Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Do wygryzienia Dąbrowskiego nie potrzeba nie wiadomo jakich zębów.
    No przepraszam, ale Dąber w formie to ktoś wartościowszy jeszcze niż Pazdan, bo świetnie wyprowadza piłkę, dobre długie podania ma i grozi przy SFG ofensywnych. Kompletny stoper, tylko musi być w dobrej dyspozycji fizycznej.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• A ile tych meczów w formie i dyspozycji zagrał przez ostatni rok?

Bo potencjał to i ja mam, tylko jest zbyt dużo warunków koniecznych, żebym mógł go objawić.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        Gdyby wszelkie plotki o odejściach naszych zawodników się sprawdziły to kadrę mamy jak najbardziej pod 3-5-2.
        Czyli Stanew - Szala, Jóżwiak, Zieliński - Kiełbowicz, Majewski, Murawski, Vuko, Karwan - Svitlica, Yahaya

i znów mam kilkanaście lat
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          To tylko życzeniowe myślenie, czy też ta wiara ma jakieś podstawy, objawienia, plotki etc.?
          1.Pazdan musi odejść.
          2.Do 15 stycznia trzeba się zadeklarować.
          3.Przebić oferty Górnika i Lubina.

Czy ma sens? Gość na U 21 lepiej wygląda od Bednarka. Wolę kogoś takiego i później nie pluć sobie w brodę, że "mogliśmy" go mieć.
          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Dzięki za odpowiedź. Trzymam kciuki za 3 X TAK (chociaż do Pazdana nic nie mam, ale jak temat ma co pół roku wracać...)
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nowy obrońca na celowniku - Mile Skorić (Osijek)

https://twitter.com/bartek_rem/statu...26747509198848
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                1.Pazdan musi odejść.
                2.Do 15 stycznia trzeba się zadeklarować.
                3.Przebić oferty Górnika i Lubina.

Czy ma sens? Gość na U 21 lepiej wygląda od Bednarka. Wolę kogoś takiego i później nie pluć sobie w brodę, że "mogliśmy" go mieć.
                Jeśli faktycznie jest bardziej perspektywiczny od Bednarka to wątpię, żeby Włosi go nam sprzedali.
                Zamieszczone przez księciuniu
                Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                  No przepraszam, ale Dąber w formie to ktoś wartościowszy jeszcze niż Pazdan, bo świetnie wyprowadza piłkę, dobre długie podania ma i grozi przy SFG ofensywnych. Kompletny stoper, tylko musi być w dobrej dyspozycji fizycznej.
                  Jego braki najlepiej uwidoczniły takie mecze jak z Lechem czy Astaną.
                  Musi mieć obok siebie kogoś szybkiego, np. jak. Pazdan bo jak gra na zawodnika który jest zwrotny i dobry technicznie to kręcą nim jak 5 latkiem na karuzeli.
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Trochę z innej beczki: dziś rano spotkałem Sadiku, Pasquato i Chukwu w Galerii Mokotów, jak chwilę z nimi pogadałem to wygląda na to, że Sadiku i Włoch zostają, a te wszystkie informacje o transferze do Turcji skwitował krótko, że "są wyssane z palca", natomiast jak spytałem się Chukwu, to nie był zbyt rozmowny, tylko uśmiechnął się i coś wymamrotał pod nosem

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      http://www.przegladsportowy.pl/pilka...976,1,721.html

Przegląd pisze, że szukamy jeszcze typowej "6", a Remy przyszedł jako stoper do rywalizacji, a nie następca Pazdana. Wszystko coraz bardziej wskazuje na grę trójką obrońców skoro nie mówi się o nowych skrzydłowych.

Gdyby wszelkie plotki o odejściach naszych zawodników się sprawdziły to kadrę mamy jak najbardziej pod 3-5-2.

Na ŚO: Dąbrowski, Remy, Nowy za Pazdana, Astiz
                      Na wahadła: Vesović, Hlousek, Broź, Kucharczyk
                      Na ŚP: Antolić, Moulin, Mączyński, Nowy za Jodłowca
                      Jako podwieszony napastnik: Rado, Hama, Pasquato, Szymański
                      Napastnicy: Eduardo, Niezgoda

Przy czym nowi zawodnicy są uniwersalni, bo taki Vesović może w razie czego też zagrać po lewej stronie. Antolić przy ofensywniejszym wariancie może też obstawić pozycję numer "6". Podejrzewam, że nowa "6" też przyjdzie taka, która w razie czego może i na stoperze zagrać. Pasquato czy Szymański w razie czego mogą przecież też zagrać na "8".

I taka kadra mi się podoba. W nazwiska zawsze była szersza, ale jakości na tej ławce brakowało, a tutaj praktycznie na każdej pozycji powinna być rywalizacja.
                      Jeżeli naprawdę Sadiku i Pasquato zostają to będzie zdrowa konkurencja. Ja mimo wszystko obstawiam, że dojdzie jeszcze ktoś na LP (ew. uniwersalny pomocnik) i zagramy 4-5-1 (z Hlouskiem na LO)

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                        Trochę z innej beczki: dziś rano spotkałem Sadiku, Pasquato i Chukwu w Galerii Mokotów, jak chwilę z nimi pogadałem to wygląda na to, że Sadiku i Włoch zostają, a te wszystkie informacje o transferze do Turcji skwitował krótko, że "są wyssane z palca", natomiast jak spytałem się Chukwu, to nie był zbyt rozmowny, tylko uśmiechnął się i coś wymamrotał pod nosem
                        Nie wiem jaki Jozak ma pomysł na Pasquato, ale cieszy mnie, że zostaje Sadiku. Chciałbym go zobaczyć w duecie z Eduardo, gdzie miałby dla siebie trochę więcej miejsca niż dotychczas

Komentarz

• Z innej beczki, wie ktoś czy nasze Sz. kierownictwo nauczyło się na własnych błędach i wypożyczyło Monetę z zapisem że przeciwko nam nie zagra? Wiecie jak to jest... Pierwszy mecz po przerwie, akurat z Zagłębiem i Moneta który nagle w tym jednym jedynym meczu pokazuje ze potrafi grac w piłkę.
                          Ostatnio edytowany przez Strudzio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dokładnie ! Sadiku + cofnięty Eduardo, i dający dobre pasy Moulin i Antalovic. Jak by do tego nie pogubił się Hama... do tego Pasqato, Kucharczyk i ten nowy Czarnogórzec. Na papierze w głowie się kręci. Może w kocu ktoś nawiąże do mojej ulubionej Legii 93 - 95 chciałbym bardzo ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                              Nie wiem jaki Jozak ma pomysł na Pasquato, ale cieszy mnie, że zostaje Sadiku. Chciałbym go zobaczyć w duecie z Eduardo, gdzie miałby dla siebie trochę więcej miejsca niż dotychczas
                              Ja licze, że Niezgoda wskoczy na wyższy poziom jak kiedyś Rado przy Ljuboji

Komentarz

• No i Gui został na lodzie.. oczywiście nie cieszę się, ale też jakoś nie mi mocno przykro. Kolejny już raz burdel robią agenci.
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X