Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem ile ma lat i ile jeszcze będzie grał, ale wiem ile zarabia. Trzy miliony rocznie. Funtów.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Jak widać chcą powalczyć o mistrza, a przy takich zastępcach jakich mają dla niego może być to trudne.
      Zamieszczone przez księciuniu
      Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• No to z tył asem na pewno będzie im łatwiej ****. Niech mu się szczęści i gra jak najlepiej ale jak naprawdę daj mu 900 tysięcy euro to świat się kończy ...

Komentarz

• 3 strony tematu żeby się dowiedzieć o ofercie za Sadiku i infoskach z twittera, że Vesović ma kosztować 400k euro + bonusy.

A większość dzieli się wiedzą powszechną, że Jędrzejczyk i 800k euro to przepłacenie i pomyłka (chyba że FIFA płaci za jego wycieczki na reprezentację chociaż 1/3 tej kwoty), że Chukwu to tragedia nawet za 100k, że Sadiku nie sprawdza się w obecnym kształcie drużyny.

Wiadomym jest także, że podejście do budżetu przez BL jest zupełnie odmienne od sposobu zarządzania klubem przez DM.

Może trzeba założyć temat pod tytułem "Przepłaceni piłkarze Legii - winny Miodek czy Boguś? + ankieta".

Lubiłem ten temat, bo czytając 2-3 strony miałem kompedium o plotkach, przeciekach, twittach, instagramach i innych fejsbukach, a teraz czytam rozkminkę nt. rzeczy oczywistych i nie związanych.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Cwaniaczki!

A te 1.5 miliona eurosów to dla kogo, bo wyżej jest kwota 900 tys. euro i w obu przypadkach nie kumam ... jeśli dla nas nawet tylko te 900 to niech spada i więcej nie wraca! Naprawdę zdecydowanie wolę Niezgodę ... starczy jeszcze na kogoś za rozsądną kasę.
            900k to zarobki roczne oferowane Sadiku.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Jeszcze dzisiejszy artykuł o Yacouba Sylla. W grze Legia, Osmanlispor i Dinamo.
              http://staderennaistransfert.fr/2017...mpression=true
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• No no ciekawe okienko się zapowiada... jeszcze nie otwarte, a do sprzedania/oddania/wypożyczenia już wymienionych +/- 10 zawodników. Gui, Pazdan, Moulin, Jędza, Sadiku, Nagy, Hildeberto, Czerwiński, Kopczyński, Jodłowiec.... dobrze, że chociaż King zostaje
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Z hot newsów jeszcze kolejny Albańczyk Ergys Kace w PAOK-u jako nowy DM.

Ja widzę to tak, że odejdzie na pewno 5 zawodników, a odejść łącznie może nawet 14:

Odejdą:
                  1. Pazdan
                  2. Nagy
                  3. Berto
                  4. Moneta
                  5. Gui

Mogą odejść:
                  6. Jędrzejczyk
                  7. Sadiku
                  8. Kopczyński
                  9. Mączyński
                  10. Moulin
                  11. Jodłowiec
                  12. Czerwiński
                  13. Malarz
                  14. Chukwu
                  Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Idealnie pasuje do tematu
                    Sebastian Staszewski
                    @s_staszewski
                    ·
                    11 min
                    ❗Dowiaduję się, że @LegiaWarszawa otrzymała propozycję pozyskania za darmo Eugena Polanskiego. Transfer wymyślił… Paul Grischok (ex Widzew). Problemem pensja. Polanski w Hoffenheim zarabia 1 mln € netto @sportpl

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      Czyli taki z ciebie kibic, że zadowolony będziesz z każdego niepowodzenia Legii, bo kodziarza nie lubisz? Mądrze...
                      To, że nie umiesz czytać, że zrozumieniem to nie mój problem. Nie napisałem, że będe się cieszył tylko, że po tym co widzę będę zaskoczony jeśli kodziarz osiągnie chociaż połowę tego co BL.

Dla tych wszystkich, którzy zapomnieli Mioduch był już członkiem RN w klubie za czasów iti. Wtedy już miał okazje się wykazać.

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że Leśnodorski to Legii nie kupił sam. Mało tego, posiadał zdecydowanie mniejszy procent, także przypisywanie mu wszystkich zasług jest po prostu śmieszne.

Ale ok. Loczek będzie kodziarzem dopóki nie osiągnie połowy tego co Leśnodorski. Liczymy od momentu, kiedy był prezesem za iti, czy już za współwłaściciela? I kiedy Koralik przestał być przyjacielem Nowoczesnej?

BTW zajebiste logika.
                      Nie, kodziarz Mioduch będzie zawsze kodziarzem Mioduchem nawet jesli wygra z Legią Lige Mistrzów.
                      "Koralik" nie wiem czy był przyjacielem Nowoczesnej czy tylko jego kancelaria reprezentowała ich jakieś tam sprawy. Dla mnie jest różnica pomiędzy byciem przyjacielem a reprezentowaniem ich w jakiś tam sprawach. Wiem, że ty sztywniutko byś podeszdł do tematu mając dużą warszawska kancelarie.

Jeśli ktoś nie rozróżnia tych dwóch rzeczy to jest idiotą.
                      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                        No no ciekawe okienko się zapowiada... jeszcze nie otwarte, a do sprzedania/oddania/wypożyczenia już wymienionych +/- 10 zawodników. Gui, Pazdan, Moulin, Jędza, Sadiku, Nagy, Hildeberto, Czerwiński, Kopczyński, Jodłowiec.... dobrze, że chociaż King zostaje
                        Kasa w klubie będzie się zgadzać, pytanie kto nam wygra ligę i puchar, kto wejdzie do Europy ?
                        Ja rozumiem przebudowę, ale to wygląda jak likwidacja klubu. A co jeśli Jozak okaże się słabym budowniczym i nie zbuduje drużyny na czas.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Macie bardziej odpowiednie tematy o Loczkach z KOD-u i Koralikach z Nowoczesnej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
                            Warto jeszcze dodać że u tych Turków tylko Adebayor strzela, ma 8 bramek, a ci dwaj pozostali napastnicy nie mają nawet 5 bramek razem, więc nie dziwi mnie poszukiwanie kolejnego.
                            a po meczu Turcja - Albania notowania Sadiku i wiara w jego potencjalne wykorzystanie mogą tam być większe niż przed tym meczem. Ale skoro chcą wyp. to widać, że też nie gapy ))
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
                              Idealnie pasuje do tematu
                              Sebastian Staszewski
                              @s_staszewski
                              ·
                              11 min
                              ❗Dowiaduję się, że @LegiaWarszawa otrzymała propozycję pozyskania za darmo Eugena Polanskiego. Transfer wymyśliłâ€Ś Paul Grischok (ex Widzew). Problemem pensja. Polanski w Hoffenheim zarabia 1 mln â‚Ź netto @sportpl
                              Broń Panie Boże przed takimi wynalazkami. Niech idzie do jakiejś 3 Bundesligi, czy coś w ten deseń.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Całe rozliczenie transferu Albańczyka wygląda następująco…

500 000 euro odstępnego płatne w dwóch ratach. FC Zurich zachowało prawo do 40 procent zysku z następnego transferu (od kwoty netto, czyli takiej, która zostanie po odjęciu wpłaconego przez Legię 500 000 euro). Jednocześnie Legia może – ale nie musi – wykupić od Szwajcarów tę 40-procentową opcję za 800 000 euro. Struktura transakcji wygląda naprawdę całkiem rozsądnie, jest furtka, która daje okazję zarówno zminimalizować koszt, jeśli piłkarz okaże się kalafiorem, jak i zarobić więcej, gdyby forma zawodnika eksplodowała. Rzecz jednak w tym, że Sadiku po prostu nie był szczególnie drogi.
                                Info a’propos potencjalnego podziału zysków z transferu Sadiku.
                                Źródło weszlo.com

Komentarz

Pracuję...
                                X