Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cud że są za chukwu jakiekolwiek oferty, dobra wiadomość z rana

Komentarz

• Masakra z tym gościem ... Jeszcze raz zerknąłem w jego statystyki i nie wierzę. Gość w dwa lata zapikował jak by mu skrzydła uwalili przy dupie w Molde kot i super statystyki. W Chinach było, nie było tych bramek też nastrzelał. Przyszedł do Legii i gościa podmienili ??? no chyba, że ma za 48 lat bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Komentarz

• Może mu jaja ujebali? ja pamiętam, że w Molde to był taki predator, gość, którego autentycznie można się było bać, a obecnie to taka czarna, wstydliwa pisda.

Niech ktoś go bierze za darmo, niech tylko zejdzie z listy płac. Murzyn chyba sam powinien być świadomy, że przed nim jeszcze szansa na jeden niezły kontrakt, o ile odejdzie teraz, zacznie grać i wróci do jako takiej formy. Terminowanie u nas da mu może do końca kontraktu w Warszawie ten dobry hajsik, ale potem po takim czasie bez gry, to ja nie wiem czy ktokolwiek go zechce, a jeśli już to za 50tys rocznie..
        Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Takiego kontraktu jak u nas juz nie dostanie

Komentarz

• Sprowadzacie samych obcokrajowców. Co z Polakami?
            Dariusz Mioduski: Interesujemy się polskimi, młodymi zawodnikami, jednak oczekiwania naszych klubów są tak duże, że trudno znaleźć uzasadnienie, by wyłożyć tak wysokie kwoty. Nie chcemy, by oddawano nam piłkarzy za darmo, ale apeluję, by kluby myślały długofalowo, jednocześnie działając na korzyść swoich zawodników. Można na nich zarobić nie tylko przy pierwszym transferze, ale i w przyszłości. Najlepsi powinni przechodzić przez najmocniejsze zespoły w ekstraklasie, by walczyć o najwyższe cele, ogrywać się w pucharach i dopiero wtedy wyjeżdżać za granicę. Ostatnio rozmawialiśmy ze średnim portugalskim klubem na temat pozyskania ich gracza. Jego działacze nie mieli żadnej presji finansowej, bo właśnie otrzymali 12 mln euro za piłkarza, którego znacznie silniejszy klub sprzedał za 40 mln euro, a oni zagwarantowali sobie wysoki procent od następnego transferu. I to jest mechanizm, który powinno się przenieść na nasz rynek.
            jako, że miałem trochę wolnego czasu przy 2 śniadaniu, to powiedziałem sprawdzam i... i chyba tradycyjnie Darek się trochę zagalopował i wyolbrzymił.
            Sprawdziłem transfery z wszystkich klubów portugalskiej ekstraklasy, prócz wielkiej czwórki, 4 lata wstecz i do opisu pasował by tylko Dalbert, który przeszedł z Guimares do Nicei za 2 mln i w ostatnie lato odszedł do Interu za 20. Ni **** więc nie jest to 40
            Pytanie teraz kogo tam chcieli z Vitorii..

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
              jako, że miałem trochę wolnego czasu przy 2 śniadaniu, to powiedziałem sprawdzam i... i chyba tradycyjnie Darek się trochę zagalopował i wyolbrzymił.
              Sprawdziłem transfery z wszystkich klubów portugalskiej ekstraklasy, prócz wielkiej czwórki, 4 lata wstecz i do opisu pasował by tylko Dalbert, który przeszedł z Guimares do Nicei za 2 mln i w ostatnie lato odszedł do Interu za 20. Ni **** więc nie jest to 40

przy Kapustce też trochę odleciał, za ile musielibyśmy go opchnąć, żeby to Cracovii się opłacało ?

ze 30mln € przy 20% ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
                Mioduski twierdzi w wywiedzie, że oferty za Chukwu go nie satysfakcjonują... Może on marzy o puszczeniu DCC za 3mln Euro....
                Pogonić za tyle ile dają, zaksięgować stratę i starać się odegrać gdzie indziej. Tak to widzę.

Komentarz

Jestem w stanie uwierzyć Mioduskiemu i zastanawiam się kogo chcieli wyciągnąć z Rio Ave

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                    przy Kapustce też trochę odleciał, za ile musielibyśmy go opchnąć, żeby to Cracovii się opłacało ?

ze 30mln â‚Ź przy 20% ?
                    Ta, też o tym pomyślałem. My byśmy mogli zapłacić z max 1 mln ojro, to przy 20% za 10 mln to wciąż by mieli mniej niż od Leicester. Nie liczę totalnie już tego, ze trzeba by być chorym żeby wybrać 1 zamiast 4,5 mln. Biorąc pod uwagę takie czynniki jeszcze jak to, ze chlopak mógłby stanąć w rozwoju bądź doznać ciężkiej kontuzji.
                    Jak on tak będzie pierdolil, to niech się nie dziwi, że nikt z nim interesów nie chce robić.

@up: ok, chyba masz rację, umknął mi Ederson, Darku zwracam honor!
                    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Może mu jaja ujebali? ja pamiętam, że w Molde to był taki predator, gość, którego autentycznie można się było bać, a obecnie to taka czarna, wstydliwa pisda.
                      W ilu meczach widziałeś tego predatora? Bo jak w tych dwóch z tradycyjnie słabo zaczynającą sezon Legią to trochę mało. Kiedyś to i Kosecki był Messim w meczu z Widzewem. W lidze norweskiej niby strzelał, ale tam lepszym strzelcem był np. Ondrasek, który trafił do Wisły bez przygody w Chinach i nikt mu nie oferował 0,5 mln kontraktu.

A co jego odejścia, to chyba oczywiste że sprawa rozbija się o jego apanaże, a nie kwotę odstępnego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                        W ilu meczach widziałeś tego predatora? Bo jak w tych dwóch z tradycyjnie słabo zaczynającą sezon Legią to trochę mało. Kiedyś to i Kosecki był Messim w meczu z Widzewem. W lidze norweskiej niby strzelał, ale tam lepszym strzelcem był np. Ondrasek, który trafił do Wisły bez przygody w Chinach i nikt mu nie oferował 0,5 mln kontraktu.

A co jego odejścia, to chyba oczywiste że sprawa rozbija się o jego apanaże, a nie kwotę odstępnego.
                        chodzi o sam styl gry, poruszanie się po boisku, zachowanie - tak go zapamiętałem z tamtych meczów, a to raczej się nie zmienia z meczu na mecz.

Komentarz

chodzi o sam styl gry, poruszanie się po boisku, zachowanie - tak go zapamiętałem z tamtych meczów, a to raczej się nie zmienia z meczu na mecz.
                          No popatrz, a u nas nagle przestał być takim kotem

Według mnie od czasu transferu do Chin się staczał, ale postanowiliśmy zaryzykować i mamy efekty.
                          Zamieszczone przez księciuniu
                          Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Wg tt LEgia złożyła ofertę za Syllę - odrzuconą.

https://twitter.com/LegiaTransfer/st...47060312199168

https://www.lequipe.fr/Football/Actu...485#xtor=RSS-1
                            Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Ta, też o tym pomyślałem. My byśmy mogli zapłacić z max 1 mln ojro, to przy 20% za 10 mln to wciąż by mieli mniej niż od Leicester. Nie liczę totalnie już tego, ze trzeba by być chorym żeby wybrać 1 zamiast 4,5 mln. Biorąc pod uwagę takie czynniki jeszcze jak to, ze chlopak mógłby stanąć w rozwoju bądź doznać ciężkiej kontuzji.
                              Jak on tak będzie pierdolil, to niech się nie dziwi, że nikt z nim interesów nie chce robić.

Ale tu nie chodzi o skrajne przykłady takie jak Kapustka, tylko o pewien mechanizm, który w innych ligach działa zdecydowanie sprawniej niż u nas. Spójrz na transfer Stępińskiego, który w 2016 odszedł do Nantes za 2 miliony euro, a przed sezonem mówiło się o jego wypożyczeniu do Lechii, bo nie był zadowolony z pozycji w drużynie. Gdyby najpierw odszedł do nas za milion, a później za 4 miliony na Zachód, to Ruch gwarantując sobie 35% od przyszłego transferu, dostałby łącznie 2,4 miliona

Nikt nie sugeruje, że "dla dobra polskiej piłki" powinno się brać mniej korzystne oferty, tylko o to, że obecna sytuacja nie jest normalna i wymusza na topowych klubach korzystanie z zagranicznego zaciągu

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                                Pasuje do koncepcji 3-5-2. Np do pary z Moulinem

Komentarz

Pracuję...
                                X