Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Czy mnie pamięć nie myli, czy okienko zaczyna się 1 lutego 2018 r. a kończy 28 lutego 2018? Nie wiem może mam mylne wyobrażenie o pracy skauta i przeprowadzaniu transferów, ale informacje o transferze powinny pojawiać się wtedy, gdy trwają badania lub umowy są już podpisane.Wcześniejsze przecieki do prasy "pachną" amatorką i o ile, coś powinno wychodzić to nie ze strony klubu, lecz pośredników (menedżerów) i klubów macierzystych, którzy pragną podbić cenę. Poufność to poufność, najczęściej są jakieś kary za jej naruszenie wynikające z umów z pracownikami/współpracownikami, więc i to idzie załatwić.

Włos mi się jeży na łysej pale, jak słyszę i widzę teksty "pewne info z klubu" przed otwarciem okienka. Listy zawodników, którymi klub jest zaintersowany, powinny pozostawać dostępne jednynie dla osób, które nad tym pracują.

Reasumując, o bryndzy można mówić 28 lutego 2018 r., choć mam swoje i niekoniecznie dobre zdanie o naszym skautingu.
    Kiedy by sie nie zaczynal‚o - będzie to pierwsze bez Żewłakowa.
    Michał‚ w wywiadach (np. dla PS) chwalił sie sprowadzeniem Hildeberto. Jeśli w poprzednim okienku był odsunię™ty to sam tego nie zauważył.
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...694,1,721.html

Natomiast - co do zasady - umowy można podpisywać‡, rozwią…zywać‡ itp. To umowa między partnerami, którą mozna w każdej chwili zmienić, rozwiązac itp, jesli strony się dogadają. Jeśli bedzie wola/chęć ze strony piłkarza i zainteresowanych klubów, to nie ma przeszkód, by już teraz zakontraktowac innego zawodnika. Okienko transferowe ma znaczenie o tyle, że poza tym okresem nie mozna zawodnika zgłosić do rozgrywek (z wyjątkami).

Edit
    Jeszcze jedna uwaga apropos okienek.
    Zawodnicy umowy moja często podpisana do końca roku.
    Np. do 31 grudnia 2017 - okienko transferowe jeśli jest w lutym nie oznacza, że trzeba do lutego czekać na podpisanie umowy z takim piłkarzem.
    Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
      Np. do 31 grudnia 2017 - okienko transferowe jeśli jest w lutym nie oznacza, że trzeba do lutego czekać na podpisanie umowy z takim piłkarzem.
      Częsta praktyka, ale tylko w Skandynawii.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
        Kiedy by sie nie zaczynal‚o - będzie to pierwsze bez Żewłakowa.
        Michał‚ w wywiadach (np. dla PS) chwalił sie sprowadzeniem Hildeberto. Jeśli w poprzednim okienku był odsunię™ty to sam tego nie zauważył.
        http://www.przegladsportowy.pl/pilka...694,1,721.html

Natomiast - co do zasady - umowy można podpisywać‡, rozwią…zywać‡ itp. To umowa między partnerami, którą mozna w każdej chwili zmienić, rozwiązac itp, jesli strony się dogadają. Jeśli bedzie wola/chęć ze strony piłkarza i zainteresowanych klubów, to nie ma przeszkód, by już teraz zakontraktowac innego zawodnika. Okienko transferowe ma znaczenie o tyle, że poza tym okresem nie mozna zawodnika zgłosić do rozgrywek (z wyjątkami).

Edit
        Iwo, naprawdę zdaję sobie sprawę, że umowę można podpisać przed początkiem okienka, ale...... ogłasza się ją zwykle tuż przed terminem. Dlaczego? Jako, że mam do czynienia z człowiekiem inteligentnym nie muszę tłumaczyć. Dopóki umowa nie jest "zgłoszona" w związku /lub ogłoszona, ma wpływ, choćby pośredni, na inne transfery, potencjalnie podatki itp itd. W przypadku okienka zimowego ma to wpływ na wyniki spółki, podatki (tak wiem, powtarzam się) ..itp itd. Po prostu optymalizacja wydatków.
        Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czuję, że jeszcze ze 3 strony tu nabijecie i doczekamy sie pierwszego transferu.

Do fazy grupowej LE brakuje 5-6 konkretnych więc jestem ciekaw ruchu Dariusza
          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
            Czuję, że jeszcze ze 3 strony tu nabijecie i doczekamy sie pierwszego transferu.

Do fazy grupowej LE brakuje 5-6 konkretnych więc jestem ciekaw ruchu Dariusza
            Ja to naprawdę rzadko się tu udzielam, co innego ten drugi... Mario. Da się jakoś zmienić nicka?

P.s. zanim "Pudel" coś ogłosi- będzie 10 stron. Zakład? 100 PLN na "Dobrych Ludzi".
            Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

J Da się jakoś zmienić nicka?
              http://forum.legionisci.com/showthre...t=7356&page=40
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Iwo, naprawdę zdaję sobie sprawę, że umowę można podpisać przed początkiem okienka, ale...... ogłasza się ją zwykle tuż przed terminem. Dlaczego? Jako, że mam do czynienia z człowiekiem inteligentnym nie muszę tłumaczyć. Dopóki umowa nie jest "zgłoszona" w związku /lub ogłoszona, ma wpływ, choćby pośredni, na inne transfery, potencjalnie podatki itp itd. W przypadku okienka zimowego ma to wpływ na wyniki spółki, podatki (tak wiem, powtarzam się) ..itp itd. Po prostu optymalizacja wydatków.
                Z tego samego wzglėdu - pośredni wpływ na inne transfery - może się opłacać ogłoszenie podpisania zawodnika wcześniej. Tak samo mogą opłacacać się plotki, spekulacje itd. które mogą odwrócić uwagę od innych celów.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Co z tym Vesoviciem? Sylwester w Warszawie czy we Francji?
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                    Co z tym Vesoviciem? Sylwester w Warszawie czy we Francji?
                    W Podgoricy.
                    Zamieszczone przez Bary89
                    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Jeszcze o Dockalu. Sparta go nie chce, Legia zainteresowana.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotba...ec-neresi.html
                      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Dziennikarz PS i spec od czeskiej piłki:
                        Grzegorz Rudynek‏
                        @GRUdynek

Nie chciało mi się wierzyć, aż zapytałem w dwóch czeskich źródłach, czy temat „Doèkal w Legii jest realny". W obu usłyszałem, że bardzo realny.
                        Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak realny jak Mario już wypowiedział się na ten temat

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                            Jak realny jak Mario już wypowiedział się na ten temat
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Wg tego chorwackiego konta na tt, ws Antolicia dogadywane są szczegóły.

https://twitter.com/Svatoplukveliki/...10202550734848
                              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• No bo to się kupy nie trzyma. Koleś kupiony 10 miesięcy temu za 8500000 euro. Grał regularnie cały sezon. Wykręcił nienajgorsze liczby. Jakim cudem on by do nas miał trafić? W momencie kiedy nie ma środków na transfery gotówkowe i Mioduski jest przeciwny jakimkolwiek kominom płacowym. Jedyny powód jaki widzę, to że jego klub bankrutuje.
                                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...is-13-10865718
                                Według tego artykułu większość klubów w chińskiej ekstraklasie ma problemy z płynnością finansową. Chociaż Henan Jianye jest akurat wymieniony jako jeden z trzech, które płacą terminowo. No ale załóżmy, że jakimś cudem rozwiązuje tam kontrakt. Jaki miałby interes, żeby akurat związać się z Legią w momencie kiedy wszędzie indziej w Europie dostanie większą kasę?

Komentarz

Pracuję...
                                X