Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Antolić?
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
      Pierwszy mecz moglibyśmy wygrać i 8-1, walkower i tak dałby awans Celticowi
      Nieprawda, wystarczyłoby żeby strzelił chociaż jednego karnego a mecz zakończyłby się wynikiem 5-1 lub wyższym to przy walkowerze 3-0 byśmy przeszli, inna sprawa czy jakby wykorzystał to strzelilibysny inne gole. Celtic awansował wtedy golem na wyjeździe bo w bramkach było 4-4

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez coozapech Zobacz posta
        Nieprawda, wystarczyłoby żeby strzelił chociaż jednego karnego a mecz zakończyłby się wynikiem 5-1 lub wyższym to przy walkowerze 3-0 byśmy przeszli, inna sprawa czy jakby wykorzystał to strzelilibysny inne gole. Celtic awansował wtedy golem na wyjeździe bo w bramkach było 4-4

Nie masz racji. Odpadliśmy z powodu walkowera, a nie bramek na wyjeździe. Wynik pierwszego meczu nie miał znaczenia. Było to już wałkowane sto razy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
          Nie masz racji. Odpadliśmy z powodu walkowera, a nie bramek na wyjeździe. Wynik pierwszego meczu nie miał znaczenia. Było to już wałkowane sto razy.
          Później sprawdzę dokladnie,ale masz zdjęcie z podpisem po wpisaniu po prostu hasła Legia-Celtic

Komentarz

Później sprawdzę dokladnie,ale masz zdjęcie z podpisem po wpisaniu po prostu hasła Legia-Celtic

Przepraszam że post pod postem i za małe Litery L ( na szybko pisane ) doklejam link do artykułu z przeglądu sportowego który też mówi o tym że zabrakło jednego gola w pierwszym meczu, kończę temat. http://www.przegladsportowy.pl/pilka...197,1,721.html

Komentarz

Przepraszam że post pod postem i za małe Litery L ( na szybko pisane ) doklejam link do artykułu z przeglądu sportowego który też mówi o tym że zabrakło jednego gola w pierwszym meczu, kończę temat. http://www.przegladsportowy.pl/pilka...197,1,721.html
              To tylko świadczy o tym jaki poziom reprezentują „dziennikarze” tej gazetki. Masz zresztą trafny komentarz pod artykułem.
              walkower jest uzalezniony od pierwszego meczu bo wtedy zespoly ktore wygraly swoje pierwsze mecze 4-0 wogole nie przystepowaly by do rewanzu oddajac wallkower 3-0
              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• https://www.uefa.com/uefachampionsle...ort/index.html

UEFA też pisze o away goals rule, ale jakby było 5-1 w pierwszym meczu to by nas po prostu wyrzucili z pucharów.

Komentarz

Przeanalizujmy inny mecz. Barcelona - PSG w zeszłorocznej LM. Barcelona pierwszy mecz przegrywa 4:0. Załóżmy, że w rewanżowym meczu PSG wystawia nieuprawnionego zawodnika do gry. 3:0 dla Barcelony i awans PSG? Wątpię, bo każdy by na to już dawno wpadł i w takim przypadku grał pod walkower, skoro i tak daje awans.

Przepisów na to nie znam, ale na pewno jest to w jakiś sposób regulowane i w momencie walkowera, niezależnie od wyniku pierwszego meczu, awans dostaje drużyna "poszkodowana".

Komentarz

• NIE ROZMYWAJCIE TEMATU meczem sprzed x lat!
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• W takiej sytuacji (o ile jestem dobrze poinformowany) to wysokość walkowera jest ustalana w taki sposób, żeby ukarana drużyna odpadła z rozgrywek.
                      team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                        NIE ROZMYWAJCIE TEMATU meczem sprzed x lat!
                        Zgadzam się. Było minęło, i nie wróci... mam nadzieję.

Komentarz

• Wg @KubiakBartek "najpewniej jutro" ogłoszenie Antolicia

Komentarz

• Zamieszczone przez Cyclone Zobacz posta
                            Wg @KubiakBartek "najpewniej jutro" ogłoszenie Antolicia
                            O innym słyszałem.
                            Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• W tej chwili pisze sie tylko o Antoliciu i Vesoviciu. Jeśli chcą zabrać nowych do USA to musza sie spieszyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
                                W tej chwili pisze sie tylko o Antoliciu i Vesoviciu. Jeśli chcą zabrać nowych do USA to musza sie spieszyć.
                                A o ilu innych się nie pisze
                                Zamieszczone przez Bary89
                                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Pracuję...
                                X