Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A to Mioducha nie było wtedy w klubie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
      A to Mioducha nie było wtedy w klubie?
      Prezesem, czyli osobą odpowiedzialną za każdą decyzję, był Leśnodorski.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Czyli wszystkie mistrzostwa i pozostałe tytuły to zasługa Leśnego, a Miodek zaczyna licznik od zera?
        Czy sukcesy dzielą się na dwóch, a złe decyzje tylko na jednego (Leśnego)?

Komentarz

• Znajdź na forum jedną wypowiedź która mistrzostwa i sukcesy przypisuje Mioduskiemu albo rozdziela zasługi porównywalnie między Mioduskiego a księgowego Swetru
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Sam sobie poszukaj...ja wiem, że kilka osób na tym forum uważa, że skoro Miodek był w klubie, to sukcesy to też jego zasługa. Pamiętam co czytałem.

Widać masz "szacunek" dla gościa, który zrobił wiele dobrego dla Legii (klubu i kibiców). Szybko niektórzy zapomnieli czasy mik_sa czy zygo

Komentarz

• to znajdź te osoby i je tu wymień, a jeśli nie potrafisz, to przyjmijmy roboczo, że 99% użytkowników (w tym Twój adwersarz) uważa, że Miodek miał niewielki wpływ na mistrzostwa i niewielki wpływ na transfer Chukwu. Stąd prosty wniosek, że spierdalasz się bez sensu. Jak zwykle zresztą.

Wytłumacz proszę co ma mój ewentualny szacunek do stwierdzania że ktoś jest księgowym Swetru? Czy jak ktoś jest księgowym Swetru to według Ciebie nie może zrobić wiele dobrego dla Legii, czy ktoś kto zrobił wiele dobrego dla Legii nie może być księgowym RysiaPtysia, czy może jak ktoś zrobił wiele dobrego dla Legii i jednocześnie jest księgowym Nowośmiesznej to nie wolno mu wypominać tej drugiej "zasługi"? Bo nie bardzo wiem na jakiej płaszczyźnie Cię wyśmiać.
              Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Miodka jakoś nie nazywasz koleżką bolka i potrafiłeś napisać w tamtym komentarzu "Mioduski". Mimo, że ten cykał sobie fotki z agentem bolkiem - przy czym z uśmiechem ściskali sobie dłonie A teraz możesz wyśmiać, ale siebie To właśnie pokazuje brak szacunku w stosunku do jednego z nich - jednemu wypominasz, a drugiemu nie - w tamtym konkretnym poście

Poza tym chyba kłania się czytanie ze zrozumieniem...bo jakbyś nie zauważył, to w tamtym moim poście są dwa zdania...a na końcu znaki zapytania. Tak, to były pytania, na które oczekiwałem odpowiedzi, aby mieć jasność, czy wg takiego Mario Miodek zaczyna od zera, czy nie - aby np. po 5 latach można było porównać, który był lepszy.
                I najmniej ważne w tamtym momencie było to, czy ktoś tak twierdził czy nie (chociaż niektórzy w takim tonie pisali). Zadałem konkretne pytania i nagle wpieprzyłeś się między wódkę i zakąskę ze swomi mądrościami

Komentarz

• Pewnie znowu będziesz mi pisał o tym, że robię za adwokata Maria, ale na prawdę nie widzisz, że to twoje dopierdalanie się do niego z dupy, ciągła chęć ośmieszenia i głupkowate pytania rozwalają kolejny temat, stają się mieczące i generalnie nudzą jak ten sam dowcip opowiadany każdego dnia?
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Och jej. Jak to? Prezes Mioduski miał fotki z Bolkiem? I co ja teraz biedny pocznę?

Jak się nauczysz w sarkazm to zrozumiesz na czym polega ta zabawa.

A na razie broń dalej gościa co się z Rysiem od sześciu króli klepie po pleckach. Ciekawe czy lepiej się starał dla Rysia, czy dla Legii?

Jeszcze udawaj, że to były istotne pytania, na które oczekiwałeś odpowiedzi.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Oficjalna
                        Po dwóch tygodniach testów i dokładnej analizie podjęliśmy decyzję o nie podpisywaniu umowy z Sulleyem Muniru. To zawodnik, który pokazał, że posiada duże umiejętności, ale jego profil nie pasuje do koncepcji drużyny i naszych obecnych oczekiwań - powiedział Ivan Kepcija, dyrektor techniczny Legii Warszawa.

Najpierw info, że super zawodnik, ale nie dogadali się co do kontraktu i już zmiana wersji.
                        Zamieszczone przez Bary89
                        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Ja to bym chciał poznać ten profil piłkarzy jakich aktualnie szukamy
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ja to bym chciał poznać ten profil piłkarzy jakich aktualnie szukamy
                            Już Ci mówię...tani i dobry.
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                              Lepsze to niż drogi i do odbudowania.
                              team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                                No to przecież ten był za darmo
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X