Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jasne, chwalmy dalej nieudaczników typu Kopa tylko za to że mają długi staż w klubie. Nie wiem, gdzie ty tu widzisz "sranie do własnego gniazda", ja tu raczej dostrzegam brak przyzwolenia na przeciętność i obciążanie budżetu płac przez gościa którego gra jest na poziomie zawodników klubów dolnej połowy ekstraklasy.

"Mierny, ale wierny" jak widać dalej w cenie.
    Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
    Zamieszczone przez księciuniu
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• ...a może by tak więcej szacunku do wychowanka?
      Nigdy to nie będzie wielki piłkarz ale na warunki ekstraklasowe bez problemu sobie poradzi pewnie w 13 klubach ekstraklasy.

Dzięki Michał za wszystko, powodzenia.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
        Ja prdl. Taki prawilny jestes, ze od ilus lat nic tylko Kosecka czy inna finska ma wypierdalac, ale jakos nie mogles zrezygnowac z drwin wobec goscia ktory jest tu od sru lat, nigdy kasy nie bral duzej lub tylko dla niej tutaj gral (w przeciwienstwie do wiekszosci "idoli" forumowych wygow), cierpliwie czekal chyba z 5 lat az zacznie grac nie pierdolac farmazonow i nie odwalajac glupot, a jak juz dostal szanse to zasuwal i robil swoja robote. To forum czasem to cloaca maxima, a niektorych forumowiczow, mam takie wrazenie, nic tak nie cieszy jak sranie w wlasne gniazdo.
        Pięknie napisane. Nic dodać nic ująć. Michał dzięki za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
          Jasne, chwalmy dalej nieudaczników typu Kopa tylko za to że mają długi staż w klubie. Nie wiem, gdzie ty tu widzisz "sranie do własnego gniazda", ja tu raczej dostrzegam brak przyzwolenia na przeciętność i obciążanie budżetu płac przez gościa którego gra jest na poziomie zawodników klubów dolnej połowy ekstraklasy.

"Mierny, ale wierny" jak widać dalej w cenie.
          Dokładnie. Szkoda, że przyłożył Leśnemu pistolet do skroni i kazał się zakontraktować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            ...a może by tak więcej szacunku do wychowanka?
            Nigdy to nie będzie wielki piłkarz ale na warunki ekstraklasowe bez problemu sobie poradzi pewnie w 13 klubach ekstraklasy.

Dzięki Michał za wszystko, powodzenia.
            o to to. Aktualnie piłkarzowi nie opłaca się być związanym z klubem - żadnych profitów, w najlepszym wypadku będzie potraktowany jak najemnik.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
              Dokładnie. Szkoda, że przyłożył Leśnemu pistolet do skroni i kazał się zakontraktować.
              Nie, nie Leśnemu... koralikowi.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                oby nowi magazynierzy się sprawdzili
                Raczej "towar" który trafi na klubowe półki za zgodą tych że magazynierów

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                  Ja prdl. Taki prawilny jestes, ze od ilus lat nic tylko Kosecka czy inna finska ma wypierdalac, ale jakos nie mogles zrezygnowac z drwin wobec goscia ktory jest tu od sru lat, nigdy kasy nie bral duzej lub tylko dla niej tutaj gral (w przeciwienstwie do wiekszosci "idoli" forumowych wygow), cierpliwie czekal chyba z 5 lat az zacznie grac nie pierdolac farmazonow i nie odwalajac glupot, a jak juz dostal szanse to zasuwal i robil swoja robote. To forum czasem to cloaca maxima, a niektorych forumowiczow, mam takie wrazenie, nic tak nie cieszy jak sranie w wlasne gniazdo.
                  Brawo. A poza tym, czy Kopczyński już odszedł, że tak go gremialnie żegnacie?
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• https://www.efotbal.cz/clanek-187032...a-Varsava.html

takie kwiatki na czeskich stronach....23 letni napastnik

https://legia.net/wiadomosci,72011-p..._lotyszem.html

Komentarz

• Chociaż sam krytykowałem Kopę kiedy grał słabo, to uważam że zasługuje na miłe słowo. To chłopak od nas, który chciał być piłkarzem Legii jak pewnie większość tego forum i zaszedł w tym postanowieniu o wiele dalej niż inni, choć nie na tyle daleko żeby być tutaj podstawowym piłkarzem przez lata. Niemniej nigdy nie był kimś kto marnował swój talent na własne życzenie albo olewał obowiązki, więc trudno mieć do niego pretensje o całokształt. W tym przypadku pozostaje podziękować i życzyć powodzenia. Trzeba też przyznać, że ja na swoje możliwości to zaszedł bardzo daleko zdobywając punkty w LM, nawet jeśli nie był tam kluczowym grajkiem. Dzięki Michał.

Komentarz

• A tu poniżej link do tweeta Legia.Net.

https://twitter.com/LegiaNet/status/946771669779210240

Coś nowego.

O i Stanowski informuje, że Legia rozmawia z Bordeux na temat Pazdana.
                        Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 1,7 mln euro za Pazdana. Szkoda, że tak mało, ale telenowela z jego odejściem ciągnie się już niemiłosiernie długo. To też odbijało się na jego dyspozycji, bo tylko myślał o wyjeździe.

Ten Sylla niezły przecinak. Szkoda, że czarny.
                          Zamieszczone przez Bary89
                          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                            Ten Sylla niezły przecinak. Szkoda, że czarny.
                            No trochę szkoda Ale byłyby też plusy bo po pierwsze paszport europejski i po drugie abluje po francusku i miałby z kim wreszcie pogadać Thibo.
                            Zresztą to tylko na razie ploteczki więc nie ma się czym przejmować.

Komentarz

• A co z transferem Capana? W listopadzie dużo się o tym mówiło, a teraz, kiedy czas na transfery to cisza. Temat upadł?
                              team LEGIA

Komentarz

• Sprawa głównie rozdmuchana przez media, mało konkretna ze strony Legii, jakieś zapytanie było i nic więcej jak na razie. Jedna z wielu opcji.
                                #teamMioduski

Komentarz

Pracuję...
                                X