Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tym klubem chcącym Forlana była Miedź Legnica

Komentarz

• W ruskich mediach informacja, że Pasquato wybrał Legię pomijając zainteresowanie Zenitu i Spartaka.

http://www.sport-express.ru/football...egiyu-1284658/
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• To było "zainteresowanie bez konkretów" i to w grudniu zeszłego roku

Komentarz

• Sandro Kulenović najbliższy sezon spędzi w Juventusie Turyn. 17-letni napastnik, który w poprzednim roku znajdował się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu, został wypożyczony na 12 miesięcy z opcją pierwokupu.
          http://legia.com/aktualnosci/kulenov...uventusu-55954

Komentarz

• Śmiejemy się czasami z legijnych kumatych info na TT a patrz Kijek na to
            Konrad Kaczmaryk.
            🔜 W najbliższym tygodniu Michał Probierz spotka się z obserwowanym zawodnikiem i podejmie decyzję, czy ostatecznie przejdzie do Cracovii ⚪🔴
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Milan Milanović ma zostać zawodnikiem Legii.
              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                Milan Milanović ma zostać zawodnikiem Legii.
                Co o nim sądzisz?
                Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                  Co o nim sądzisz?
                  Nie znam, większość swojej "kariery" spędził w niższych ligach włoskich.

Komentarz

• Napadziory srajo w gacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                      Milan Milanović ma zostać zawodnikiem Legii.
                      To Pazdan out?

Komentarz

• Adam Dawidziuk napisał że bzdura.

Komentarz

• https://www.transfermarkt.com/milan-.../spieler/70574

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Jakiś ogórek grający w Serie B, bez kontraktu oraz paszportu UE? Coś nie chce mi się wierzyć.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Pytanie skąd Mario to wie. Bop nazwisko było wymieniane tydzień temu i kumaty TT już dawno je wyśmiał
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Następny bez paszportu.Nie wydaje mi się aby to była prawda.Jako ciekawostka miejsce urodzenia Kosovska Mitrovica.
                                "Sadiku by się ucieszył".

Komentarz

Pracuję...
                                X