Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mieliśmy już jakiegoś makaroniarza w Legii ?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Z tego co można poczytać o tym Włochu to: nie za bardzo radzi sobie z presją i rywalizacją, dobrze radził sobie w drużynach opartych na grze z kontry.
      Nie wiem czy on tutaj będzie pasował...
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czyli coś jak Arek Piech, idealny na Ligę Mistrzów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Z tego co można poczytać o tym Włochu to: nie za bardzo radzi sobie z presją i rywalizacją, dobrze radził sobie w drużynach opartych na grze z kontry.
          Z tego, co można poczytać na tym forum, to Legii grozi spadek z Ekstraklasy.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Z tego co można poczytać o tym Włochu to: nie za bardzo radzi sobie z presją i rywalizacją, dobrze radził sobie w drużynach opartych na grze z kontry.
            Możesz przytoczyć jakie były wypowiedzi ekspertów przed transferem Vadisa?
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Możesz przytoczyć jakie były wypowiedzi ekspertów przed transferem Vadisa?
              Nie chce mi się szukać. Z tego co pamiętam to były raczej pozytywne.

Komentarz

• Raczej kojarze teksty, że ostatni mecz zagrał rok temu etc. (ale też mi się nie chce szukać)
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Z tego co pamiętam to przeważały opinie, że jest za gruby, nie grał, a tak w ogóle to Hasi ściąga swoich ziomów na piłkarską emeryturę i że generalnie Żewłak won.

Komentarz

• Zamieszczone przez zakapior Zobacz posta
                    Z tego co pamiętam to przeważały opinie, że jest za gruby, nie grał, a tak w ogóle to Hasi ściąga swoich ziomów na piłkarską emeryturę i że generalnie Żewłak won.
                    To pisali ludzie na forum.

Komentarz

• Zamieszczone przez zakapior Zobacz posta
                      Z tego co pamiętam to przeważały opinie, że jest za gruby, nie grał, a tak w ogóle to Hasi ściąga swoich ziomów na piłkarską emeryturę i że generalnie Żewłak won.
                      Jak na mój gust teraz wychodzi na to, że Żewłak z kompanami odrobili lekcje z zimy i znane nam już transfery są na dużo większym poziomie niż w dowolnym innym klubie ekstraklapy! W dodatku wiele wskazuje na to, że koniec transferów nie nadszedł. Niech to teraz Jacek z lekarzami poukłada i może być naprawdę ciekawie, niestety wiele zależy od lekarzy ...
                      p.s. Wprawdzie nie piałem z zachwytu nad Italiańcem ale widzę w nim sporo pozytywnej energii i mam nadzieję, że to nie jest wynik szkoleń PR ..
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• testy medyczne Pasquato chyba nie wypadły najgorzej skoro sam Pasquato wkleja takie kwiatki:

Cristian Pasquato @20pasquato_paki 2 godz.2 godziny temu
                        Więcej
                        Welcome in my new home!!!!😍😍⚪🔴⚪🔴 #senzastadio #spettacolo #senzaparole #brividi #nonvedoloradigiocare...
                        Ciao a tutti...

Komentarz

To pisali ludzie na forum.
                          Czyli eksperci, przynajmniej z tego co widzę a tak poważnie to nie przypominam sobie euforycznych wpisów na temat Vadisa. Weszło - o ile można nazwać ich ekspertami - to wydaje mi się, że nawet wyzywało go od grubasów.

Komentarz

• Niech każdy sobie przypomni pierwsze wrażenie odnośnie VOO po jego pierwszym meczu, gdzie był bardziej ociężały niż Pączek za najlepszych czasów. Z ocenami najlepiej się wstrzymać do pierwszych kilku spotkań włocha.

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                              testy medyczne Pasquato chyba nie wypadły najgorzej skoro sam Pasquato wkleja takie kwiatki:

Cristian Pasquato @20pasquato_paki 2 godz.2 godziny temu
                              Więcej
                              Welcome in my new home!!!!😍😍⚪🔴⚪🔴 #senzastadio #spettacolo #senzaparole #brividi #nonvedoloradigiocare...
                              Ciao a tutti...
                              Nie wiem czy umie grać w piłkę ale jak to mówią w Social media potrafi
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Nie wiem czy umie grać w piłkę ale jak to mówią w Social media potrafi
                                Zdecydowanie nie potrzebuje piarowca, a i Mączyński będzie miał od kogo się uczyć

Komentarz

Pracuję...
                                X