Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No, zdjęcia z twitterka interesujące Drugim Rzeźniczakiem to on nie jest

https://twitter.com/willyboyy04/media
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Taki trochę typowy "fransua"
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Piłkarsko we Francji na pewno się nie wyróżnia, bo by go do nas nie sprzedali, mam nadzieję, że w naszej lidze się wyróżni. Nie dziwię się, że młody chłopak bywa w klubach, zwłaszcza że Montpellier to takie studenckie miasteczko i jest w nim super, choć bywałem tam ponad 20 lat temu. Od Berto zaś różni się przynajmniej figurą

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
          Taki trochę typowy "fransua"

Taki profesjonalista. Troszkę, jak Patrik Mraz, rekomendowany do Legii kiedyś -tam.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Taki profesjonalista. Troszkę, jak Patrik Mraz, rekomendowany do Legii kiedyś -tam.
            Wróć do politykowania.
            Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
              A mi przemknęło info na tt, że jest taki zapis.
              https://twitter.com/RSadowskiZL/status/950402090916081665

Komentarz

• wolę Remiego z grila niż Czerwo z kościoła

Komentarz

Zdjęcie z sziszą w wannie też klawe.

Zastanawia mnie to, że oni się niczego nie uczą. Wystarczy wejść na TT czy Instagram danego ziutka, aby mniej więcej móc ocenić cóż za jeden.

Scauting w naszym klubie jest nieistniejący.

Komentarz

• Zamieszczone przez Julek Zobacz posta
                    Zdjęcie z sziszą w wannie też klawe.

Zastanawia mnie to, że oni się niczego nie uczą. Wystarczy wejść na TT czy Instagram danego ziutka, aby mniej więcej móc ocenić cóż za jeden.

Scauting w naszym klubie jest nieistniejący.
                    Prezes na pewno profesjonalnie monitoruje temat. Znany jest z zakazów, więc cierpliwości.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                      Wróć do politykowania.
                      Nie ma sprawy:
                      Stevanović.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• heh, gdyby w czasach Kowala nasi posiadali insta i inne snapchaty to byście się zastanawiali jak człowiek prowadzący taki styl życia może być sportowcem i osiągać takie wyniki

nie oceniajcie książki po okładce, dla mnie może pić, łazić po klubach, byleby na treningi się nie spóźniał i zostawiał serce na boisku, reszta mnie nie interesuje

Komentarz

• Wspomnieliscie Rzeźnika, wchodzę 5 min później do Enel medu i o, Kuba z Edytą
                          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Nie ma sprawy:
                            Stevanović.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcin5 Zobacz posta
                              heh, gdyby w czasach Kowala nasi posiadali insta i inne snapchaty to byście się zastanawiali jak człowiek prowadzący taki styl życia może być sportowcem i osiągać takie wyniki

nie oceniajcie książki po okładce, dla mnie może pić, łazić po klubach, byleby na treningi się nie spóźniał i zostawiał serce na boisku, reszta mnie nie interesuje
                              Tu chodzi o to czy mieli by potrzebę wrzucać takie zdjęcia, wątpię. Takie głupie wsadzanie kolegów na minę kończyłoby się liśćmi w szatni. Każdy i tak wiedział jaki tryb życia piłkarz prowadzi. To jest po prostu inna mentalność. Tutaj zostanie sprowadzony na ziemię, koledzy podpowiedzą, żeby uważał co wrzuca i nie sądzę, że takie fotki uświadczymy w trakcie sezonu.

Komentarz

Nie ma sprawy:
                                Stevanović.
                                Poważnie, zajmij się lepiej tym, kto zrobi jeszcze dużo dobrego dla Polski i czy będzie to Maciarevićović

Komentarz

Pracuję...
                                X