Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    To byłaby co najwyżej bardzo miła niespodzianka.

Wieteska był zimą na zgrupowaniu, był latem na zgrupowaniu - jakby był lepszy, to by został - proste. A to, że jak jakiś zawodnik odejdzie i akurat zagra dobry mecz przeciwko Legii, ma się nijak do jego ogólnej jakości. Mało już takich przypadków było? Gdzie są te wszystkie niedoszłe gwiazdy, które nie dostały szansy? Chyba tylko nazwiskiem Lewego można rzucić.

Kompletnie bez sensu jest szukanie takich analogii i wytykanie trenerom, że niby się pomylili.

LioneL ma rację.
    W takim razie co tu robi Kopczyński i Szwoch? Ten drugi też był na obozie i wyleciał do Arki. Wrócił, nie pokazuje kompletnie nic, a jest brany pod uwagę.

Masłowskiego to już przemilczam, bo on to nawet na Piasta się nie nadawał.

PS: Ja tu nigdzie nie płaczę za Wieteską, próbuję zrozumieć logikę postępowania sztabu trenerskiego.
    Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
      PS: Twój ulubieniec Kopczyński w wieku 25 lat ma na swoim koncie 37 niepełnych spotkań w Ekstraklasie. Wieteska w wieku 20 lat ma 22 spotkania w I lidze z tego ostatnie pół roku był ważnym ogniwem w Chrobrym. Także się tak nie ekscytuj
      Kopczyński trzy lata temu był ważnym ogniwem Wigier. Zagral 25 meczów na poziomie 1 ligi o czym zapomniałeś dodać. Dodatkowo miał wtedy 22 lata wiec minimalnie tylko więcej od Wieteski. Wiec albo trzymasz sie wersji ze sie nie nadają ze względu na doświadczenie albo walisz hipokryzją byle się tylko przypierdolić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
        Kopczyński trzy lata temu był ważnym ogniwem Wigier. Zagral 25 meczów na poziomie 1 ligi o czym zapomniałeś dodać. Dodatkowo miał wtedy 22 lata wiec minimalnie tylko więcej od Wieteski. Wiec albo trzymasz sie wersji ze sie nie nadają ze względu na doświadczenie albo walisz hipokryzją byle się tylko przypierdolić.
        Widziałeś te jego mecze?
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Z tego co pamietam to w glosowaniu kibicow Wigier zostal wtedy wybrany mvp rundy . Mario pisze cos z sensem raz na mniej wiecej pol tysiaca postow i ja to doceniam .
          Ostatnio edytowany przez gniewko; [ARG:4 UNDEFINED].
          Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
            To byłaby co najwyżej bardzo miła niespodzianka.

Wieteska był zimą na zgrupowaniu, był latem na zgrupowaniu - jakby był lepszy, to by został - proste. A to, że jak jakiś zawodnik odejdzie i akurat zagra dobry mecz przeciwko Legii, ma się nijak do jego ogólnej jakości. Mało już takich przypadków było? Gdzie są te wszystkie niedoszłe gwiazdy, które nie dostały szansy? Chyba tylko nazwiskiem Lewego można rzucić.

Kompletnie bez sensu jest szukanie takich analogii i wytykanie trenerom, że niby się pomylili.

LioneL ma rację.
            Zdaje się, że Wieteska został najlepszym obrońcą I ligi, ma 20 lat, dlatego naturalne wydawało się to, że dostanie szansę w pierwszej drużynie Legii. Tak zresztą było w przypadku Kopczyńskiego, który również bardzo dobrze radził sobie w Suwałkach, a teraz z Niezgodą.

Dla mnie taki zawodnik, który pokazał coś w piłce seniorskiej jest naturalnie predysponowany do otrzymania szansy, niż wychowankowie, którzy zaistnieli wyłącznie na szczeblu juniorskim, dostaną te 10-15 minut raz na 5 spotkań i wymaga się od nich tego, że wejdą i niczego nie schrzanią.

Nie mówię, że miałby tu zostać cały sezon, ale jeśli taki przeciętniak jak Szwoch, a wcześniej Masełko, dostają plac w okresie letnim, podczas pierwszych spotkań, gdzie do końca sierpnia jest czas, żeby ich wypożyczyć lub sprzedać tak uważam, że nic by się nie stało, gdyby Wieteska również dostał swoje 5 minut.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
              Z tego co pamietam to w glosowaniu kibicow Wiger zostal wtedy wybrany mvp rundy . Mario pisze cos z sensem raz na mniej wiecej pol tysiaca postow i ja to doceniam .
              E tam. Ja cierpliwie poczekam aż zrobi papiery trenerskie. Przejmie Legię i pokaże wszystkim poprzednikom jakimi byli miernotami.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                E tam. Ja cierpliwie poczekam aż zrobi papiery trenerskie. Przejmie Legię i pokaże wszystkim poprzednikom jakimi byli miernotami.
                Wtedy chcial nie chcial trzeba bedzie zmienic temat o Panie Trenerze Mariuszu Rumaku.
                Z calym dla Niego szacunkiem .
                Ostatnio edytowany przez gniewko; [ARG:4 UNDEFINED].
                Moin, moin was geht?

Komentarz

• Panowie, jest gdzieś na TT coś o powrocie Wieteski do Legii, czy też ta dyskusja to cyniczne wykorzystywanie przez forumowych narcyzów najlepszego "czasu antenowego", kiedy jest otwarte okienko i ludzie walą tłumnie do tematu transferowego?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                    Z tego co pamietam to w glosowaniu kibicow Wigier zostal wtedy wybrany mvp rundy . Mario pisze cos z sensem raz na mniej wiecej pol tysiaca postow i ja to doceniam .
                    Taaak? To zupełnie jak Wieteska, któremu podziękowano

Komentarz

Widziałeś te jego mecze?
                      Jasne że nie widziałem. Skoro grał po 90 minut to z jakiś względów musiał.
                      Po prostu jeden jak i drugi na poziomie 1 ligi mają wręcz identyczne doświadczenie wiec nie rozumiem ich wrzucania do innych worków.
                      Znam natomiast dwie osoby , które grały razem z Wieteską pare lat temu i do dziś nie mogą uwierzyć jak tak słaby zawodnik gra w Ekstraklasie. Dla odmiany obydwoje twierdzą, że świetny był Michalak.

Komentarz

Taaak? To zupełnie jak Wieteska, któremu podziękowano
                        Kopczynski tez od razu po Wigrach zaczal u nas grac?
                        Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          Jasne że nie widziałem. Skoro grał po 90 minut to z jakiś względów musiał.
                          Po prostu jeden jak i drugi na poziomie 1 ligi mają wręcz identyczne doświadczenie wiec nie rozumiem ich wrzucania do innych worków.
                          Znam natomiast dwie osoby , które grały razem z Wieteską pare lat temu i do dziś nie mogą uwierzyć jak tak słaby zawodnik gra w Ekstraklasie. Dla odmiany obydwoje twierdzą, że świetny był Michalak.
                          To teraz dołóż do układanki fakt, że Wieteska został jednym z najlepszych obrońców w I lidze. Można więc powiedzieć, że Wieteska i Kopczyński to mniej więcej ten sam poziom. Dlaczego więc tego pierwszego sprzedano do Górnika, a ten drugi gra w podstawie Legii? Gdzie tu logika, gdzie sens?

PS: O Michalaku dużo ludzi wypowiada się pozytywnie. I co? Też nie dostaje szans.

E:
                          Zamieszczone przez gniewko
                          Kopczynski tez od razu po Wigrach zaczal u nas grac?
                          Berg i Czerczesow wiedzieli co robią.

Komentarz

• Kopczyński w Wigrach został wybrany najlepszym zawodnikiem klubu na koniec sezonu.

Komentarz

• Nie wiem czy rozumiem...wg logiki Mariana, Kopczyński jest za słaby na Legię (wg mnie też jest za słaby), ale jest mniej więcej na tym samym poziomie co Witeska. I dziwi się, dlaczego Kopa dostał szansę, jednak oczekiwał, żeby Witeska takową dostał.

Normalnie nie ogarniam. Skoro jeden słaby dostaje szanse, no to dawajmy kolejnego na tym samym poziomie, a co tam! To na pewno podniesie poziom drużyny.

Każdy trener ma swojego/swoich ulubieńca/ulubieńców. Jakby nie było Magiera z Kopą w składzie zdobył mistrza, fajnie pograł w pucharach. Więc obronił swoją decyzję na ten moment. A może tak jak wielki Bielnica wystawia go, aby korzystnie sprzedać. Wszak Bielnica został za to pochwalony, że zrobił to co mu zarząd kazał

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                                Nie wiem czy rozumiem...wg logiki Mariana, Kopczyński jest za słaby na Legię (wg mnie też jest za słaby), ale jest mniej więcej na tym samym poziomie co Witeska. I dziwi się, dlaczego Kopa dostał szansę, jednak oczekiwał, żeby Witeska takową dostał.

Normalnie nie ogarniam. Skoro jeden słaby dostaje szanse, no to dawajmy kolejnego na tym samym poziomie, a co tam! To na pewno podniesie poziom drużyny.

Każdy trener ma swojego/swoich ulubieńca/ulubieńców. Jakby nie było Magiera z Kopą w składzie zdobył mistrza, fajnie pograł w pucharach. Więc obronił swoją decyzję na ten moment. A może tak jak wielki Bielnica wystawia go, aby korzystnie sprzedać. Wszak Bielnica został za to pochwalony, że zrobił to co mu zarząd kazał
                                Wygląda na to, że wszystko dobrze rozumiesz. Ja po prostu czekam na fachowców, którzy wyjaśnią dlaczego zawodnicy z mniej więcej takiego samego poziomu (powiedzmy słabego) zostali potraktowani tak różnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X