Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przemeblowania drużyny na taką skalę, to się chyba nikt tutaj nie spodziewał

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
      Przemeblowania drużyny na taką skalę, to się chyba nikt tutaj nie spodziewał " smilieid="101" class="inlineimg" border="0">" smilieid="101" class="inlineimg" border="0">
      Nie obrażaj poważnych forumowiczów,profanie.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Nie obrażaj poważnych forumowiczów,profanie.
        Z pewnością Ty do nich nie należysz

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
          Z pewnością Ty do nich nie należysz
          Wiem. Znam swoje miejsce w szeregu.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://twitter.com/AGOcsgo/status/950384294752595973

No to zajebistego trenera przygotowania fizycznego sobie Magiera kiedyś wymyślił z Bogusławem, który ląduje w esporcie, przygotowywać graczy do klikania myszką. Żałosne. I pomyśleć że ten paralityk przygotowywał cała drużynę.

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
              https://twitter.com/AGOcsgo/status/950384294752595973

No to zajebistego trenera przygotowania fizycznego sobie Magiera kiedyś wymyślił z Bogusławem, który ląduje w esporcie, przygotowywać graczy do klikania myszką. Żałosne. I pomyśleć że ten paralityk przygotowywał cała drużynę.
              no tak ale Magiera jakby szybko dostrzegł problem i potrafił go zdiagnozować to być może by nie przepadł razem z Krzepotą
              widocznie nie jest na tyle bystry na jakiego wygląda

transfery wyglądają bardzo dobrze, oby ekipa Jozaka dobrze fizycznie przygotowała zespół, a nie jak wspomniany wyżej duet
              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
                https://twitter.com/AGOcsgo/status/950384294752595973
                który ląduje w esporcie, przygotowywać graczy do klikania myszką. Żałosne.
                Obserwuję tę ekipę i ostatnio są na fali, sporo dobrych drużyn już CS'a pojechali, może to zasługa Krzepoty?

(taki żarcik z tymi zasługami)

Komentarz

• Być może odnośnie Szumskiego, Raków na FB własnie ogłosiło ze "ktoś z Warszawy" jedzie do Częstochowy.

PS Dodam więcej, to jakiś Piłkarz

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
                    Być może odnośnie Szumskiego, Raków na FB własnie ogłosiło ze "ktoś z Warszawy" jedzie do Częstochowy.

PS Dodam więcej, to jakiś Piłkarz
                    Szumski ma lecieć na Florydę, Jałocha musi sobie nowego klubu szukać, a więc prędzej on.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Z tego co gdzieś czytałem to Szczepański ma iść na wypożyczenie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
                      Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• [QUOTE=(L)ukaszns;1567189]Z tego co gdzieś czytałem to Szczepański ma iść na wypożyczenie.
                        na forum Wiary Lecha pierwsze podjaranie, że Guli do nich przejdzie (powołują się na media internetowe) ale Ci bardziej cyknięci szybko kasują te głupoty ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Szumski ma lecieć na Florydę, Jałocha musi sobie nowego klubu szukać, a więc prędzej on.
                          Wygląda na to że na zgrupowaniu będzie trenować aż 5 bramkarzy: Malarz, Cierzniak, Majecki, Kudrjavcevs i Szumski. Trochę sporo, ciekawe dlaczego Szumski też jedzie jak bierzemy Majeckiego i tego Łotysza.
                          Zamieszczone przez księciuniu
                          Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• W Legii nie powinni mieć z nim problemów dyscyplinarnych. – To poważny zawodnik. Nie będzie robił kłopotów w szatni – zapewnia Courbis. Takim zachowaniem wyróżniał się już w dzieciństwie. – Miał dobrze poukładane w głowie. Przykładał się do treningów. Nie znosił porażek. Płakał po przegranych meczach – opowiada Marx. – Na testy przyjechał z mamą, która, jak mi się wydaje, sama go wychowywała. Nie miałem z nią potem większej styczności, poza tym, że przychodziła na zebrania. Rodziców innych dzieci poznałem lepiej, bo wzywałem ich, gdy chłopcy sprawiali kłopoty. Jej nie musiałem. Nauczyciele też na niego nie skarżyli. Jednak nie ma co liczyć, że nawet za jakiś czas będzie liderem drużyny. – Był nieśmiały. Nie rządził w szatni – wspomina Marx.
                            Z tym Remym i jego przykładaniu do obowiązków nie powinno być tak źle.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Jak Kopczyński, czy Jędrzejczyk?

Zobaczymy. Mam nadzieję, że trener będzie sprawiedliwy i nie będzie przywiązywał się do nazwisk, a o tym kto gra decydować będzie forma.
                              Dokładnie

Antares, problem w tym, że to wszytsko w czasie przeszłym
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Kolejne nazwisko - Sa¹a Zdjelar
                                http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan...elara?lang=lat
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X