak, bo jednak w większości przypadków było wiadomo sporo przed od pismaków. Argumentacja "transfery lubią ciszę" więc trochę by mnie martwiła w tym przypadku.
                  Eduardo był do końca kryty i Kaliszuk rano tego samego dnia bodaj napisał, a Philippsa zdradził dzień przed przylotem Jozak, ale tutaj z tego co mówił sam Chris, oferta poszła 2 dni wcześniej, wszystko szybko bach bach, że nawet nie mieli czasu wywęszyć
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                    z tym Veso mnie trochę przeraziłeś, ale niestety to ma ręce i nogi..

W ogóle jak miło, że po kilku dobrych dniach posuchy znowu jakieś rumorsy
                    Generalnie średnio to wyglądało jak niby kogoś szukają ofensywnego, a nawet najmniej plotki z nazwiskiem brak, bo jednak w większości przypadków było wiadomo sporo przed od pismaków. Argumentacja "transfery lubią ciszę" więc trochę by mnie martwiła w tym przypadku.
                    Eduardo był do końca kryty i Kaliszuk rano tego samego dnia bodaj napisał, a Philippsa zdradził dzień przed przylotem Jozak, ale tutaj z tego co mówił sam Chris, oferta poszła 2 dni wcześniej, wszystko szybko bach bach, że nawet nie mieli czasu wywęszyć
                    Dlatego liczę (być może naiwnie), że do ofensywy ściągną kogoś konkretnego - stąd ta cisza.

Komentarz

• Wygląda na to że następne okienko nie przyjdzie żaden ofensywny zawodnik.Odszedł Niko ,Prijo,Vadis,Gui a nie przyszedł nikt.Słabo to wygląda.

Komentarz

• Zamieszczone przez hasan83 Zobacz posta
                        Wygląda na to że następne okienko nie przyjdzie żaden ofensywny zawodnik.Odszedł Niko ,Prijo,Vadis,Gui a nie przyszedł nikt.Słabo to wygląda.
                        Serio?
                        #teamMioduski

Komentarz

• Najbardziej martwi to, że nie mamy klasowego zmiennika dla Rado i trzeciego napastnika, a mówi się o kolejnym na prawą obronę. Wychodzi na to, że po tym okienku będziemy mieli mocną obronę i słaby atak (z mało kreatywnymi pomocnikami oprócz Rado). Na kontry będziemy grać, czy co? Jakoś za mało mamy zawodników, którzy pozwoliliby nam dominować przeciwnika.
                          Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Zamieszczone przez księciuniu
                          Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zgadza się.
                            W ataku mamy Niezgodę oraz Eduardo. Młody nie gwarantuje jeszcze dużej ilości bramek, co potwierdził w rundzie jesiennej. Stary natomiast jest zagadką o bajecznej przeszłości. Nie ma żadnej gwarancji, że wejdzie i zacznie ładować bramę za bramą. Odpadł Sadiku i tutaj powinno być szybkie wzmocnienie, dziwne że w grę nie wchodzi żaden gracz blisko kadry typu Sobiech czy Stępiński. Tu mają opcję wywalczenia biletu do Rosji.
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
                              Najbardziej martwi to, że nie mamy klasowego zmiennika dla Rado i trzeciego napastnika, a mówi się o kolejnym na prawą obronę. Wychodzi na to, że po tym okienku będziemy mieli mocną obronę i słaby atak (z mało kreatywnymi pomocnikami oprócz Rado). Na kontry będziemy grać, czy co? Jakoś za mało mamy zawodników, którzy pozwoliliby nam dominować przeciwnika.
                              I najlepsze jest to, że jesienią punktowaliśmy właśnie mocną obroną, a od akcji ofensywnych często zęby bolały. Personalnie obronę mamy teraz naprawdę bardzo mocną, trzeba tylko te klocki poukładać. Tak jak już pisałem przede wszystkim potrzeba kreatywnego zawodnika, który obskoczy wszystkie pozycje za napastnikiem w systemie 4-2-3-1. Co nam po kolejnych napastnikach skoro nie będzie im miał kto okazji stwarzać?
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                I najlepsze jest to, że jesienią punktowaliśmy właśnie mocną obroną, a od akcji ofensywnych często zęby bolały. Personalnie obronę mamy teraz naprawdę bardzo mocną, trzeba tylko te klocki poukładać. Tak jak już pisałem przede wszystkim potrzeba kreatywnego zawodnika, który obskoczy wszystkie pozycje za napastnikiem w systemie 4-2-3-1. Co nam po kolejnych napastnikach skoro nie będzie im miał kto okazji stwarzać?
                                Pełna zgoda. Interesuje mnie tylko dlaczego przez całe okienko nie udało się ogarnąć nikogo kreatywnego?

Są dwie możliwości:

1. Nikt sensowny w naszym zasięgu finansowym po prostu nie chciał przejść do naszej ligi, czemu trudno się dziwić.
                                2. Sztab uznał, że dalej będziemy opierali naszą grę o mocną obronę, ale chyba wiedzą że to igranie z ogniem.
                                Zamieszczone przez księciuniu
                                Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

Pracuję...
                                X