Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    zimna głowa.
    Przecież ten koleś ma coś z deklem i pół roku praktycznie nie grał. Drugi Manu.

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
      http://www.cittadellaspezia.com/La-S...ia-237927.aspx - tutaj piszą,że blisko Legii jest środkowy obrońca Niko Datković (przymierzany do nas dwa lata temu).Wydaje się jednak,że to farmazon gdyż kilka dni temu poznańska prasa pisała,że ma trafić do Lecha (Bjelica trenował go we Włoszech).A wrzutka o Legii pewnie poszła z kręgów Lecha,żeby potem podniecać się jak to "wygrali walkę o kolejnego zawodnika z Legią"
      Może coś jest na rzeczy, w oparciu o "tłiterowe njusy" Pazdek już "na walizkach".

Komentarz

• Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
        Może coś jest na rzeczy, w oparciu o "tłiterowe njusy" Pazdek już "na walizkach".
        Portugalczyk chyba na prawą obronę przychodzi,to Jędza pewnie pójdzie na środek.

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
          Portugalczyk chyba na prawą obronę przychodzi,to Jędza pewnie pójdzie na środek.
          Opcja zdecydowanie na plus. Pazdan myślami już od dłuższego czasu krąży gdzie indziej, stąd sporo prostych błędów, jak np. w superpucharze.

Komentarz

• U Hildeberto widać, że nie jest ułomkiem. Silnych fizycznie graczy nie mamy za dużo.
            Zdecydowanie powinien być szykowany na prawą obronę, a Jędza do środka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
              Opcja zdecydowanie na plus. Pazdan myślami już od dłuższego czasu krąży gdzie indziej, stąd sporo prostych błędów, jak np. w superpucharze.
              Pazdek zawsze idzie na raz. Ma dobre wyczucie i zazwyczaj wygrywa pojedynek, ale czasem się machnie.

Po filmiku widać, że dobry kot z tego gościa. Może być ciekawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
                Taki Manu wersja 5.1!😁

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
                Według internetów to juz nie Manu, bo wpadł pod kosiarkę i teraz taki bardziej Ronaldo

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dobry wariat
                  jest szansa, że wreszcie zamiast stykania się klatami przy spięciu ktoś z drużyny podejdzie i przyjebie

Jak ktoś się dziwi, czemu Vadis odszedł z Legii dla stosunkowo niewielkiej podwyżki, to poza wyższym kontraktem i oczywistym awansem sportowym (Grecy znajdują się od nas wyżej w rankingu klubowym) niech spojrzy na aspekt jakości życia. Grecja, morze, klimat i takie miasto:
                  Wedlug doniesień Olympiakos mu dał 1,3 mln EUR netto gdy Legia ok 1 mln EUR, ale już brutto. W zależności od umów przecież to się robi lekko pół miliona różnicy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta

Otwieram dyskusję.
                    Myślę, że jednym z istotnych czynników zachowania obcokrajowców grających u nas mogą być takie aspekty jak: komfort życia rodziny (wiadomo, że małżonki wolą smażyć pośladki na szerokiej piaszczystej plaży zamiast popijać barszczem pierogi w Arkadii), bliskość krótkiego wypadu wypoczynkowego, znajomi ludzie w klubie (piłkarze, trener, sztab) którzy zwiększają szansę na dobre samopoczucie i regularne występy.

Jeśli te kryteria jednak nie są spełnione to jedyną osłodą na brak takich warunków może być dodatkowa kasa

Weźmy pod uwagę, że WAGs z reguły jeżdżą za piłkarzami i coś muszą tu robić. Jak jest im źle/nudno albo myślą sobie, że może w takiej słonecznej Grecji byłoby przyjemniej to ma to wpływ na nastawienie piłkarza i jego wybory.

A na koniec i tak hajs musi się zgadzać

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                      jest szansa, że wreszcie zamiast stykania się klatami przy spięciu ktoś z drużyny podejdzie i przyjebie

Wedlug doniesień Olympiakos mu dał 1,3 mln EUR netto gdy Legia ok 1 mln EUR, ale już brutto. W zależności od umów przecież to się robi lekko pół miliona różnicy.
                      U nas zawsze dobre pieniądze zarabiało się z premii. Za tytuł, grupę europejskich pucharów, za wygrane mecze...
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• portugalski kot widziany na żywo

Iza Koprowiak‏ @IzaKoprowiak 1 godz.1 godzinę temu
                        Więcej
                        Pereira już po badaniach,ale spotkałam w Enel Sporcie Radovicia. Liczy, że na rewanż z Finami będzie gotowy #Legia
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Przez ostanie Kilka lat przez klub przewinęli się Ljuboja, Nikolić, Orlando Sa i Vadis. Cały czas w składzie jest Rado, Nagy, Moulin, Jędza czy Kuchy*. W zasadzie od dawna nie było sezonu, w którym graliśmy bez lidera ciągnącego zespół za uszy, kogoś kto wyróżnia się ponad przeciętnie na tle tej ligi.

Niestety, każdy z naszych super strzałów miał jakiś feler - Ljuboja był gwiazdorem i lubił "enklawę, Nikolić miał problemy z mocniejszymi drużynami, Orlando - gwiazdor - i "dobry duch w szatni" a Vadis był na zakręcie, po ciężkiej kontuzji i mcDonaldzie - do tego trapiony rodzinnymi problemami.

Po drodze byli Nacho Novo (mokry sen Skorży), Ismael Blanco (król strzelców ligi greckiej?), Marko Suler(reprezentant Słowenii), Helio Pinto (etatowy gracz APOEL)...

To, że od kilku lat radzimy sobie świetnie na krajowym podwórku i RAZ na dwie dekady zagraliśmy w grupie LM jeszcze nie oznacza, że jesteśmy atrakcyjni finansowo/ ligowo/ pucharowo dla porządnych graczy.

Mioduski dostał kasiore za VOO, teraz nie ma wymówki o pustej kasie - czy upolują kolejnego Ljuboję/Nikolicia/Vadisa pod koniec okienka to się dopiero okaże.

Miejmy nadzieję że MąkaTSW i Moneta to tylko zasłona dymna i oszczędzanie przed jakimś naprawdę dobrym transferem. Mioduski lubi PR i lubi blask fleszy - myślę że zrobi dużo aby zrobić sobie fotkę z jakimś kozakiem na prezentacji przed dziennikarzami i powie - Patrzcie, to ja, nie Boguś, zakontraktowałem taaaaakiego kocura!

Komentarz

• Zamieszczone przez nowyUrlean Zobacz posta
                            Przecież ten koleś ma coś z deklem i pół roku praktycznie nie grał. Drugi Manu.
                            albo drugi Vadis - on też nie grał

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Jak to nic!? A na takie "fakty" to co powiesz?
                              Weź idź mi z nim w pizdu.
                              A jak dla mnie (i wg moich informatorów którzy czasem mają racje) nie ma żadnej oferty na Pazdana więc on może mieć sobie mandżur spakowany.

Równie dobrze mogę napisać: Gui siedzi na walizkach... odejdzie albo nie odejdzie w tym okienku.
                              Kumaty infosek?
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Weź idź mi z nim w pizdu.

Kumaty infosek?
                                Kumaty infosek zapowiadał napastnika w poniedziałek
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X