Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Raczej nie rozpoczynamy tylko rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu. I kogo ty byś chciał? Marchisio?
    Bez przesady. Na środek pola Sturaro. A za Pazdana Benatię. A tak serio to chciałbym, żeby robili poważne transfery piłkarzy, których wcześniej obserwowali, a nie skupowali szrot podrzucony przez większy klub w ramach jakichś współpracy.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Ten włoski dziennikarz to z tego co kojarze akurat podawał‚ wiele sprawdzonych newsów nt. transferóww we wÅ‚oskiej lidze.
      Kojarze, że on chyba jako pierwszy napisał‚ m.in. o Beresiu w Sampie.

Wszystkich moich sympatyków i przeciwników kubixow, janexow i mackow i jakiś im tam informuje, że to jest sprawdzone źródło

Co nie znaczy, że ten Cristian Pasquato to jakiś› kozak. Facet wszędzie jeden sezon i tyle ale wszę™dzie coÅś tam strzelał‚ ... "cv" nie gorsze niż Odidja. A co najważniejsze chyba katolik
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• To chyba tym kozakiem na atak który miał do nas przyjść był Sadiku, bo wątpię żeby miał nim być gość który w karierze dobrego sezonu nie rozegrał.

Komentarz

• robert błoński‏
          @robert_blonski

Włoch Pasquato będzie nowym zawodnikiem Legii – transfer definitywny. Raczej ostatnie letnie wzmocnienie, no chyba że trafi się jakaś okazja
          To poszaleli.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
            To poszaleli.

Wczoraj Magiera przed meczem powiedział, że spodziewa się tylko jeszcze jednego transferu tak że ździwka nie mam.
            Dziwi mnie tylko wybór.Ja nawet nie wiedziałem, że taki kolo jest w kadrze Juve.
            Wygląda na to,że na 10 szykowany jest Rado skoro nikogo na tę pozycje nie biorą no chyba, że coś wystrzeli last minute.Oby.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
              Wczoraj Magiera przed meczem powiedział, że spodziewa się tylko jeszcze jednego transferu tak że ździwka nie mam.
              Dziwi mnie tylko wybór.Ja nawet nie wiedziałem, że taki kolo jest w kadrze Juve.
              Wygląda na to,że na 10 szykowany jest Rado skoro nikogo na tę pozycje nie biorą no chyba, że coś wystrzeli last minute.Oby.
              No to jest właśnie 10.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zbigniew Boniek‏*
                @BoniekZibi
                Obserwuj

Więcej
                W odpowiedzi do @robert_blonski
                Uważany za duży talent, który na razie nie eksplodował. Nr 10,dobra technika, widzi grę,sam jestem ciekaw, powodzenia!

Prezes wie co mowii

Komentarz

• Czyli tyle było gadania , że brak transferów bo czekamy na promocje, a tu ledwie tydzień po sprzedaniu Vadisa kadra teoretycznie zamknięta. Przypadek? Nie sądzę

No i skoro ten Włoch może grać w ataku to chyba czas Niezgody szybko się skończył bo nie wierzę, że będzie grał kosztem Sadiku, Chukwu czy Hamalainena...

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                    No i skoro ten Włoch może grać w ataku to chyba czas Niezgody szybko się skończył bo nie wierzę, że będzie grał kosztem Sadiku, Chukwu czy Hamalainena...
                    Ja to bym wolał, żeby to oznaczało koniec oglądania poczynań Szwocha, a Włoch zagra na "10"...

Komentarz

• Ten włoch praktycznie w każdym klubie gdzie gra ma liczby na poziomie co najmniej 5 asyst i 5 goli. Czy to najwyższy poziom rozgrywkowy Rosji, czy II albo III poziom ligi włoskiej. W Polsce pewnie podtrzyma tą regularność, a pewnie ze względu na większą ilość kolejek nawet je podwoi.

Kolejne pytanie - jak u niego z przygotowaniem fizycznym? Czy przygotowywał się z Juventusem czy od końca sezonu w Rosji nic nie robił.

Edit: Wg Turi to ostatni transfer na tą chwilę.
                      Ostatnio edytowany przez crespo1; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        No to jest właśnie 10.
                        No chyba, że tak.Piszą, że to napastnik i tym się zasugerowałem.

Komentarz

• Przez przypadek go dziesięć lat w Juventusie nie trzymali, a po statystykach widać, że wszędzie gdzie był to grał. Da radę.

Komentarz

• Vadis przed przyjsciem do nas tez mial slabe staty, gracza bedzie mozna ocenic dopiero jak go zobaczymy.
                            Red is bad.

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                              Przez przypadek go dziesięć lat w Juventusie nie trzymali, a po statystykach widać, że wszędzie gdzie był to grał. Da radę.
                              I jeszcze po drodze zdążyli go sprzedać do Udine, a po roku czy dwóch z powrotem go kupić :P
                              Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                                Kolejne pytanie - jak u niego z przygotowaniem fizycznym? Czy przygotowywał się z Juventusem czy od końca sezonu w Rosji nic nie robił.
                                Juve dopiero tydzień temu wróciło do zajęć, ale Pasquato z nimi cały ten czas trenował.
                                #MioduskiWon

Komentarz

Pracuję...
                                X