Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na dzisiaj wygląda, że w podstawie w polu może zagrać 6 starych i 4 nowych graczy (w tym 3 Polaków).

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
      No i Gui został na lodzie.. oczywiście nie cieszę się, ale też jakoś nie mi mocno przykro. Kolejny już raz burdel robią agenci.
      Na jakim lodzie? Okienko jest otwarte ledwie tydzień, a on jest właścicielem swojej karty.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
        No i Gui został na lodzie.. oczywiście nie cieszę się, ale też jakoś nie mi mocno przykro. Kolejny już raz burdel robią agenci.
        Coś czytałem na TT ale nie mogłem znaleźć linka nigdzie. O co chodzi dokładnie?

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
          Coś czytałem na TT ale nie mogłem znaleźć linka nigdzie. O co chodzi dokładnie?
          http://legionisci.com/news/73098_Gui..._do_Legii.html
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• A co z tym Remym? Podpisał już coś, czy testów nie zaliczył? Długo to trwa

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Na jakim lodzie? Okienko jest otwarte ledwie tydzień, a on jest właścicielem swojej karty.
              Z pewnością była po niego długa kolejka chętnych skoro mając kartę w ręku miał wylądować w Serie B
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                Z pewnością była po niego długa kolejka chętnych skoro mając kartę w ręku miał wylądować w Serie B
                Tego nie powiedziałem.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wiem, że ma dużo czasu na znalezienie nowego klubu, ale:
                  Odmówił Legii i był przygotowany na przeprowadzkę do słonecznych Włoch. Możliwe, ze już nawet coś tam sobie ogarniał pod względem życiowym.
                  Teraz zamiast już trenować, grać, ZARABIAĆ to musi się martwić dalej znalezieniem nowego klubu. Zapuszcza się i potem będzie potrzebował trochę czasu, żeby dojść do formy w nowym klubie. Nie wiadomo jak stosunki z menago, może po tej akcji nie chce z nim dłużej współpracować i sam będzie szukał klubu? Zresztą z takim chytrusem jak Robalinho nie łatwo będzie znaleźć takowy. Ogólnie sytuacja nie do pozazdroszczenia, więc uważam, że można to nazwać "zostaniem na lodzie".
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
                    Ja licze, że Niezgoda wskoczy na wyższy poziom jak kiedyś Rado przy Ljuboji
                    Niezgoda jest surowy. Tylko ustawiać się umie, ale z piłką nie wiele robi.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                      Naprawdę irytują mnie takie komentarze. Myślisz, że techniki nie da się w takim wieku wypracować? Oczywiście, że się da. Przykład " z podwórka" to Lewy. Przypomnij sobie jak grał te 10 lat temu, a jak gra obecnie. Musi nad tym pracować, innej opcji nie ma. Piłkarzyki w Polsce muszą zrozumieć, że nad sobą trzeba pracować cały czas. Oczywiście do technicznego poziomu Messiego czy De Bruyne nie dobije, ale nauczyć się odegrać, celnie podać czy przedryblować obrońcę jest jak najbardziej w jego zasięgu.
                      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        I strzelać bramki. Całkiem jak Svitlica W naszej lidze nie do pogardzenia.

A Dąbrowski w formie to m. zd. kawał grajka. W obronie niezły (tylko niezły, bo za często się obcina - taki Smalling na miarę naszej ligi), z dobrym dalekim podaniem i brameczkę główką potrafi pyknąć. Jak przyjdzie ktoś lepszy od niego to chapeaus bas, tylko raz dziennie będę kurvił na kod
                        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Co do Dąbrowskiego to ja nie neguję jego potencjału ofensywnego. Ale jak na grę na pozycji obrońcy, to bronienie średnio mu wychodzi (zwrotność, ustawianie, szybkość). Ale w końcu Jozak to specjalista, więc może i jego ociosa
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                            "Qbas" i "mądry i wyważony tekst" w kontekście obecnego sztabu Legii - tylko jedno z dwójki można wybrać

Tak na szybko:

dokładnie to samo mówiono również o Nikolicu, ale by to bardziej podważyło przekaz. Czepnąłbym się również wspominając o Rado, który poza Ekstraklasą nigdzie nie błysnął (przez litość przemilczę zainteresowanie silniejszych lig)

w budżecie Legii nie ma mowy o żadnej gwarancji transferów. Dla przykładu, w silniejszych ligach grali również Langil, Nacho Novo czy Ismael Blanco, ale znowu, nie pasowałoby to do tezy sprowadzania emerytów albo typów, którzy potrafili się pokazać jedynie w gównianej lidze

Patrząc na spasione koty biegające po boisku, często w okolicach 30-tki i na to, co prezentowali w 2017 roku to naprawdę zdumiewające, że kibice cieszą się z transferów do klubu, które to wyglądają na sensowne
                            Serio uważasz, że felieton Qbasa nie jest trafny?

To, że znalazłeś parę zdań, z którymi można polemizować (właściwie w każdym z felietonów znajdą się akapity, z którymi można polemizować) ma dyskredytować cały tekst?

Nie ma sensu tłumaczyć tekstu z polskiego na nasze, bo przecież potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale tak na szybko to Qbas w sumie chwali okienko i ruchy transferowe, tylko pisze tę oczywistą oczywistość, że liczyć się będzie efekt końcowy, czyli to co w gablocie. Przykłady ostatnich okienek pokazują, że wszystko wychodzi w praniu i kozak w CV niekoniecznie musi być kozakiem na boisku.

Co nie zmienia faktu, że na papierze ruchy tranferowe wyglądają lepiej niż dobrze.

Jak dla mnie jeden z najlepszych felietonów jakie ukazały się na LL! w ostatnim czasie

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                              Trochę z innej beczki: dziś rano spotkałem Sadiku, Pasquato i Chukwu w Galerii Mokotów, jak chwilę z nimi pogadałem to wygląda na to, że Sadiku i Włoch zostają, a te wszystkie informacje o transferze do Turcji skwitował krótko, że "są wyssane z palca", natomiast jak spytałem się Chukwu, to nie był zbyt rozmowny, tylko uśmiechnął się i coś wymamrotał pod nosem
                              To Chukwu ma kolegów w drużynie? Pisali, że niby zespół go nie akceptuje, ale widzę że znalazł sobie towarzystwo na swoim poziomie (szczególnie sportowym)

Tak się śmieję, ale akurat na Pasquato liczę, może pierwsza połowa sezonu niezbyt udana ale na koniec miał jakieś przebłyski. Jeśli chodzi o Armando to nie jestem dalej do niego przekonany, ale z drugiej strony będzie miał szansę zatrzeć negatywne wrażenie i się w końcu przydać.
                              Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Zamieszczone przez księciuniu
                              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

Pracuję...
                                X