Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To są życzeniowy głosy ludzi którzy uważają, że być reprezentantem Polski to jeszcze mało żeby grać w Legii, przy Jędzy przynajmniej dochodzi argument w postaci potrójnej pensji ... taki już nasz los ...
    Nie prawda. Jozak nie do końca jest przekonany do Mączyńskiego.
    Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
      Nie prawda. Jozak nie do końca jest przekonany do Mączyńskiego.
      póki co to od dawna nikt tu dłużej niż dobry rok nie wytrzymał, więc z tej pary nie przywiązywał bym się do trenera

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
        póki co to od dawna nikt tu dłużej niż dobry rok nie wytrzymał, więc z tej pary nie przywiązywał bym się do trenera

Ale fakt.

Ja tam bym nie robił aż takiej odsiewki zawodników. Miało być oddzielenie ziarna od plew, a wychodzi na to, że szykuje się wywalenie wszystkiego i zrobienie Zaciągu Bałkany. Chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, że wszyscy w internetach zachwycali się poznańskim Zaciągiem Skandynawia, a tylko jeden zawodnik z tego tuzina okazał się wzmocnieniem(Dilaver, ten obrońca). Mam nadzieję, że u nas będzie inaczej, bo na razie to najbliżej jest Antolic, z którego odejścia cieszą się kibice Dinama Zagrzeb.
        team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
          na razie to najbliżej jest Antolic, z którego odejścia cieszą się kibice Dinama Zagrzeb.
          Przypomina to trochę sytuację z Ivicą - też wtedy była radość że puszczają ogórka za duże pieniądze. A czy Vrdoljak się spłacił? IMO tak, więc wcale bym nie narzekał jakby sytuacja się powtórzyła.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
            Przypomina to trochę sytuację z Ivicą - też wtedy była radość że puszczają ogórka za duże pieniądze. A czy Vrdoljak się spłacił? IMO tak, więc wcale bym nie narzekał jakby sytuacja się powtórzyła.
            Karny z Lechem

A i ten, Janex pisze o wypożyczeniu Czerwińskiego do Pogoni.

Komentarz

• Z cyklu nie dla Legii.
              http://transfery.info/109346,oficjal...i-z-nowa-umowa

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                Czy się spłacił, czy nie to relatywna kwestia. Pamiętam jak Piekarski w jakimś wywiadzie zarzekał się, że Manu spłacił się golem strzelonym Lechowi w finale Pucharu Polski. Przypomina mi się też jaka była radość na forum jak opchnęli Prijovicia do PAOKu. Taki drewniak i dwa miliony za niego wzięli.
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Czerwiński może wrócić do Pogoni. Info z twittera, bardzo pewne źródło.
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    Czy się spłacił, czy nie to relatywna kwestia. Pamiętam jak Piekarski w jakimś wywiadzie zarzekał się, że Manu spłacił się golem strzelonym Lechowi w finale Pucharu Polski. Przypomina mi się też jaka była radość na forum jak opchnęli Prijovicia do PAOKu. Taki drewniak i dwa miliony za niego wzięli.
                    Ja tam się z odejścia Prijo nie cieszyłem. Raz, że uważałem go(go w formie) za idealnego napastnika do Legii, w sam raz na euro puchary, bo był bardziej wszechstronnym graczem niż taki Niko, dwa, gdyby odszedł w kulturalny sposób za 5m euro, to bym się cieszył. A tak to tanio puściliśmy dobrego zawodnika.
                    team LEGIA

Komentarz

Czerwiński może wrócić do Pogoni. Info z twittera, bardzo pewne źródło.
                      A czemu nie możesz napisać że to info od Janexa?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        A czemu nie możesz napisać że to info od Janexa?
                        A to istotna informacja/wnosząca coś do podanej wiadomości?

Komentarz

A to istotna informacja/wnosząca coś do podanej wiadomości?
                          Skoro się na niego powołujesz to wypada podać źródło.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta

Ale fakt.

Ja tam bym nie robił aż takiej odsiewki zawodników. Miało być oddzielenie ziarna od plew, a wychodzi na to, że szykuje się wywalenie wszystkiego i zrobienie Zaciągu Bałkany. Chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, że wszyscy w internetach zachwycali się poznańskim Zaciągiem Skandynawia, a tylko jeden zawodnik z tego tuzina okazał się wzmocnieniem(Dilaver, ten obrońca). Mam nadzieję, że u nas będzie inaczej, bo na razie to najbliżej jest Antolic, z którego odejścia cieszą się kibice Dinama Zagrzeb.
                            A po czym wnosisz, że wywalą wszystkich i będzie zaciąg bałkański?

Głośno myślę: odejdzie 6-8 zawodników (głównie "pożeraczy" pieniędzy, którzy nic nie wnoszą, albo wnoszą za mało jak na swoją pensję), przyjdzie 4-5 nowych zawodników (nie wszyscy z Bałkanów) i skupią się na odchudzeniu przerośniętej kadry, bo i meczy na wiosnę nie będzie dużo. W lato Inaki, Broź i Jodła (jak nie już teraz) out, 3-4 nowych i jedziemy do LM z Darkiem
                            #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                              A po czym wnosisz, że wywalą wszystkich i będzie zaciąg bałkański?

Głośno myślę: odejdzie 6-8 zawodników (głównie "pożeraczy" pieniędzy, którzy nic nie wnoszą, albo wnoszą za mało jak na swoją pensję), przyjdzie 4-5 nowych zawodników (nie wszyscy z Bałkanów) i skupią się na odchudzeniu przerośniętej kadry, bo i meczy na wiosnę nie będzie dużo. W lato Inaki, Broź i Jodła (jak nie już teraz) out, 3-4 nowych i jedziemy do LM z Darkiem
                              Nienajgorszy scenariusz
                              Legia to życie

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                                ...bo nikt sensowny go nie chciał.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X