Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Płaczek wyzywa od płaczków, to się porobiło Ile to razy ty tutaj narzekałeś i beczałeś to głowa mała

Mario mimo sukcesów Magiery (mistrzostwo i 3 miejsce w grupie LM) nadal jechał po nim, przy okazji chwaląc Bielnicę.

Teraz czekamy na weryfikację Jozaka, którego tak zachwalał. I ja jestem sceptycznie nastawiony (po tym jak wyglądały przygotowania, kombinowanie z ustawieniami) ale trzymam kciuki, aby się mu udało. I nie mam problemu ze zmianą zdania i ewentualnym przeproszeniem. Tym się właśnie niektórzy od niego różnią, że potrafią przyznać się do błędu zamiast brnąć w bagno trzymając się swojego zdania. On uważa się za nieomylnego.
    Kiedy i gdzie zaczynającego pracę trenera nazwałem wuefistą lub pisałem o tym, że przychodzi jakiś stażysta? W którym miejscu przychodzącego do nas grajka, który nie zagrał choćby meczu, określiłem jako ogóra?

Także tego...

PS zamiast zmieniać zdania warto dać komuś popracować i dopiero wtedy brać się za ocenę. Zdanie można zmienić zawsze, ale w świetle tego stękania wychodzi się trochę na głupka.
    Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
    A Melanż Trwa...

Komentarz

Płaczek wyzywa od płaczków, to się porobiło Ile to razy ty tutaj narzekałeś i beczałeś to głowa mała

Mario mimo sukcesów Magiery (mistrzostwo i 3 miejsce w grupie LM) nadal jechał po nim, przy okazji chwaląc Bielnicę.

Teraz czekamy na weryfikację Jozaka, którego tak zachwalał. I ja jestem sceptycznie nastawiony (po tym jak wyglądały przygotowania, kombinowanie z ustawieniami) ale trzymam kciuki, aby się mu udało. I nie mam problemu ze zmianą zdania i ewentualnym przeproszeniem. Tym się właśnie niektórzy od niego różnią, że potrafią przyznać się do błędu zamiast brnąć w bagno trzymając się swojego zdania. On uważa się za nieomylnego.
      Nie znam nikogo o takim nazwisku, a gdzie tam mówić o chwaleniu.

PS. Magiera pokazał jaki z niego trener. Kiedy miał okazję kontynuować pracę jako trener (Pogoń, czy Nieciecza) to spierdolił do PZPN na ciepłą posadkę, która nie ma żadnego związku z trenerką. Jozak przejął materiał ludzki po nim (rozjebany doszczętnie) i jeszcze był w stanie wycisnąć pierwsze miejsce. Także tyle na ten temat i nie wywołuj go już do tablicy. Sam Jozak teraz buduje swoje dzieło.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Chmielo a to płaczkiem można być tylko w tych przypadkach które wymieniłeś? Ile było narzekania z twojej strony to głowa mała Ale ok, niech ci będzie, nie płakałeś.

Mario no popatrz, na tego amatora z Wronek piszę Bielnica już od roku, a ty dopiero dziś się do tego przyczepiłeś. Kiedyś wiedziałeś kto to Bielnica, bo jakoś odpisywałeś jak go tak nazywałem Zazwyczaj to ty wywoływałeś Magierę do tablicy. Ale ok teraz pora na autorską drużynę Jozaka, zobaczymy co wymodzi

To tyle chłopakI. OT.

Komentarz

Chmielo a to płaczkiem można być tylko w tych przypadkach które wymieniłeś? Ile było narzekania z twojej strony to głowa mała Ale ok, niech ci będzie, nie płakałeś.
          Aha. Czyli krytyka w momencie, kiedy 9 miesięcy kopiemy się po czole, notujemy dwa eurowpierdole w miesiąc, gramy jeszcze gorszą piłkę jak za Hasiego, a trener nie reaguje to jest już płacz. Spoko.

I to pierdolenie, że oczywiście masz nadzieję, że mu się uda. Yhm, już to widzę jak z wypiekami siedzisz i czekasz, żeby napisać: "a nie mówiłem?".
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Hamujcie trochę ze słownictwem bo będę rozdawał punkty.
            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Cóż, każdy ma jak widać swoją ofiarę. Ty dziwisz się ludziom sceptycznym wobec Jozaka a z drugiej stronie dalej nacierasz na trenera, któremu mimo wszystko trudno odmówić zasług.
              Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
              Zamieszczone przez księciuniu
              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                I to pierdolenie, że oczywiście masz nadzieję, że mu się uda. Yhm, już to widzę jak z wypiekami siedzisz i czekasz, żeby napisać: "a nie mówiłem?".
                Miałem już nic nie odpisywać, ale na taką głupotę aż musiałem.
                Rozgryzłeś mnie. Bardziej interesuje mnie porażka Legii i dogryzienie Mario, niż sukcesy klubu i przyznanie racji, że jednak Jozak to dobry fachowiec i trener. Co trzeba mieć w głowie, żeby napisać coś takiego?
                Dla mnie sukcesy i trofea są na pierwszym miejscu. To nie ja "zaglądałem" do klubowej kasy i pisałem, że było za dużo wydatków za Leśnego itp. Dla mnie liczy się wynik - 4 mistrzostwa w 5 lat.
                I niech Jozak zdobędzie 5 mistrzostw w 5 lat. Co mi z tego by było jakby mistrz powędrował do innego klubu? Dogryzienie Mario to żadna satysfakcja w takim momencie. Wolę mistrzostwo.
                Jednak jeśli Jozak okaże się słaby, to będzie to wyciągnięte przeciwko Mario, który go tak zachwalał.

Jak masz pisać takie głupoty to...daruj sobie. Oszczędź swój i mój czas.

Edit down:
                ty za to uaktywniasz się od razu gdy ktoś broni Leśnego oraz Magiery albo jak atakuje Mioduskiego czy Mario Czy ty serio zawsze musisz się wpieprzyć jak ktoś pisze z Mario? Jesteś jego opiekunką czy co? Czy może uważasz go za niedorozwoja, że sam sobie nie poradzi? Serio jak ktoś pisze do niego to nie oznacza, że pisze do ciebie. Rozumiem wtrącić się raz, dwa czy nawet kilka, ale ty to robisz prawie za każdym razem. Jak będę chciał do ciebie napisać to użyję twojego nicka. Albo zmień nicka na MarioTrio
                Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No i ciekawe, że nie ma cię w tematach meczowych, przygotowaniach, czy transferach, a uaktywniasz się po słabszych wynikach, kiedy trzeba zadać pytanie: "Mario, jak Jozak?" albo przyczepić się do niego o jakąś plotkę transferową.

Z mojej strony koniec tematu. I tak wątek niepotrzebnie rozmyty.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamiast tego Maigi to lepiej by się skupili na poszukiwaniach jeszcze jednej "10". Niby może tam grać Rado, Hama czy Pasquato, ale Hama jest wystawiany z lewej, Rado z prawej. W ustawieniu 4-2-3-1 przydałby się jeszcze jeden kreatywny i mobilny zawodnik. Skoro skrzydeł za bardzo nie mamy to pewnie tam jak w sparingach będą grali tacy pół skrzydłowi właśnie.

Jeszcze jeden defensywny pomocnik był potrzebny, ale już niech zostanie na ławkę ten Kopczyński. Phillips, Kopczyński w razie czego Remy obstawią pozycję numer "6", na "8" jest Antolić i Mączyński. Chyba, że Jozak chce się trzymać grą "6" i dwoma "8" to wtedy rzeczywiście na pozycję numer "8" przydałby się trzeci do rywalizacji, ale dla nas to chyba zbyt defensywne ustawienie.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      Zamiast tego Maigi to lepiej by się skupili na poszukiwaniach jeszcze jednej "10". Niby może tam grać Rado, Hama czy Pasquato, ale Hama jest wystawiany z lewej, Rado z prawej. W ustawieniu 4-2-3-1 przydałby się jeszcze jeden kreatywny i mobilny zawodnik. Skoro skrzydeł za bardzo nie mamy to pewnie tam jak w sparingach będą grali tacy pół skrzydłowi właśnie.

Jeszcze jeden defensywny pomocnik był potrzebny, ale już niech zostanie na ławkę ten Kopczyński. Phillips, Kopczyński w razie czego Remy obstawią pozycję numer "6", na "8" jest Antolić i Mączyński. Chyba, że Jozak chce się trzymać grą "6" i dwoma "8" to wtedy rzeczywiście na pozycję numer "8" przydałby się trzeci do rywalizacji, ale dla nas to chyba zbyt defensywne ustawienie.
                      Najwyraźniej wzięli sobie twoje słowa do serca.

https://legia.net/wiadomosci,72305-r...cnieniami.html

Komentarz

• Boks pisze że Olkowicz do Legii. Nie rozumiem, wydaje mi się że przydał by się ktoś na lewą stronę, a nie kolejny prawy skrzydłowy/obrońca.

https://twitter.com/PilkoWracaj/stat...43955919441920

Jest jeszcze fotka z BILD, o informacji że Legia negocjuje jego transfer za 300 tysięcy euro.

Już cały L Twitter o tym pisze. Podobno oferta została złożona już za Olkowskiego.
                        Ostatnio edytowany przez FlashGordon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jędrzejczyk, Broź, Vesović, Kucharczyk, Turzyniecki. Lista zawodników na prawą stronę jest dosyć długa, a więc też nie widzę większego sensu tego transferu. Chyba, że jest coś na rzeczy z odejściem Jędzy.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• whuj ofensywny transfer.. Nawet w przypadku odejścia Jędzy nie uważam, żeby PO była priorytetem transferowym - Broź, a może przede wszystkim Turzyniecki, który naprawdę fajnie się prezentuje, dadzą radę.

@Antares: zrezygnowaliśmy już oficjalnie z pomysłu gry 3-5-2, więc nie widzę sensu wpychania wszystkich do jednego wora, jako tzw "wahadłowych". Pomijam też, że Kucharczyk to od dawien dawna hasa po lewej, jako lewe wahadło/obrońca jeszcze można go testować, ale jako PO to już totalny eksperyment. Na tej samej zasadzie możne spróbować Niezgodę tu.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                              whuj ofensywny transfer.. Nawet w przypadku odejścia Jędzy nie uważam, żeby PO była priorytetem transferowym - Broź, a może przede wszystkim Turzyniecki, który naprawdę fajnie się prezentuje, dadzą radę.

@Antares: zrezygnowaliśmy już oficjalnie z pomysłu gry 3-5-2, więc nie widzę sensu wpychania wszystkich do jednego wora, jako tzw "wahadłowych". Pomijam też, że Kucharczyk to od dawien dawna hasa po lewej, jako lewe wahadło/obrońca jeszcze można go testować, ale jako PO to już totalny eksperyment. Na tej samej zasadzie możne spróbować Niezgodę tu.
                              No dobrze to na PO Jędza, Broź, Turzynieniecki, a na PP Vesović i Kucharczyk. Myślę, że mamy pilniejsze transfery niż wzmacnianie prawej strony. Chociażby lewa strona, a każdy z nich lewe nogi ma do wsiadania do tramwaju, a więc niby mogą tam też grać, ale nawet piłki nie wrzucą.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                whuj ofensywny transfer.. Nawet w przypadku odejścia Jędzy nie uważam, żeby PO była priorytetem transferowym - Broź, a może przede wszystkim Turzyniecki, który naprawdę fajnie się prezentuje, dadzą radę.

Łukasza za chwilę może nie być w Legii bo ma ofertę z Piasta Gliwice.

Komentarz

Pracuję...
                                X