Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomasz Cwiakala @cwiakala 10 min.
    Ciekawostka a propos nabytku Legii - w tym okienku o Hildeberto zabiegał też... Olympiakos i Benfica krzyknęła Grekom bardzo dużą kwotę.
    Loczek jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      Średniawe.
      VOO był półkę wyżej.
      Ale za to w lidze półkę niżej.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Zgadza się. Zmienił się trener, który na niego nie stawiał bo był ponoć zbyt chaotyczny
        Nieprawda, zagrał w pierwszym składzie 4 i 7 marca. W obu schodził po 60 min.

Komentarz

• Czytając opis jego kariery wnioskuje ze to nie jest gość za Jędze na prawego obrońcę ale gość nie niżej niż OPP

Czerwone kartki? Wrzucili ofensywnego, technicznego gościa na prawa obronę w Championship. Jak mogło się to skończyć jak nie kartkami?
          Ostatnio edytowany przez Muppet_Show; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Możesz rozwinąć tę myśl ??
            Wypadł Vadis, wypadł Radovic z powodu kontuzji. Nie wiemy dokładnie kiedy Rado będzie zdolny do gry, nie trenuje przecież i formy nie będzie miał jeszcze długo. Brak napastnika który gwaranował by kilkanaście bramek (pod 20) w sezonie.
            W tej drużynie obecnie nie ma zawodnika który wiadomo, że pociągnął by grę.
            Pazdan czy Jędza nie spełnią takiej roli jako niewątpliwe gwiazdy drużyny i ligi.

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Nie wiem na ile to aktualne:

Kwoty netto.

Już o tym kiedyś pisałem. Mentalna komuna. Nikt nikomu nie zabrania, żeby grał lepiej, podnosił swoje umiejętności i tym samym zarabiał adekwatnie do wkładu, jaki wnosi w grę w zespołu. Już widzę, jak Modrić z Marcelo nie mogą spać po nocach, bo Ronaldo zarabia od nich 4 razy więcej... litości.
            Marcelo tylko 4mln euro, niezłe jaja. No kurv@ gdzie mu grać, przecież tylko 4 bańki kosi, strajk i wuj

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Dlatego nie ma sensu dalej w to brnąć i stawać się zakładnikiem fanaberii Radovića, któremu jednego dnia nie pasuje Oralando Sa i wraz ze swoimi kompanami organizuje mu przekopkę na treningu, tylko złapać to zblazowane towarzystwo za mordy i wprowadzić normalne, zdrowe zasady. Inaczej o wszystkim będzie jak zwykle decydowała Rada Drużyna, czyli na ogół grupa większych cieniasów i figurantów, którzy ze względu na swoje nikłe umiejętności, zasiedzieli się w klubie i to oni trzęsą szatnią oraz będą sobie dobierali kolegów do składu, a nie klub, prezes, czy trener.
            Jestem podobnego zdania. Klub piłkarskie nie może być zakładnikiem piłkarza/y

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
            Witam kolejnego Kaszuba .
            Ehehehehe
            Ostatnio edytowany przez MiroWT; [ARG:4 UNDEFINED].
            Płock 2005r.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
              Czytając opis jego kariery wnioskuje ze to nie jest gość za Jędze na prawego obrońcę ale gość nie niżej niż OPP
              A po polsku można?

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                Tomasz Cwiakala @cwiakala 10 min.
                Ciekawostka a propos nabytku Legii - w tym okienku o Hildeberto zabiegał też... Olympiakos i Benfica krzyknęła Grekom bardzo dużą kwotę.
                Loczek jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili
                Właściciel Olympiakosu kupił w zeszłym roku Nottingham Forest.
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Berto potrafi się podlizywać:

W momencie, gdy mój agent poinformował mnie o propozycji z Legii, nie miałem żadnych wątpliwości. Nawet się nie zastanawiałem, bo wiem, jak wielkim klubem jest Legia i jakie ma osiągnięcia

Co prawda poziom niżej od poznanskiego Nielsena, który tuż przed podpisaniem kontraktu z Lechem 3 razy powiedział, że nienawidzi Legii xD

Charakteryzuje mnie to, że lubię grać do przodu i wywieram presję na rywalu. Najbardziej lubię grać na skrzydle, bo jestem zawodnikiem ofensywnym
                  Może być dobrym, nowoczesnym obrońcą w stylu Beresia.
                  team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
                    A po polsku można?
                    Składnia taka jak klop w pociągu którym jadę :d

Komentarz

• Znakomity transfer i do tego w pełni ukryty przed mistrzami twittera. Jak widać można coś zrobić bez informowania wcześniej koleżków dziennikarzy. A już to, że jeszcze rano myśleli, że wypożyczenie, a teraz 4 lata kontraktu to poezja! Ciekawe ile trzeba było za niego zapłacić, pewnie ma niską klauzule do Benfici i duży % od następnego transferu.

Komentarz

• Lubię Jędzę i ogólnie sprowadzenie jego osoby do Legii to bardzo dobry ruch, ale mało robi wiatru w ofensywie i spokojnie stanie się filarem defensywy w przypadku odejścia Pazdana. Młody lizboński kot zapowiada się ciekawie.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez MiroWT Zobacz posta
                          Marcelo tylko 4mln euro, niezłe jaja. No kurv@ gdzie mu grać, przecież tylko 4 bańki kosi, strajk i wuj
                          Nic nie zrozumiałeś... albo nie chciałeś... Przecież Legia ma funclub i budżet na poziomie Realu.. Ośmieszasz się...

Komentarz

• Tak jak ktoś już napisał sprawia wrażenie mało lotnego chociaż akurat do kopania piłki po boisku dwóch fakultetów nie potrzeba. Zdziwiłbym się srodze gdyby był próbowany na prawej obronie, bo tak na moje oko zdecydowanie skrzydłowy. Wyjdzie z tego drugi Gui albo drugi Ojamaa. Dlugi kontrakt, występy w mlodzieżówkach, ciekawy transfer.
                            "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Ćwiąkała na Twitterze pisał, że chciał go u siebie Olympiakos, ale Benfica dużo za niego krzyknęła. Dziennikarze w Portugalii też bardzo zdziwieni, że poszedł do Legii jako transfer definitywny.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                Ćwiąkała na Twitterze pisał, że chciał go u siebie Olympiakos, ale Benfica dużo za niego krzyknęła. Dziennikarze w Portugalii też bardzo zdziwieni, że poszedł do Legii jako transfer definitywny.
                                Szczerze to IMO bzdura - właścicielem obu klubów jest ten sam gość. To co sam sobie by nie sprzedał??
                                https://en.wikipedia.org/wiki/Evangelos_Marinakis

Komentarz

Pracuję...
                                X