Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    ...
    masz rację - jest prosta, ale **** jak widać z niej rozumiesz.
    Tu chodzi o transfer z przeciętnego klubu portugalskiego do silnego, który potem promuje tych zawodników i sprzedaje dalej za gruby hajs, na czym zarabia przeciętniak, bo sobie to zagwarantowuje w umowie. Naprawdę nie wiem czego ty tu nie pojmujesz, ale czegoś na pewno, skoro wg ciebie przypadki gości, którzy grali od juniorów w Benfice i Sportingu, potem są sprzedawani za duży, ale ŻADEN ICH POPRZEDNI MNIEJSZY KLUB NA TYM NIE ZARABIA, pasują do przykładu.

o ja pier ja pier ja pierdolejcie mi wodki
    Ok rozumiem, że według Ciebie Benfica/Sporting - nie jest portugalskim klubem, lub nie może zawrzeć klauzuli następnego transferu.

Bo konkretnie o takiej sytuacji mówił Mioduski
    czyli raz jeszcze, jeszcze większą łopatą...może (w co wątpię) trafi
    - PORTUGALSKI KLUB v SPRZEDAJE x DO ZESPOŁU y
    - ZESPÓŁ y SPRZEDAJE x DO ZESPOŁU z ZA ~40mln EURO, Z CZEGO ZESPÓŁ v DOSTAJE 12MLN EURO

Silva i Gomes SPEŁNIAJĄ TE WARUNKI
    Twój przykład->Dalbert za ***** ICH NIE SPEŁNIA.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mioduski powidział:
      Ostatnio rozmawialiśmy ze średnimportugalskim klubem na temat pozyskania ich gracza. Jego działacze nie mieli żadnej presji finansowej, bo właśnie otrzymali 12 mln euro za piłkarza

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Mioduski powidział:
        To akurat kwestia subiektywna
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Może ktos mu wyjaśnić? Bo ja już nie mam sily. Naprawdę śmieszne, ze jeszcze zgrywasz kozaka, wyskakujesz z tymi swoimi łopatami, a nie potrafisz zrozumieć tej prosteh rzeczy.

Tu do kurwy nędzy chodzi o PROCES, MECHANIZM, jak zwał tak zwał, kiedy średnie kluby zamiast sprzedawać drożej za granicę oddaje swoje gwiazdy taniej do topowego klubu z tej samej ligi, żeby się lepiej wypromowały i potem w rezultacie te kluby średnie zarobiły więcej po kolejnym transferze, do wiekszej ligi.

A ty dalej o swoich zajebistych przykładach, które nie maja z tym nic wspólnego, bo trafiały za darmo jescze w juniorach to Benfici (Gomes) czy Sportingu (Joao). Ale nie *****, dla ciebie to przykłady w punkt, bo sprzedani za 40mln! Przyjebales sie do tej glupiej cyfry jak rzep psiego ogona. Otwórz swój umysł. Pominięty jest tu cały proces o którym mówimy.

Dalbert owszem nie trafiony, bo nie mogłem znaleźć nikogo pasującego (umknął mi bramkarz), więc błędnie przyjąłem, ze może Darek ma na myśli oddanie do wiekszego klubu za granicę (Nicea), a stamtąd został sprzedany do Interu.

Ja ze swojej strony kończę i tobie również to radzę, bo sie po prostu "kompromisujesz."
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Skoro Wolski mając w perspektywie rundę gdzie może dzięki niej wyjechać na MŚ stroi jakieś szopki i "z powodów mentalnych" nie jedzie na obóz z Lechią to ja nie wiem co może do tego chłopaka trafić? Od dawien dawna się mówiło, że Wolskiemu daleko do profesjonalisty. Skoro w wieku 25 lat jeszcze nie zmądrzał i nie zdecydował się postawić 100 procent na piłkę to już chyba na zmądrzenie będzie za późno. A za kilka lat będzie kolejnym z którym przeczytamy wywiad z serii: mogłem zrobić znacznie większą karierę, ale mi odjebało.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Yacouba Sylla może być piątym transferem mistrzów Polski w trakcie zimowego okna transferowego. Kapitan reprezentacji Mali jest na celowniku "Wojskowych", którzy szukają do środka pola gracza o takim profilu.

- Trudno mi na razie komentować całą sytuację. Chcę jak najszybciej załatwić sprawy pomiędzy mną a Rennes. - mówi dyplomatycznie Yacouba Sylla pytany przez nas o kwestię transferu do Legii Warszawa. Kapitan reprezentacji Mali nie chce rozmawiać o szczegółach. Pewne jest jedno - zawodnik chce trafić do klubu ze stolicy Polski.

Gdyby Sylla chciał jak najszybciej zmienić klub, nie miałby z tym kłopotu. Rennes zaakceptowało oferty z belgijskich drużyn (Eupen oraz Mechelen), ale sam piłkarz nie chce trafić do Jupiler Pro League. Gdyby 27-latek skorzystał z propozycji, Francuzi zarobiliby pół miliona euro. Priorytetem pomocnika jest jednak związanie się z Legią. Mistrzowie Polski próbują wypożyczyć gracza do końca sezonu, a także zapewnić sobie określoną kwotę, za którą będą mogli wykupić Syllę po zakończeniu rozgrywek.

Nie ma wątpliwości, o czym informował również "Przegląd Sportowy", że Sylla jest zdecydowanie bliżej Legii niż Sasa Zdjelar z Olympiakosu Pireus. Legia zamierza nadal walczyć o piłkarza urodzonego w oddalonym o 50 kilometrów od Paryża, Etampes.

Przy Łazienkowskiej nie poddają się w kwestii defensywnego pomocnika, którego profil idealnie pasuje do koncepcji Romeo Jozaka. Możliwe jest, że mistrzowie Polski dokonają transferu przed końcem amerykańskiego zgrupowania "Wojskowych".
              legia.net

Grubo.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Skoro Wolski mając w perspektywie rundę gdzie może dzięki niej wyjechać na MŚ stroi jakieś szopki i "z powodów mentalnych" nie jedzie na obóz z Lechią to ja nie wiem co może do tego chłopaka trafić? Od dawien dawna się mówiło, że Wolskiemu daleko do profesjonalisty. Skoro w wieku 25 lat jeszcze nie zmądrzał i nie zdecydował się postawić 100 procent na piłkę to już chyba na zmądrzenie będzie za późno. A za kilka lat będzie kolejnym z którym przeczytamy wywiad z serii: mogłem zrobić znacznie większą karierę, ale mi odjebało.
                Z powodów mentalnych? W grudniu upomniał się o swoje pieniądze. Gdyby ich nie dostał do końca miesiąca to mógł opuścić Lechię za darmo. Mandziara dał kasę, ale w ramach "pokuty" Wolski nie jedzie na obóz.
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Trzymam kciuki, żeby Wolski wrócił do Legii. Zawodników o podobnej kreatywności, łatwości w grze jeden na jeden, to po porostu nie mamy. Odszedł Guilherme, a Rado jest po długiej przerwie.

Akurat Wolski mocno chce wrócić do Legii i robi wszystko ku temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                    Może ktos mu wyjaśnić? Bo ja już nie mam sily. Naprawdę śmieszne, ze jeszcze zgrywasz kozaka, wyskakujesz z tymi swoimi łopatami, a nie potrafisz zrozumieć tej prosteh rzeczy.

Tu do kurwy nędzy chodzi o PROCES, MECHANIZM, jak zwał tak zwał, kiedy średnie kluby zamiast sprzedawać drożej za granicę oddaje swoje gwiazdy taniej do topowego klubu z tej samej ligi, żeby się lepiej wypromowały i potem w rezultacie te kluby średnie zarobiły więcej po kolejnym transferze, do wiekszej ligi.

A ty dalej o swoich zajebistych przykładach, które nie maja z tym nic wspólnego, bo trafiały za darmo jescze w juniorach to Benfici (Gomes) czy Sportingu (Joao). Ale nie *****, dla ciebie to przykłady w punkt, bo sprzedani za 40mln! Przyjebales sie do tej glupiej cyfry jak rzep psiego ogona. Otwórz swój umysł. Pominięty jest tu cały proces o którym mówimy.

Dalbert owszem nie trafiony, bo nie mogłem znaleźć nikogo pasującego (umknął mi bramkarz), więc błędnie przyjąłem, ze może Darek ma na myśli oddanie do wiekszego klubu za granicę (Nicea), a stamtąd został sprzedany do Interu.

Ja ze swojej strony kończę i tobie również to radzę, bo sie po prostu "kompromisujesz."
                    Ok reasumując kategorycznie stwierdzasz że żaden z WYCHOWANKÓW Benfici i Sportingu nie może być sprzedany z klauzulą prowizji od następnego transferu. Bo **** po prostu nie może być, jako argument po raz nty napiszesz że to wychowankowie, jakby to miało cokolwiek w tym wątku wspólnego.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Niech sie idzie kopać do Piasta albo innej Wisły Płock.Miał u nas swój czas.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                        Ok reasumując kategorycznie stwierdzasz że żaden z WYCHOWANKÓW Benfici i Sportingu nie może być sprzedany z klauzulą prowizji od następnego transferu. Bo **** po prostu nie może być, jako argument po raz nty napiszesz że to wychowankowie, jakby to miało cokolwiek w tym wątku wspólnego.
                        Ja nie wierzę, ty krecisz prowo po prostu? Trolling?
                        Co ma sprzedaż wychowanków Benfici czy Sportingu z klauzula prowizji do procesu oddawania za niewielkie pieniądze zawodników też z klauzula z klubów słabszych do topowych z tej samej ligi?
                        Ty kompletnie nie pojmujesz o czym tu się rozmawia. Ta rozmowa nie ma sensu, ja ci tego nie wytłumaczę, chyba nikt zresztą.

Jeżeli uważasz dalej, ze wiesz o czym mowisz i , o zgrozo, masz rację, to odp mi proszę na dwa pytania:
                        Czy Gomes i Joao przyszli do Lizbony z innego, slabszego klubu ekstraklasy portugalskiej?
                        I kto potem jeszcze zarobił na ich transferach do Interu i Barcelony (prócz kasy za ekwiwalent dla wszystkich partycypujących w szkoleniu gracza)
                        Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• TNTP odpuść, blaise101 ma rację. To chodzi o współpracę wewnątrz ligi . Średni klub z dużym.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Fajnie by było zobaczyć, jak Wolski spisuje się pod Jozakiem. Przyzwoity ofensywny środkowy pomocnik kosztuje co najmniej 1,5 mln euro, więc co szkodzi wziąć kogoś znacznie tańszego, kto daje szanse zatrybienia. Nie uda się to się nie uda, nawet Ferguson się mylił przy transferach,
                            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                              Z powodów mentalnych? W grudniu upomniał się o swoje pieniądze. Gdyby ich nie dostał do końca miesiąca to mógł opuścić Lechię za darmo. Mandziara dał kasę, ale w ramach "pokuty" Wolski nie jedzie na obóz.
                              Lechia płaci, ale tak, żeby były 2 miesiące opóźnienia, ale płaci. Na jego miejscu to jednak chyba zagryzłbym zęby, zapieprzał na obozie i latem zapracował sobie na porządny transfer i podwyżkę. On ma naprawdę duże szanse pojechania na MŚ. Jakąś rezerwową "10" za Zielińskiego Nawałka musi zabrać. A jeśli nie da szansy Mierzejewskiemu to jaką inną konkurencje Wolski ma? A biorąc pod uwagę, że z rezerwowymi napastnikami za Lewego jest problem to Wolski ma szansę nie tylko pojechać, ale i wchodzić jako pierwszy z ławki na tych MŚ.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                Lechia płaci, ale tak, żeby były 2 miesiące opóźnienia, ale płaci. Na jego miejscu to jednak chyba zagryzłbym zęby, zapieprzał na obozie i latem zapracował sobie na porządny transfer i podwyżkę. On ma naprawdę duże szanse pojechania na MŚ. Jakąś rezerwową "10" za Zielińskiego Nawałka musi zabrać. A jeśli nie da szansy Mierzejewskiemu to jaką inną konkurencje Wolski ma? A biorąc pod uwagę, że z rezerwowymi napastnikami za Lewego jest problem to Wolski ma szansę nie tylko pojechać, ale i wchodzić jako pierwszy z ławki na tych MŚ.
                                Według prasy nie płaci, dla niektórych zawodników zaległości sięgają już 3 miesięcy. A jak się upomnieli to dostali odpowiedź że nie dostaną swojej kasy bo klub musi wydać 400 tysięcy na zgrupowanie. Więc wszyscy spuścili głowy. Podobno tylko Wolski złożył na piśmie upomnienie o swoje zarobki. Co Lechia zrobiła, czekała do ostatniego dnia i zrobili przelew żeby nie mógł odejść za darmo i wysłali do klubu kokosa.

Teraz, nie chcą 300 tysięcy euro od Legii, mają problemy finansowe, a chłopaka po prostu chcą zmarnować. Wyjdzie na to że skończy mu się kontrakt i odejdzie za darmo, a cwaniaki nie będą mieć ani zawodnika, ani pieniędzy za transfer. A chłopak będzie potem pół roku dochodził do formy bo nie biorą go na zgrupowania.

Nie wiedziałem o tym wcześniej i po prostu uznałem że gwiazdorzy, a teraz po prostu szkoda gościa.

Oni będą jak ruch Chorzów, nie będą sprzedawać potem zawodnicy będą za darmo odchodzić, zaległości będą narastać, aż w końcu nie dostaną licencji i spierdolą z ligii z hukiem, a zdążał jeszcze pomarnować zawodników.

Nie wiem, chujowa sprawa, ale trzymał bym tutaj stronę Wolskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X