Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Zwłaszcza po tym jak zajebiście rokuje Pasquato i Sadiku ?
    Przypomnij mi proszę jak rokował Vadis o tej samej porze.
    #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
      Poszukaj w historii forum - po pierwszych meczach gdy większość forum jechała po nim jak po burej suce to pisałem że drzemie w nim olbrzymi potencjał.

Pasquato czy Sadiku do tej pory nie pokazali żadnego przebłysku. Za to Drybling technika to na pewno te elementy których Magiera musi nauczyć Sadiku od podstaw bo wygląda na mocno ograniczonego napastnika. Lepsza wersja Włodara nic więcej
      Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
      Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
      To jest Służewiec To są Nasze Termopile
      Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
      Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
      Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
      W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
      A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Lepsza wersja Włodara nic więcej

Nie da rady.

Majstersztyk w Zabrzu w 2006 roku dający nam mistrza
        q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
          Majstersztyk w Zabrzu w 2006 roku dający nam mistrza
          Ten Majstersztyk ledwo od słupka się wturlał
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• i dlatego jest jedyny w swoim rodzaju
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Wąski był niepowtarzalny. Nawet po spektakularnym kiksie nie dało się na niego złościć. I ten szczery uśmiech.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                Ten Majstersztyk ledwo od słupka się wturlał
                Szkoda, że w Wiedniu się nie wturlał
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pasquato czy Sadiku do tej pory nie pokazali żadnego przebłysku. Za to Drybling technika to na pewno te elementy których Magiera musi nauczyć Sadiku od podstaw bo wygląda na mocno ograniczonego napastnika. Lepsza wersja Włodara nic więcej
                  Jestem tego samego zdania. Pisałem o tym już jakiś czas temu i chciałbym zmienić zdanie na koniec sezonu.
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• czyzby jakiegos nowego kopacza nam nowi trenerzy w pakiecie przywiezli?
                    film z z FB https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/

Komentarz

• Nowe ubrania jak już.

Komentarz

• Albo nowe ciuchy wejdą do Fan Storu.

Komentarz

• http://legia.com/aktualnosci/przyjdz...kautingu-56548 może ktoś z forum zostanie

Komentarz

• Mario za Zewłakowa
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Z dzisiejszego wywiadu Błońskiego z Żewłakiem:
                              Michał Żewłakow: Nikolić chciał podwyżkę do 700 tys. euro netto za sezon.
                              (...)
                              Wracając do zimy 2016 roku: plan był taki – sprzedajemy Nikolicia, Prijović zostaje.
                              Czyli jednak był skory rozważyć opcję pozostania w Legii, ale ze strony klubu nie było takiej woli, pomimo że nie mieli przygotowanego nowego napastnika, bo trudno za takiego uznać Chukwu, którego nikt nie oglądał i bazowali na tym, że kiedyś fajnie zagrał z Legią. Równie dobrze można było wzmacniać się Koseckim - parę lat wcześniej też fajnie grał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                                ***** wstydem jest branie przez klub zawodnikow nie zdolnych do gry . Od tego zacznijmy rozmowe. Co to za agrument ,ze Vadis odpalil to i Pasquato lub Berto odpali. Boze nasze ostatnie dwa okna transferowe opieraly sie na zawodnikach siedzacych na lawie lub z L4 w reku. Czemu o tym nikt nie pisze i nie zapyta bylego juz dyrektora.

I jeszcze do tego opierdolili Nico oraz Beresia aby byla kasa na lewego obronce przeciez to jest jakis ***** dramat.
                                Ostatnio edytowany przez brachu; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

Pracuję...
                                X