Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moze nie bedzie tragedii, gdyz Pasquato przymierzany do Ascoli
    http://www.gazzamercato.it/calcio-es...oli-e-entella/

Komentarz

• Sporo tych plotek dotyczących odejścia zawodników z obecnego składu. Już dawno tego nie było.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Antolic chyba klepnięty skoro sam prezes tak twierdzi
        https://m.24sata.hr/amp/sport/barisi...mpression=true
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Antolic chyba klepnięty skoro sam prezes tak twierdzi
          https://m.24sata.hr/amp/sport/barisi...mpression=true
          Nie spodziewałem się, że tak łatwo oddadzą kapitana Dinama. Jego transfer oznacza odejście Moulina albo Mączyńskiego. Ciekawe jaką koncepcję ma Jozak na nowy środek pola.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Nie spodziewałem się, że tak łatwo oddadzą kapitana Dinama. Jego transfer oznacza odejście Moulina albo Mączyńskiego. Ciekawe jaką koncepcję ma Jozak na nowy środek pola.
            Prędzej jednak Mączyńskiego.
            #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
              Prędzej jednak Mączyńskiego.
              Niby to Moulin bardzo chciał odejść...

Komentarz

Ale nikt nie chce za niego zapłacić konkretnych pieniędzy.
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Dopóki w kontekście transferu do Legii padały nazwiska grajków z Chorwacji, to brzmiało to jakoś wiarygodnie. Teraz widzę mamy taki sam festiwal nazwisk jak w latach ubiegłych. W większości oczywiście zmyślonych.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Niekoniecznie transfer Antolicia musi oznaczać odejście Moulina lub Mąki.....Jodła jest cieniem samego siebie, Jozak na niego nie stawia za bardzo, do tego Kopa dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu, więc 3 takich pomocników na jakimś poziomie (Moulin, Antolic, Mąka) to raczej optymalna ilość

Komentarz

• Ruch w interesie ogromny, więc zmyślonych plotek także więcej. W obie strony padło już ok. 35 newsów transferowych, więc zdecydowanie idziemy w tym roku na rekord, gdyż zwykle w ostatnich okienkach padało trochę ponad 20, bądź ciut więcej propozycji. Tylko w okolicach końca roku pojawiło się ok. 10 nowych informacji.

Menadżerowie wyczuli, że w Legii kręci się interes transferowy, a pismaki dodają swoje bajeczki

Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                      Niekoniecznie transfer Antolicia musi oznaczać odejście Moulina lub Mąki.....Jodła jest cieniem samego siebie, Jozak na niego nie stawia za bardzo, do tego Kopa dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu, więc 3 takich pomocników na jakimś poziomie (Moulin, Antolic, Mąka) to raczej optymalna ilość
                      Byłoby to piękne, gdyby nie spojrzało się na gaże zawodników. Moulin i Mączyński mają kontakty w okolicach 300 tys. euro. Antolic raczej nie dostanie mniej, więc 3 zawodników na DM-a za 1 mln euro kontraktu rocznie?

Miodek jednak potrafi liczyć. Zobaczył jaki komin zrobił Leśnodorski, gdzie koszt utrzymania samych kontaktów 1 drużyny rozrósł się z poziomu 30-40 mln zł do prawie 75 mln zł. Wydaje mi się, że chce obciąć tak o 10-15 mln w dół przez sprzedanie zawodników, którzy zarabiają relatywnie za dużo, a mamy takich kilkunastu.
                      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tak jak pisze Mario, nie ma ciekawych ofert, a Jozak ceni go bardziej, niż Mąkę. I wiele wskazuje na to, że przyjdzie dwóch środkowych pomocników.

Niestety, budżet i liczba piłkarzy na kontraktach rozrosła się zdecydowanie za bardzo i dużym sukcesem będzie pozbycie się przeciętniaków, którzy biorą 40-50 kawałków i więcej, a nic Legii nie dają. A takich piłkarzy pewnie uzbiera się z dziesięciu..
                        #teamMioduski

Komentarz

• https://twitter.com/MioduskiDariusz/...37339044339712
                          Dałem się oszukać sory forum. To kłamstwo.

Tak to jest jak się kaca leczy nie dopuszczając do niego.
                          Ostatnio edytowany przez FlashGordon; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Gratulacje

Komentarz

• Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z Mączyńskim? W sumie dopiero u nas wylądował a tu głosy, że ma odejść? On chce odejść? Są jakieś propozycje? Niekoniecznie rozumiem ten ruch...

Komentarz

• Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
                                Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z Mączyńskim? W sumie dopiero u nas wylądował a tu głosy, że ma odejść? On chce odejść? Są jakieś propozycje? Niekoniecznie rozumiem ten ruch...
                                To są życzeniowy głosy ludzi którzy uważają, że być reprezentantem Polski to jeszcze mało żeby grać w Legii, przy Jędzy przynajmniej dochodzi argument w postaci potrójnej pensji ... taki już nasz los ...
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X