Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No więc przyznalem Ci racje w poście wyżej. Panie umiejący czytac.
    I ekspertem na tym forum od piłkarzy od pierwszej czeskiej do czwartej serbskiej jest zupełnie kto inny a nie ja. Więc skończ się ośmieszać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
      Iloskiego mają podpisać. Nie oglądałem sparingów, ale z tego co czytam, to szybko zapierd@la i nawet dobrze podaje. Będą z niego ludzie?
      Langil też szybko zapierd@lał i raz nawet dobrze podał, a mimo to.......sam wiesz
      Ale bądźmy dobrej myśli.

Komentarz

• Maiga cały mecz na ławce. Jutro powinna sie sprawa z jego transferem rozstrzygnąć.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• @Maciej_Kaliszuk
          9 min.9 minut temu
          Więcej
          Habib Maiga raczej nie trafi jednak do @LegiaWarszawa. Kluby się nie dogadały.

Także tego.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            @Maciej_Kaliszuk
            9 min.9 minut temu
            Więcej
            Habib Maiga raczej nie trafi jednak do @LegiaWarszawa. Kluby się nie dogadały.

TakÅźe tego.
            tak myślałem, źe się tak ta cała‚ operacja zakończy, tylko trener szkoda, bo słabo wyszedł‚, gdyź juź zakomunikował‚, źe trafi 2 nowych, i pierwszego wyciągnąć nie było wielką sztuką, ale ten cały Maiga to od początku wyglądał‚ jak Sci-fi. Cięźko mi powiedzieć w którą to stronę teraz idzie, bo wzmocnienia, wzmocnieniami ale Moulin to był mózgiem tego zespołu przez ostatnie pół roku, i bardzo wątpię, że ten Phlilips czy jak mu tam będzie na tym samym poziomie grał‚, tym bardziej, źe on raczej defensywa. Czeka nas znowu ciężka wiosna, gdzie do samego końca będziemy drżeli o mistrzostwo, ale tak czy siak te wzmocnienia nie zwiastują niczego dobrego latem w pucharach, a szczególnie w tych nowych eliminacjach do Ligi Mistrzów...
            Ostatnio edytowany przez twarog1987; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Znaczy, że temat możemy już zamknąć do następnego okienka.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Okienko w Polsce jest otwarte do 28.02, tak więc bądźmy dobrej myśli. W tym okienku działali prężnie z transferami. Może ktoś jeszcze przyjdzie.
                Brian Majkel Iloski pokazał się z dobrej strony w sparingach. Zaliczył asystę i strzelił gola. Jeździł na dupie aż miło się go oglądało. A oni chcą go wypożyczyć, tak jakbyśmy mieli za dużo dobrych skrzydłowych.
                #MioduskiWON

Komentarz

• Zapowiadało się super okno, a na dziś trochę straciłem optymizmu.

Antolic za Moulina - myślę, że max wyciągniemy z tego status quo, lepszy nie będzie.
                  Philipps za Jodłę/Kopę - raczej na plus, bo ciężko nie być lepszym od tej dwójki
                  Eduardo za Sadiku - może cos pokaże kanarek, ale też wątpię żeby był podstawowym napadziorem na 90 minut w meczu, za stary.
                  Remy jako wartość dodana powinien być plusem.
                  Vesovic za Gui - wiąże z nim największe nadzieje, ale póki co to stracił cały okres przygotowawczy..

Generalnie skład może ciut wzmocniony, oczywiście mamy lidera po jesieni, to tym bardziej możemy go utrzymać na koniec, ale nie nastawiałbym się na jakąś poezję gry z naszej strony.

A bym zapomniał - być może największe wzmocnienie to będzie po prostu powrót Rado. I chyba od niego najwięcej może zależeć. Jedyny gość, który weźmie piłkę, zagra 1 na 1, niekonwencjonalne podanie DO PRZODU.. aczkolwiek słabe, że tyle będziemy oczekiwać od dziadka po takiej kontuzji..

Ja się zastanawiam czy Jozak wyjawiając tego Maigę publicznie, nie był wkurwiony i nie chciał w ten sposób nałożyć presji na to żeby ktoś dołączył jeszcze
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Tuż przed okienkiem i na początku było wielkie hurra, że tyle transferów, tak szybko, sprawnie. Ja mając w pamięci ostatnie kompletne niewypały w poprzednich przerwach między rozgrywkami sam byłem zdziwiony i nawet pomyślałem, że Loczek, dyr. sportowy, dział skautingu nie próżnowali i jeszcze nas zaskoczą, bo takie krążyły zapowiedzi. Że jeszcze parę niespodzianek nas czeka. Jednak następne dni ostudziły zapały i wróciłem do swoich oczekiwań, a raczej kompletnego ich braku w stosunku do Mioduskiego. Od lata jego rządy to pasmo nieustających sukcesów i przerywania kilkuletnich pass. Wiem, że jeszcze okienko się nie skończyło, ale czy aby się wzmocniliśmy? Może trochę, ale no właśnie. Sprawdźmy:

Pozbyto się Nagya i Guillerme, więc skrzydła leżą i kwiczą. Za nich Vesovic - na papierze solidny skrzydłowy, prawy obrońca/wahadłowy. Tu jest nadzieja. Antolic niby za Moulina? No nie wiem. Jak pisałem kilka postów wyżej, oglądałem jego 3 mecze (wiem, trochę mało) zanim do nas przyszedł i technicznie od francuza odstaje. To bardziej taki Vrdoljak. Może sie mylę - mam nadzieje.
                    I w czym ten Phillips jest lepszy od Jodły? Tomek miał swoje słabsze mecze, ale nie schodził poniżej przyzwoitego poziomu. Wiemy na co go stać, potrafi strzelić ze stałego fragmentu, silny, doskonały w powietrzu. Ten Maiga może nie przyjść, co już Kaliszuk sugeruje na twitterze, więc zostajemy z drewnianym Kopą, Mąką, Phillipsem i Antolicem. Jesienią wyglądało to lepiej, więc gdzie tu wzmocnienie? Ale to moje zdanie, może nie mam racji. Sadiku już nie ma. Szału nie robił, ale już mamy mniejszy wybór w razie kontuzji starego brazyliany. Solidnym wzmocnieniem wydaje się ten Remy.

Komentarz

• Czarny nie przyjdzie i już się płacze zaczynają
                      Zamieszczone przez Bary89
                      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                        Czarny nie przyjdzie i już się płacze zaczynają
                        Nie płacze, tylko realna ocena. Zrobili szybko kilka transferów ciekawych, zapowiadało się, że nikt nie odejdzie i było bardzo ok, a tu nagle na koniec wyjmują lidera 2 linii i wygranego przygotowań na pozycjo napastnika, więc ciężko, żeby ta ocena była dalej taka sama.. tej drużynie brakuje kreatywności i chyba nie masz z tym wątpliwości?

Komentarz

• Napisał onanista transferowo-twitterowy

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                            Nie płacze, tylko realna ocena. Zrobili szybko kilka transferów ciekawych, zapowiadało się, że nikt nie odejdzie i było bardzo ok, a tu nagle na koniec wyjmują lidera 2 linii i wygranego przygotowań na pozycjo napastnika, więc ciężko, żeby ta ocena była dalej taka sama.. tej drużynie brakuje kreatywności i chyba nie masz z tym wątpliwości?
                            Okno jest otwarte do końca miesiąca. Jeszcze ktoś na spokojnie może przyjść. Tak na dobrą sprawę to brakuje tylko dobrego skrzydłowego.
                            Zamieszczone przez Bary89
                            Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• No nie wiem czy tylko. Zawodnicy mają swoje charakterystyki. I Tibo i Jodła oprócz odbioru mieli ciąg do przodu. Phillips w opisach i przede wszystkim w statystykach to głównie przecinak. Nie bez powodu starali się o tego Maigę. W drugiej linii, w środkowej strefie wyraźnie brakuje teraz zawodników z ciągiem na bramkę. Skrzydłowy oczywiście niezbędny, a może i napastnik z racji chimeryczności Jarka i wieku brazyliany.

Komentarz

• Na papierze może tak, bo jako ci ofensywni kreatywni pomocnicy mogą grać Pasquato, Rado, Hama.. tylko, że Włoch niestety nie odpala, a wręcz wrócił do początku sezonu, Rado stary po kontuzji i chyba nie ma co opierać na nim składu, a Hama to tylko Hama. lubię go, jest bardzo efektywny, ale nie wyobrażam sobie Legii opartej nan tym zawodniku (pomijając, że też już ma 31 lat) wchodzącej do LM..

Komentarz

Pracuję...
                                X