Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Póki co to ten murzyn jest kandydatem na nowego Langila. Zobaczymy jak będzie się prowadził pod Jozakiem.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
      Poważnie, zajmij się lepiej tym, kto zrobi jeszcze dużo dobrego dla Polski i czy będzie to Maciarevićović
      Dziękuję, mistrzu za pozwolenie.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• a wiadomu juz cos o tym Panu Gustavo Di Mauro Vagenin ?
        http://polski-sport.pl/brazylijski-s...egii-warszawa/
        jakies szanse?

Komentarz

• Zamieszczone przez Julek Zobacz posta
          William Remy.

Prawie w ogóle nie udzielam się na forum, ale tym razem muszę. Spędziłem trochę czasu mieszkając w Montpellier. Parę razy byłem na stadionach. Mam znajomych, w swoim wieku, kibiców tamtejszego klubu. Co mi mówią?

Piłkarsko Remy niczym się nie wyróżnia. Prowadzi się nieprofesjonalnie. Gros swojego czasu spędza w klubach. Jeden z moich kumpli sam go tam widywał. Niejednokrotnie. Montpellier jest małym miastem, specyficznie zarządzanym (np. decyzją burmistrza wszystkie kluby skomasowane są w jednym sektorze miasta). Szybka wycieczka na jego stronach społecznościowych pozwoliła mi zindyntefikować część z nich, które są mi dobrze znane. Lubi też jeść kebaby. Plus jest taki, że kupuje w dobrym miejscu (SuperStar Kebab, w ścisłym centrum).

Reasumując: mój zwiad mi mówi, że zamiast następcy Dicksona czy Moussy, dostaniemy bratnią duszę Berto.
          To mogę mu polecić Sapko w Alei JPII, też dobry, w dobrym miejscu i nie powinien bardzo go dociążyć

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
            No, zdjęcia z twitterka interesujące Drugim Rzeźniczakiem to on nie jest
            No lubi opierdolić, nie powiem, zupełnie tak jak ja

PS. To raczej nie drugi Berto, a Langil

Komentarz

• Chłop nie grał dłuższy czas w poważną piłkę, to i odreagować musiał w kebsie i monopolu Ale fakt. Po samych zdjęciach z instagramów i innych wynalazków widać, że wzorem profesjonalisty to on nie jest. Akurat z nowych zawodników z nim wiążę najmniejsze nadzieje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                To mogę mu polecić Sapko w Alei JPII, też dobry, w dobrym miejscu i nie powinien bardzo go dociążyć
                Jakby nie było to Sapko, obok Efesu i Fenicji należy do najdroższych na mieście, więc naciągacie Remiego na koszty.

Chciałbym, żeby szybko zamknął mordy hejterom

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Jak lubi dużo sosu to koniecznie tam, bo można sobie lać samemu!
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jedząc kebaba osiedlasz araba, tak więc dziękujemy ekspertom za porady, dotyczące tych miejsc:
                    https://www.youtube.com/watch?v=mFbG8MleyDo

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Jakby nie było to Sapko, obok Efesu i Fenicji należy do najdroższych na mieście, więc naciągacie Remiego na koszty.

Chciałbym, żeby szybko zamknął mordy hejterom
                      Jak już ma jeść, to coś dobrego, a nie gówno jakiego na mieście od metra.
                      A po drugie te dwa/trzy zeta więcej chyba wyskrobie

Komentarz

• Kolejny Chorwat na środek obrony to już chyba przesada - trzeba znać umiar
                        http://legionisci.com/news/73099_Leg..._Skoricia.html

Komentarz

• A co to za różnica, czy to będzie Chorwat, Słowak, czy Rumun? Jeśli ma dać odpowiednią jakość to niech przychodzi. Lepiej tak, niż rzeźbić wśród lokalnych ogórków.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            A co to za różnica, czy to będzie Chorwat, Słowak, czy Rumun? Jeśli ma dać odpowiednią jakość to niech przychodzi. Lepiej tak, niż rzeźbić wśród lokalnych ogórków.
                            Gorzej jeżeli nie dadzą tej jakości a będą ciągnięci za uszy
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A ilu my niby mamy tych Chorwatów w składzie? Takiego prawdziwego to jednego, a drugi pochodzi z Brazylii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Gorzej jeżeli nie dadzą tej jakości a będą ciągnięci za uszy
                                Jak Kopczyński, czy Jędrzejczyk?

Zobaczymy. Mam nadzieję, że trener będzie sprawiedliwy i nie będzie przywiązywał się do nazwisk, a o tym kto gra decydować będzie forma.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X