Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez stiano Zobacz posta
    A co z tym Remym? Podpisał już coś, czy testów nie zaliczył? Długo to trwa
    William Remy przeszedł testy medyczne w @LegiaWarszawa . Jeszcze dziś powinien podpisać kontrakt.

Info z tt od @Maciej_Kaliszuk 17:02

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
      Dokładnie ! Sadiku + cofnięty Eduardo, i dający dobre pasy Moulin i Antalovic. Jak by do tego nie pogubił się Hama... do tego Pasqato, Kucharczyk i ten nowy Czarnogórzec. Na papierze w głowie się kręci. Może w kocu ktoś nawiąże do mojej ulubionej Legii 93 - 95 chciałbym bardzo ...
      Forumowi eksperci orzekli, że Sadiku jest chujowy. I odskakuje mu piłka.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
        NIe wiem, nie znam się wydaje się lepszy niż jest obecnie... na podobnym patencie uważam ... że Pazdan jest zdecydowanie przereklamowany. Do warunków obecnej piłki, 2 bańki to da wariat za niego. W latach 90' to był by mega kot ale nie dziś ... Ale fajnie niech zostanie bo on gra i się na to nie obraża ...

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Jak dla mnie jeden z najlepszych felietonów jakie ukazały się na LL! w ostatnim czasie
          Legialive! to było to . Od zmiany nazwy na .com strona poziomem merytorycznym jak i sposobem prezentowania treści pikuje w dół, a kolega Qbas swoją twórczością jest na czele stawki. Ten felieton to PR-owe gówno. Pseudo chwytliwy tytuł, jaki publika anty "kupi", a resztę ma zainteresować. W dalszych akapitach stawianie w pierwszym zdaniu założenia, po czym w kolejnych dwóch zdaniach teza jako zaprzeczenie, co ma dowodzić tezie . Dodam, że dowodzenie tezy może zaistnieć tylko w pewnym przypadku, jednak tej cennej wiedzy na poziomie 1 klasy liceum geniusz Qbas już nie poznał. Skupił się za to całym sobą na "dziennikarstwie" i technikach PR-owych.
          Ostatnio edytowany przez Adrian; [ARG:4 UNDEFINED].
          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Ej Mioduch,

Ja wiem że już jesteś zajarany bo twiterek oszalał bo zes transfery zrobil jakis miesiąc wcześniej niż robił to Zewlak z Ebebebebe. Oni o tej porze roku to dopiero z urlopów wracali ale ogarnij się w tymi Chorwatami już.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
              Bo póki co jest chujowy. I odskakuje mu piłka. Dwie bramki w ekstraklasie po połowie sezonu to nawet nie jest kompromitacja, to zwyczajny skandal. Wielu obrońców ma więcej

Mimo wszystko jeśli trener podjął decyzję o pozostawieniu go w drużynie to należy mu zaufać. Teraz niech się trochę pomęczy żeby wreszcie się na coś przydać.
              Zamieszczone przez księciuniu
              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
                Bo póki co jest chujowy. I odskakuje mu piłka. Dwie bramki w ekstraklasie po połowie sezonu to nawet nie jest kompromitacja, to zwyczajny skandal. Wielu obrońców ma więcej

Mimo wszystko jeśli trener podjął decyzję o pozostawieniu go w drużynie to należy mu zaufać. Teraz niech się trochę pomęczy żeby wreszcie się na coś przydać.
                chujowe to ty życie musisz mieć

Komentarz

• Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
                  chujowe to ty życie musisz mieć
                  Ty tym bardziej patrząc na twoje wyskakiwanie do każdego.
                  Zamieszczone przez księciuniu
                  Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
                    Z innej beczki, wie ktoś czy nasze Sz. kierownictwo nauczyło się na własnych błędach i wypożyczyło Monetę z zapisem że przeciwko nam nie zagra? Wiecie jak to jest... Pierwszy mecz po przerwie, akurat z Zagłębiem i Moneta który nagle w tym jednym jedynym meczu pokazuje ze potrafi grac w piłkę.
                    Prezes ZL potwierdził ze nie ma takiego zapisu.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                      Prezes ZL potwierdził ze nie ma takiego zapisu.
                      A mi przemknęło info na tt, że jest taki zapis.
                      Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• William Remy.

Prawie w ogóle nie udzielam się na forum, ale tym razem muszę. Spędziłem trochę czasu mieszkając w Montpellier. Parę razy byłem na stadionach. Mam znajomych, w swoim wieku, kibiców tamtejszego klubu. Co mi mówią?

Piłkarsko Remy niczym się nie wyróżnia. Prowadzi się nieprofesjonalnie. Gros swojego czasu spędza w klubach. Jeden z moich kumpli sam go tam widywał. Niejednokrotnie. Montpellier jest małym miastem, specyficznie zarządzanym (np. decyzją burmistrza wszystkie kluby skomasowane są w jednym sektorze miasta). Szybka wycieczka na jego stronach społecznościowych pozwoliła mi zindyntefikować część z nich, które są mi dobrze znane. Lubi też jeść kebaby. Plus jest taki, że kupuje w dobrym miejscu (SuperStar Kebab, w ścisłym centrum).

Reasumując: mój zwiad mi mówi, że zamiast następcy Dicksona czy Moussy, dostaniemy bratnią duszę Berto.

Komentarz

• Spojnie jak mawia Jędrzejczyk jeden kebab na noc jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił!

Będzie z niego pożytek
                          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• A te kebaby to w cienkim i z ostrym ? Jak tak, to spoko...

Komentarz

• Dobrze, że żaden z obecnie grających nie chodzi po klubach tylko siedzi w mieszkaniu i bawi dzieci. A prawdziwy profesjonalista, bezglutenowiec Rzeźniczak już dawno poza klubem.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• chcieliście oficjalnie, proszę bardzo

http://legia.com/aktualnosci/remy-pr...-sukcesy-57389

Komentarz

Pracuję...
                                X