Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No właśnie ofensywni pomocnicy, a oni często otrzymują piłki od zawodnika box to box. Typowego środkowego. Jodła był niby typowym defensywnym, ale czasami odwracał się z piłką i do przodu, to samo Tibo. A tak Kopczyński, Mąka czy ten cały Phillips prędzej pół meczu będą klepać ze stoperami jak w najgorszych meczach za Skorży.

Komentarz

• Akurat Jodły to my nie mamy już od 1,5 roku, więc nie ma co porównywać do tamtego.
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
        No właśnie ofensywni pomocnicy, a oni często otrzymują piłki od zawodnika box to box. Typowego środkowego. Jodła był niby typowym defensywnym, ale czasami odwracał się z piłką i do przodu, to samo Tibo. A tak Kopczyński, Mąka czy ten cały Phillips prędzej pół meczu będą klepać ze stoperami jak w najgorszych meczach za Skorży.
        To najpierw popatrz jak ten cały Phillips wyprowadza piłkę z obrony, a później bierz się do pierdolenia.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• @blaise101
          Wiem. Ale faktem jest też, że z Jacek w ogóle na niego nie stawiał, a to taki typ, który potrzebuje meczów, ogrania, żeby wejść w rytm. Może mam sentyment do niego, dlatego tak łatwo bym się go nie pozbywał. Ch.olera wie, czy ci nowi się wkomponują. Pamiętam, że jak nie szło, długo było po zero, to często Jodła te decydujące bramki siekał z główki. No ale to było dawno. Ile w ostatnim czasie strzeliliśmy z głowy po stałych fragmentach

edycja: ty, MarioCis czy jak ci tam transferowy onanisto , pohamuj się trochę, bo nie pozwolę sobie na takie teksty. Podziwiam moderacje za anielską cierpliwość po tym jak obrażasz pół forum. Ale pamiętaj chłoptasiu. Raz Cię wyj.ebali. Trzeci raz już możesz nie wrócić
          Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
            To najpierw popatrz jak ten cały Phillips wyprowadza piłkę z obrony, a później bierz się do pierdolenia.
            Dało się zauważyć, że jako jeden z nielicznych potrafi to robić i w dodatku z dobrym skutkiem.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

edycja: ty, MarioCis czy jak ci tam transferowy onanisto , pohamuj się trochę, bo nie pozwolę sobie na takie teksty. Podziwiam moderacje za anielską cierpliwość po tym jak obrażasz pół forum. Ale pamiętaj chłoptasiu. Raz Cię wyj.ebali. Trzeci raz już możesz nie wrócić
              Kogo to multikonto? Może to Marcin Adler z kieleckiego? :myśli: ***** w każdym bądź razie
              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Czytam to forum od początku istnienia, gdy nawet nie wiedziałeś że ta strona istnieje. Nie miałem potrzeby i czasu pisać. Więc powtarzam pohamuj trochę chłopcze. Jak z czymś się nie zgadzasz, bądź ktoś błądzi możesz odpowiedzieć argumentami bez chamstwa. Czytam od początku istnienia, więc niejeden raz widziałem jak robią tu z Ciebie głąba ku radosze gawiedzi. I słusznie, bo ta charakterystyka do Ciebie pasuje.

Komentarz

Czytam to forum od początku istnienia, gdy nawet nie wiedziałeś że ta strona istnieje. Nie miałem potrzeby i czasu pisać. Więc powtarzam pohamuj trochę chłopcze. Jak z czymś się nie zgadzasz, bądź ktoś błądzi możesz odpowiedzieć argumentami. Czytam od początku istnienia, więc niejeden raz widziałem jak robią tu z Ciebie głąba ku radosze gawiedzi. I słusznie, bo ta charakterystyka do Ciebie pasuje.
                  To wróć do czytania. To ci wychodziło najlepiej.

Komentarz

• Poczekamy chłopcze do początku rudny. Jak ten Phillips wyprowadza piłkę (życze mu żeby wyprowadzał jak Xavi) Ale póki co asyst ma tyle co kot napłakał, o bramkach nie wspomnę. Więc nie kompromituj się już transferowo - twitterowy onanisto.

Komentarz

Poczekamy chłopcze do początku rudny. Jak ten Phillips wyprowadza piłkę (życze mu żeby wyprowadzał jak Xavi) Ale póki co asyst ma tyle co kot napłakał, o bramkach nie wspomnę. Więc nie kompromituj się już transferowo - twitterowy onanisto.
                      Aż strach pomyśleć co byś pisał na forum, gdybyś faktycznie był tu od 15-lat. Po okienku w którym ściągano Iwańskiego, Kumbeva, Gizę i Arruabarenę rozjebałoby ci styki chyba, skoro pultasz się o tegoroczny zaciąg. I powtarzam po raz kolejny, najpierw prześledź grę Philippsa, a później bierz się do pierdolenia. Marcino już ci trochę pomógł w tym temacie.

Komentarz

• Odnoszę się do tego co było ostatnio, do postępu ostatnich lat, a nie zamierzchłej już w piłce przeszłości. Nie wmawiaj mi, czy coś doceniam, a czegoś nie doceniam.

Ten "przeciętniak" jak określałeś wcześniej Moulina futbolowy ignorancie, oprócz tego mitycznego wyprowadzania piłki miał bramki, asysty, dośrodkowanie, grę kombinacyjną. Ten Phillips, przynajmniej na papierze ma z przodu wielkie nic. Co nie znaczy, że nic nie potrafi. Tego nie napisałem i mi nie wmówisz. Przecinakiem być to też duża umiejętność, jak robi się to dobrze. I jak pisałem, pohamuj z tym "pier". Tolerancja wobec Ciebie sięga tu himalajów.

Komentarz

Odnoszę się do tego co było ostatnio, do postępu ostatnich lat, a nie zamierzchłej już w piłce przeszłości. Nie wmawiaj mi, czy coś doceniam, a czegoś nie doceniam.

Ten "przeciętniak" jak określałeś wcześniej Moulina futbolowy ignorancie, oprócz tego mitycznego wyprowadzania piłki miał bramki, asysty, dośrodkowanie, grę kombinacyjną. Ten Phillips, przynajmniej na papierze ma z przodu wielkie nic. Co nie znaczy, że nic nie potrafi. Tego nie napisałem i mi nie wmówisz. Przecinakiem być to też duża umiejętność, jak robi się to dobrze. I jak pisałem, pohamuj z tym "pier". Tolerancja wobec Ciebie sięga tu himalajów.
                          Chłopie, Moulin to zupełnie inna charakterystyka zawodnika niż Philipps. To po pierwsze. Po drugie opiewany przez ciebie Moulin rozegrał 70 spotkań w których zdobył zawrotną liczbę 6 goli i 8 asyst. Był tak kombinacyjny, że aż kompletnie przeciętny, a jego wyprowadzenie kończyło się na zawodniku najbliżej ustawionym. Ja rozumiem, że strzelił bramkę Realowi i dorzucił tam asystę, ale to nadal był zawodnik, którego można bez większego problemu zastąpić. I zrobi to Antolić, Remy, lub Philipps.

Komentarz

• Ale my nie mamy wymieniać zawodników 1:1, tylko ściągać lepszych.. a jeśli nie to chyba lepiej mieć zaaklimatyzowanego, znającego drużynę, ligę i system gry?

Nie ma tu gościa w ofensywie na którym oprzemy naszą grę (teraz nie mówię w kontekście Moulina), który będzie naszym liderem w klasyfikacji kanadyjskiej, strzeli parę bramek, dołoży z 10 asyst, który będzie pewniakiem do składu z przodu. Na dziś mamy takiego pewniaka? Nie, i podpowiem, że to nie przez to, że mamy taki mega wyrównany, klasowy, szeroki sklad..

Komentarz

• A ja napisałem, że ta sama charakterystyka? Napisałem, że nie zgadzam się na nazywanie Moulina przeciętniakiem. W kontekście Legii i ekstraklasy to według wielu i zgadzam się z tymi opiniami topowy środkowy pomocnik. Nie są to zawrotne liczby, ale są. Potrafi to. Jak na "tylko" środkowego pomocnika europejskiego słabiaka, jakim jest Legia, notuje przyzwoite liczby i według mnie ciężko będzie znaleźć lepszego. A ten cały Phillips rzekomo jest taki dobry technicznie, bo tak mogę zrozumieć ze słów opisu go oglądających, że dobrze wyprowadza piłkę - tak?. Jeśli tak, to ani razu nie brał bezpośredniej roli w ataku drużyny? Aż tak wynika to z jego roli w zespołach, w których grał? Być może, ale te liczby i w tym kontekście wydają się za słabe. Wyjdzie w praniu. Z tym zastąpieniem go przez trzech wymienionych bym się nie rozpędzał. Może Antolic, jeśli chodzi o ciąg do przodu. Remy to przede wszystkim stoper, mimo tego, że potrafi prosto kopnąć piłkę. Jak pisałem nie bez powodu chcieli tego murzyna Maigę.
                              Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Moulin to przecież charakterystyka mniej więcej Luki Modricia - proszę sprawdźcie ile on notuje goli i asyst, bo mi nie działa TM

Komentarz

Pracuję...
                                X