Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Guilherme może jest teraz pod forma ale sama jego bramka z Sportingiem to dość kasy, żeby mu te 500k/rocznie płacić. Jak ktoś pisał chłopak dużo serducha zostawił na murawie a jakieś wynalazki więcej zarabiają też bym h. położył na takie podejście klubu... I stąd może jest kiepsko z jego forma...
    Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

• Co tam się na TT odpierdala
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Dajcie cos!😂

Komentarz

• Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
          Jak ktoś pisał chłopak dużo serducha zostawił na murawie a jakieś wynalazki więcej zarabiają też bym h. położył na takie podejście klubu... I stąd może jest kiepsko z jego forma...
          No to brawo za profesjonalizm.

Komentarz

• a ja z innej beczki...Co z naszym góry chilout'u Langilem ?

Komentarz

• Nie ten wątek. Z resztą zadaj sobie trochę trudu.
              #MiśKazekteam

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                No to brawo za profesjonalizm.
                Jak byś nie był profesjonalny to musi siedzieć w głowie, że Chupa chups zarabia prawie 2 razy tyle co Ty a nawet do 18 się nie łapie...
                Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

Jak byś nie był profesjonalny to musi siedzieć w głowie, że Chupa chups zarabia prawie 2 razy tyle co Ty a nawet do 18 się nie łapie...
                  Skoro mu "siedzi w głowie" to mógł jasno się określić,że menedżer mu szuka klubu i chce odejść,a nie jakieś robi cyrki z przedłużeniem umowy.Negocjacje trwają chyba od października,a on od początku roku nic nie gra.Menedżer też robi jakieś wrzutki do mediów,że niby interesuje się nim Sporting czy Trabzonspor,żeby wyłudzić kontrakt w Legii,a ja na jego miejscu to modliłbym się aby Legia mu zaproponowała kontrakt na takich samych warunkach
                  Ostatnio edytowany przez marsu2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mi się wydaje, że piłkarz który jest walczakiem Trybuny wielokrotnie skandowały jego nazwisko to nie musi nic "wyłudzić" tylko dostać jako sprawdzony piłkarz pierwszego składu po prostu godny kontrakt, a nie zarabiać mniej od piłkarzy którzy albo nie graja(chupa) albo nic nie graja od powrotu(Jędza) swoja droga Legia to jeszcze nie raz będzie miała trudne negocjacje po ostatnich transferach Leśnego bo chyba jesteśmy jedynym klubem gdzie jest komin płacowy zrobiony dla obrońcy.
                    Kasper Hämäläinen #1

Komentarz

Mi się wydaje, że piłkarz który jest walczakiem Trybuny wielokrotnie skandowały jego nazwisko to nie musi nic "wyłudzić" tylko dostać jako sprawdzony piłkarz pierwszego składu po prostu godny kontrakt, a nie zarabiać mniej od piłkarzy którzy albo nie graja(chupa) albo nic nie graja od powrotu(Jędza) swoja droga Legia to jeszcze nie raz będzie miała trudne negocjacje po ostatnich transferach Leśnego bo chyba jesteśmy jedynym klubem gdzie jest komin płacowy zrobiony dla obrońcy.
                      Guilherme za to pokazuje od stycznia jak "gra" i jak mu się należy podwyżka

Komentarz

Mi się wydaje, że piłkarz który jest walczakiem Trybuny wielokrotnie skandowały jego nazwisko to nie musi nic "wyłudzić" tylko dostać jako sprawdzony piłkarz pierwszego składu po prostu godny kontrakt, a nie zarabiać mniej od piłkarzy którzy albo nie graja(chupa) albo nic nie graja od powrotu(Jędza) swoja droga Legia to jeszcze nie raz będzie miała trudne negocjacje po ostatnich transferach Leśnego bo chyba jesteśmy jedynym klubem gdzie jest komin płacowy zrobiony dla obrońcy.
                        Ja to na miejscu Jędzy sam bym się czuł niekomfortowo w towarzystwie kolegów z drużyny, mając taki kontrakt i uja pokazując/grając na boisku.

Komentarz

• Niech jakiś moderator przeniesie tę pogadankę do nowego tematu. Człowiek wchodzi zobaczyć czy Janek albo Kubuś nie wrzucił kumatego infoska na tłitera, a tu cała strona o Guilherme.

Komentarz

• koledzy,macie nowy temat do plotkowania! przeniescie sie tam z luznymi rozmowami. ten watek dot. potencjalnych transferow!...

Komentarz

• Jak uważacie czy Berto jak się ogarnie (o VOO też jak przyszedł wielu mówiło że gruby) będzie brany pod uwagę tylko jako PO. Bo tak to wygląda.

Komentarz

• ja pierdole...

Komentarz

Pracuję...
                                X