Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez WariatZR Zobacz posta
    Haha podobnie jak kolega, gdybym nie znał Furmana to po filmiki stwierdziłbym że to kawał grajka
    Serio? Bo ja na filmiku zaobserwowałem może ze 2 dobre, otwierające podania, jedną fajną bramkę oraz kilka rutynowych przechwytów. Słabo jak na przekrój najlepszych akcji sezonu. Jakbym nie znał Furmana i ten filmik byłby moim jedynym wglądem w jego umiejętności, to byłbym mniej niż nieprzekonany.

Jak ma być puszczony za 3 bańki jurków to nie zastanawiać się nawet sekundy. Nawet 2 albo 1 bańka to by było nieźle. Od siebie dołożę nawet kokardkę.

Komentarz

• Ja proponuję w tej krytyce Furmana zachować chociaż odrobinę obiektywizmu. Fakt, nie był to najlepszy jego sezon i irytowała czasami nieporadność, należy jednak pamiętać, że piłka nożna to gra zespołowa i grał tak, jak i cała drużyna.
      Co do podań otwierających akcje to niby komu miał je otwierać - Gruzinowi?
      Grał praktycznie we wszystkich meczach plus reprezentacja i jako jeden z nielicznych nie miał kontuzji. Jego gra była odzwierciedlenie gry całej drużyny i najlepiej porównać to z wyczynami na boisku Łukasika.
      Żeby była jasność, nie chcę go wybielać i również uważam, że jeśli jest klient z taką kasą, to nie ma się nad czym zastanawiać.
      Nie będę jednocześnie płakał, jeśli zostanie na następny sezon. Liczę, że nowy trener ma koncepcję na grę i być może w tym "nowym otwarciu" się chłop odnajdzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
        Ja proponuję w tej krytyce Furmana zachować chociaż odrobinę obiektywizmu. Fakt, nie był to najlepszy jego sezon i irytowała czasami nieporadność, należy jednak pamiętać, że piłka nożna to gra zespołowa i grał tak, jak i cała drużyna.
        Co do podań otwierających akcje to niby komu miał je otwierać - Gruzinowi?
        Grał praktycznie we wszystkich meczach plus reprezentacja i jako jeden z nielicznych nie miał kontuzji. Jego gra była odzwierciedlenie gry całej drużyny i najlepiej porównać to z wyczynami na boisku Łukasika.
        Żeby była jasność, nie chcę go wybielać i również uważam, że jeśli jest klient z taką kasą, to nie ma się nad czym zastanawiać.
        Nie będę jednocześnie płakał, jeśli zostanie na następny sezon. Liczę, że nowy trener ma koncepcję na grę i być może w tym "nowym otwarciu" się chłop odnajdzie.
        W całej ekstraklasie jest tradycją, że młody ma być w super-formie non-stop, bo jak nie to będzie jebane. Rybusa z Borysiukiem na taczkach z Legii kibice wywozili ze dwa lata, a jak już ich w końcu się pozbyto, to lament że przez pozbywanie się najlepszych zawodników przegraliśmy MP. Standard.

Komentarz

• Cóż Furman podobno młody i perspektywiczny. W zasadzie jasne jest, że ktoś musi odejść. 12 mln zł piechotą nie chodzi. (1/2 takich pieniędzy to roczne wpływy od Fortuny). Za takie pieniadze mozna kupić i utrzymać 3-5 niezłych młodych grajków. Osobiście wolę, zeby odeszli on, Vrdoljak i Wawrzyniak, Wlado, niż Jodłowiec, Bereszyński i Brzyski. Sam Furman powinien być zadowolony z transferu, trochę zarobi, trochę nauczy się (lepiej) grać w piłkę. Jeżeli transfer dojdzie do skutku za 3 mln euro, będzie to trzeci najdroższy tranfer z Legii. DF jak juz się przekona, jak jest za granicą, może zawsze wrócić, i dopiero wtedy będzie to piłkarz na miarę Wielkiej Legii. Jak już pobędzie trochę na Zachodzie, to wtedy dopiero może się okazać, jak wielkie jest jego przywiązanie to kubu, umiejętności i charyzma.Wreszcie ma chłopak szanse udowodnić na co go naprawdę stać.
          Ostatnio edytowany przez Boombastic; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja w Furmanie widziałem i nadal widzę potencjał. Chłopak ewidentnie gdzieś "odpłynął" po podpisaniu nowego kontraktu - zresztą Łukasik i Kosecki podobnie, żaden z nich nie miał udanej jesieni. Kiedy jeszcze oglądałem "młodą Legię" było widać, że właśnie Furman, Wolski i Efir mają papiery na granie. Z tej trójki zostanie tylko ten trzeci, który gdyby nie kontuzje zapewne byłby w innym miejscu swojej kariery. Niestety organizmu nie oszuka, nie daj Boże kolejna kontuzja wiązadeł = koniec marzeń o profesjonalnym futbolu.

Gdy Furmi poukłada wszystko w głowie może być naprawdę dobrym grajkiem i śmiało kopać na zachodzie. Niestety często "polska mentalność i profesjonalizm" wszczepiony w rodzimym futbolu nie pozwala robić większych karier. Nadal twierdzę, ze gdyby Wolski poskromił swoje ego mógłby się stać graczem średniego europejskiego formatu, bo papiery na granie ewidentnie miał. To samo tyczy się Furmana.
            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Jeżeli tylko połowę zarobionej kwoty przeznaczą na jego następcę to większego problemu nie będzie. Gorzej, jak postanowią zostać z tymi defensywnymi, których mają, bo tylko Jodłowiec prezentuje formę godną gry w podstawowym składzie Legii. Ostatnio coraz głośniej mówi się, że chcą się pozbyć Vrdoljaka i porównując go do Furmana wolałbym żeby odszedł Chorwat. Ten tydzień pewnie rozstrzygnie, czy Tuluza faktycznie wyłożyła takie pieniądze, żeby przekonać Leśnodorskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                Ja w Furmanie widziałem i nadal widzę potencjał. Chłopak ewidentnie gdzieś "odpłynął" po podpisaniu nowego kontraktu - zresztą Łukasik i Kosecki podobnie, żaden z nich nie miał udanej jesieni.
                Dostrzegł to również Leśnodorski (wywiad na interii). Mam nadzieje, że pójdą wreszcie po rozum do głowy i zauważą, że 40 tys dla dwudziestolatka powoduje totalne zatrzymanie kariery.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                  Ja w Furmanie widziałem i nadal widzę potencjał. Chłopak ewidentnie gdzieś "odpłynął" po podpisaniu nowego kontraktu - zresztą Łukasik i Kosecki podobnie, żaden z nich nie miał udanej jesieni. Kiedy jeszcze oglądałem "młodą Legię" było widać, że właśnie Furman, Wolski i Efir mają papiery na granie. Z tej trójki zostanie tylko ten trzeci, który gdyby nie kontuzje zapewne byłby w innym miejscu swojej kariery. Niestety organizmu nie oszuka, nie daj Boże kolejna kontuzja wiązadeł = koniec marzeń o profesjonalnym futbolu.

Gdy Furmi poukłada wszystko w głowie może być naprawdę dobrym grajkiem i śmiało kopać na zachodzie. Niestety często "polska mentalność i profesjonalizm" wszczepiony w rodzimym futbolu nie pozwala robić większych karier. Nadal twierdzę, ze gdyby Wolski poskromił swoje ego mógłby się stać graczem średniego europejskiego formatu, bo papiery na granie ewidentnie miał. To samo tyczy się Furmana.
                  Dla mnie to doszedł do ściany w ekstraklapie. Patrząc na niego i jego grę - wiele razy miałem wrażenie, że chłopak gra na alibi, albo że mu się zwyczajnie nie chcę. Być może potencjał ma - w końcu to tylko 21 lat, ale w tym sezonie, zamiast zrobić krok do przodu, to wykonał jeden ale do tyłu. W sumie, to może lepiej niech odejdzie ? Dla Furmana i dla nas, same plusy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                    Dostrzegł to również Leśnodorski (wywiad na interii). Mam nadzieje, że pójdą wreszcie po rozum do głowy i zauważą, że 40 tys dla dwudziestolatka powoduje totalne zatrzymanie kariery.
                    Tylko, że dzięki takim zarobkom moga umieszczać w kotraktach klauzulę odstępnego zapewne. Furman miał słabszą rundę ale dla kawał grajka z niego będzie. Od Borysiuka IMHO o wiele lepszy.

Komentarz

• http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...mieckiej/yqbtx

Sensacyjne wieści podało poniedziałkowe wydanie "Bilda". Według niemieckiej gazety Paweł Stolarski, którego łączono z Legią i Juventusem, może trafić do niemieckiego 3-ligowca
                      Ostatnio edytowany przez Xtreme; [ARG:4 UNDEFINED].
                      węszysz nochalem, trzeba będzie zmienić dezodorant

Komentarz

• Zamieszczone przez Xtreme Zobacz posta
                        http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...mieckiej/yqbtx

Sensacyjne wieści podało poniedziałkowe wydanie "Bilda". Według niemieckiej gazety Paweł Stolarski, którego łączono z Legią i Juventusem, może trafić do niemieckiego 3-ligowca
                        Do 1 kwietnia jeszcze 3,5 miesiąca

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
                          Tylko, że dzięki takim zarobkom moga umieszczać w kotraktach klauzulę odstępnego zapewne. Furman miał słabszą rundę ale dla kawał grajka z niego będzie. Od Borysiuka IMHO o wiele lepszy.
                          1. No, to niech nie umieszczają takiej klauzuli. Przecież to niekorzystne dla klubu. A rozumiem, że za duże zarobki (plus dla zawodnika) powinien być jakiś plus dla klubu.

2. Borysiuk lepszy, Furman nie zrobi żadnej kariery. Powiedziałem
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• We will say what time will tell

Komentarz

• - Jest spore zainteresowanie Tomkiem Jodłowcem. Siedmiu naszych piłkarzy jedzie z reprezentacją na zgrupowanie do Emiratów. Tam będzie wielu skautów i menedżerów, więc to naturalne, że jakichś ofert możemy się spodziewać. W sprawie Dominika Furmana niczego bym nie przesądzał - mówi Bogusław Leśnodorski na łamach Super Expressu.
                              Prezes Legii nie wykluczył, że po dwóch nieudanych ofertach, temat Marco Paixao jeszcze wróci.

Komentarz

• Tomasz Cwiakala ‏@cwiakala 41 min
                                Ten Guilherme, który wg @iwanczyk_gw ma trafić do Legii, niedawno był proponowany Zawiszy.
                                Robi się co raz ciekawiej

Komentarz

Pracuję...
                                X