Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
  Ba, Matić do wyjęcia
  Chelsea szybsza... Matić nie dla Legii a tak poważnie to wczoraj przewijał się temat wypożyczenia z Benfici Mori'ego. Może coś w tym kierunku było czynione. Albo po prostu Dominik Ebebenge obejrzał sobie dobry mecz
  "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

  Komentarz


  • Warszawa.sport.pl@wawa_sportpl3 min
   Przedstawiciele Tuluzy przyjechali do Warszawy po Dominika Furmana. W poniedziałek podpiszą umowę?
   Furman pewnie out.
   https://www.facebook.com/cocadillaz

   Komentarz


   • Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Furman pewnie out.
    za 3mln euro... bardzo proszę

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
     za 3mln euro... bardzo proszę
     Kwoty twitterowo-medialne, a kwoty rzeczywiste transferów często bywają bardzo od siebie odległe.

     Komentarz


     • Za Wolskiego mieliśmy dostawać chyba 3,5 mln, a wyszło 2,7
      Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

      Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

      Komentarz


      • Iwańczyk na twiterze potwierdził, że tym drugim nowym ma być Guilherme z Bragi.

       Nie ma to jak jeździć co tydzień i obserwować setki graczy po czym wziąć gościa co od pół roku tylko trenował.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez uho Zobacz posta
        Iwańczyk na twiterze potwierdził, że tym drugim nowym ma być Guilherme z Bragi.

        Nie ma to jak jeździć co tydzień i obserwować setki graczy po czym wziąć gościa co od pół roku tylko trenował.
        Jeśli z tym grajkiem faktycznie jest coś na rzeczy to będzie to świadczyć jedynie o porażce tego naszego "skałtingu". Gdzie ci wyselekcjonowani grajkowie z tej mitycznej listy?
        Wygląda to na kolejnego Ogbuke.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

        Komentarz


        • O porażce jak to nazwałeś "skałtingu" będzie świadczyć jak się okaże że koleś jest drewnem. Dajcie sobie na luz troche i poczekajcie chociaż do końca pierwszego obozu

         Komentarz


         • Jak na razie tych twitterowych informacji/plotek przewinęło sie przez temat sporo a konkretów do tej pory zero, więc spokojnie. Poza tym czy nie było tak, że najpierw wystrzelił z nim jakiś tomaszek na twitterze a nagle pojawia się o nim ploteczka, zupełnie przez nikogo niepotwierdzona ? Ja tam wierze, że z Leśnym nic już nie wygląda.. jak dawniej i podczas jego pobytu na stanowisku prezesa chyba nikt się nie zawiódł do tej pory na transferach i działaniach klubu ? A skoro oni się cały czas rozwijają to ja rozumiem, że będzie coraz lepiej i nie wierze w gościa z rezerw Bragi w których nie gra. Nie wiem jaka jest jego sytuacja tam, może się pokłócił z zarządem ? trenerem ? Nie mam pojęcia, ale widzę, że wcześniej rozegrał pełny sezon. Nie mam pojęcia jakie umiejętności prezentuje, ale nie wierze w to, że teraz brani są goście z kaset czy dlatego, że gdzieś sobie kiedyś pograli. Poza tym może być u nas na różnych zasadach. Nie jest problemem zawrzeć w kontrakcie liczbę wymaganych rozegranych minut na boisku w ciągu sezonu i od tego uzależnić jego wypłatę czy np. rozwiązanie kontraktu. Jeśli chodzi o te zarobki to wiem, że na podobnych zasadach jest Alex Oxlade-Chamberlain w Arsenalu Londyn.

          Naprawdę wierze, że teraz kwestie transferów wyglądają zupełnie inaczej i przede wszystkim kwestie kontraktów i wynagrodzeń i nawet jeśli doszłoby do transferu kogoś takie jak Guilherme i okazałoby się, że się nie sprawdził to nie będzie tutaj wegetował kilka sezonów na jakieś kosmicznej pensji..
          Fanatyczny Tarchomin

          Komentarz


          • Za Furmanem raczej nikt płakać nie powinien, ani on charakterologicznie się nie zasłużył, ani tym bardziej piłkarsko. Bez otwierającego podania, bez strzału, bez dośrodkowania, bez odbioru, popełniającego tragiczne w skutku straty no i bez dynamiki.

           A co do tego Guilherme to znowu bardziej wygląda jak polecany przez jakiegoś menago, a nie rzeczywiście wyselekcjonowany i dokładnie obejrzany przez tych naszych niby skautów. I jeden w tym sezonie już do Polski z rezerw Bragi trafił i okazał się sporym niewypałem.
           "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

           Komentarz


           • Co do tego Guilherme to proponuje wstrzymać się z ocenami chociaż do (ewentualnego) pierwszego meczu tego gościa w naszych barwach. Przypomne niektórym przypadek Ouattary- gość wyciągnięty z turnieju dla bezrobotnych piłkarzy drugo i trzecioligowych we Francji stworzył razem z Choto parę najlepszych stoperów w lidze, mocno przyczyniając się do zdobycia mistrza w tamtym sezonie. Czasami tak jest że przychodzi gość powszechnie uważany za ogóra (Outarra) a potem okazuje się kotem i na odwrót-zbawca wedle forumowych ocen okazuje się kasztanem(Pinto).

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
             Za Furmanem raczej nikt płakać nie powinien, ani on charakterologicznie się nie zasłużył, ani tym bardziej piłkarsko. Bez otwierającego podania, bez strzału, bez dośrodkowania, bez odbioru, popełniającego tragiczne w skutku straty no i bez dynamiki.

             Komentarz


             • Po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam, że kogoś takiego nam w Legii brakuje

              A tak poważnie to wszyscy piszą, że niech idzie 3 bańki wpadną, ale kim go zastąpimy? Prócz Jodłowca na tę chwilę nie ma nikogo lepszego.
              Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
              Lance do boju, szable w dłoń ...
              "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
              Lance do boju, szable w dłoń ...
              Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.
              Lance do boju, szable w dłoń ...

              Komentarz


              • Haha podobnie jak kolega, gdybym nie znał Furmana to po filmiki stwierdziłbym że to kawał grajka, takie nasze połączenie Schweinsteigera z Iniestą no Tuluza minimalnie z 10 euro musi szykować.
               ITI Spird.... !! BDTR

               Komentarz
               • węszysz nochalem, trzeba będzie zmienić dezodorant

                Komentarz

                Pracuję...
                X