Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
  Mundrinski nie dla Legii, niestety poszedł do Trapezunty.

  http://www.olay61.com/trabzonspor/tr...adi-h3747.html
  Dzięki Bogu, a nie "niestety"..

  Komentarz


  • Ogólnie taka polityka transferowa jest dla klubu bezpieczna. Jak sie nie uda na koniec okna zakontraktować jakiegoś kota to zawsze można powiedzieć ,że wybral inny klub bo Warszawa nie jest fajna Druga sprawa : jesli w klubie sa przekonani ,że Nico został skutecznie zastąpiony przez drużynę to ja bym się nie spodziewał fajerwerków transferowych.
   Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

   Komentarz


   • Nikt nie wpadł na to, że gdyby Vadis i Niko grali na wiosnę razem to byśmy zapewnili sobie MP o wiele wcześniej ?
    Nikolic w najnowszym wywiadzie potwierdził, że nie było konkretnej opcji przedłużenia umowy ze strony klubu i dlatego sobie poszedł.
    Jesteśmy nastawieni głównie na handel.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

    To warszawskie ballady ...

    Komentarz


    • Ta... Niko pół roku wcześniej chciał skorzystać z każdej nadarzającej się okazji transferowej, tylko nawet kierunek chiński nie wypalił Nie róbmy z piłkarzy świętszych niż sami są naprawdę.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Nikt nie wpadł na to, że gdyby Vadis i Niko grali na wiosnę razem to byśmy zapewnili sobie MP o wiele wcześniej ?
      Nikolic w najnowszym wywiadzie potwierdził, że nie było konkretnej opcji przedłużenia umowy ze strony klubu i dlatego sobie poszedł.
      Jesteśmy nastawieni głównie na handel.
      A Vuko na tt potwierdził ,ze Nico został zastąpiony przez drużynę idealnie

      Handlowac to trzeba mieć czym ;-) na ten moment to my za duzo do sprzedania za dobre pieniądze nie mamy - kadra jest lekko juz starawa

      O ile w tamtym sezonie takie czekanie na okazje ( czytaj kupimy kogoś z nazwiskiem a on być może się odbuduje u nas ) miało sens to w tym sezonie przy transferach Lecha ( zakładam ,że przynajmniej 2-3 z nich będą wzmocnieniem jak na nasza lige) oraz stabilizacji personalnej w Lechii taki tok rozumowania możne nas doprowadzić do lekkich kłopotów.
      Ostatnio edytowany przez brachu; [ARG:4 UNDEFINED].
      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
       Ja pierdole teraz będzie opłakiwanie Vadisa kolejne pół roku. Odszedł bo nie chciał tu grać. I już ile można - była Legia przed Vadisem będzie i po nim. Trudno - skoro Legia nie była dla niego atrakcyjnym miejscem do pracy. Niech się realizuje w Grecji. Jedyny błąd popełniono że daliśmy mu sobie wejść na głowe - wziął przykład z Prijovica i tyle a miekka faja Mioduski mu na to niestety pozwolił.

       Faktem jest, że Mioduski jest idiotą jest jeśli myśli, że Mączyński go zastąpi natomiast nie zachowujcie się jakby Legia miała przestać istnieć bo gość tu pograł roku i sobie poszedł.       Nie płakałem po Vadisie.
       Miękka faja niestety pozwoliła sobie wejść na głowę Prijovicowi. Podaj rozwiązanie co należało zrobić z Vadisem, chętnie przeczytam.
       Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

       Komentarz


       • Brak wzmocnień do tej pory to pewnie nie żadne czekanie na podjęcie decyzji przez jakiś super piłkarzy, ale pusta kasa. Vadisa w końcu udało się sprzedać, przelew dojdzie i pewnie w tym tygodniu już ktoś doleci. Mioduski od początku mówił, że nie chce ryzykować, a nie daj boże taki Vadis np ze schodów by spadł i z kasy z transferu nici, a do tego kontrakt by trzeba było mu płacić.

        A co do wywiadów i mówienia w nich, że na "10" może go zastąpić Hamalainen.. bez komentarza.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
         A co do wywiadów i mówienia w nich, że na "10" może go zastąpić Hamalainen.. bez komentarza.
         Ja rozumiem, że można Mioduskiego nie lubić, ale powiedz tak szczerze - spotkałeś się kiedyś z sytuacją w której prezes klubu otwarcie przyznaje, że ktoś jest chujowy i trzeba go wypchnąć z klubu?

         Taki Leśnodorski pierdolił, że Mazek jest o niebo lepszy od Gyurcso. Trzeba brać poprawkę na nich.
         Zamieszczone przez Bary89
         Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
          Dzięki Bogu, a nie "niestety"..
          To był nienajgorszy grajek, lepszy od Necida Jak znam życie to byś chciał Suareza Ja też. Ale jak się nie ma co się lubi...

          Komentarz


          • Nad Vadisem nie ma co płakać, bo przychodzi Mączyński - reprezentant kraju. Niesmak jednak pozostaje.
           Martwi natomiast powrót do polityki minimalizmu. Po raz kolejny gramy bez napastnika i znowu na siłę będziemy próbować wmówić światu, że Radović to super napastnik. Prawda niestety jest taka, że motorem napędowym Legii w poprzednim sezonie był Vadis, Nikolic i Prijović. Wszystkich trzech już nie ma i staramy się zapełnić ich piłkarzami gorszej jakości.

           Komentarz


           • Czy wiadomo ile z tych 2+1 albo 2.5+0.5 idzie dla Legii a ile leci dla Vadisa i jego menadżerów? Wszystko powyżej 1.5 miało iść fifty-fifty ...
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
             To był nienajgorszy grajek, lepszy od Necida Jak znam życie to byś chciał Suareza Ja też. Ale jak się nie ma co się lubi...
             Widziałeś jego bramki i to jak się porusza po boisku..?

             Komentarz


             • Patrząc szeroko na temat Ofoe i Nikolica, a także Prijovica, zacząłbym się zastanawiać skąd nagle takie ciśnienie u tych gości na odejście z Legii. Nie pamiętam sytuacji, żebyśmy w pół roku mieli do czynienia z trzema filarami drużyny, którzy tak jawnie pokazywaliby swoją niechęć do dalszej gry w Legii.

              Gdzie tkwi przyczyna? Finansowo niwelujemy różnice z "zachodem", sportowo też. Organizacyjnie też. Klub nie chyli się ku upadkowi, a wręcz odwrotnie - z roku na rok prężnie się rozwija, perspektywy są lepsze niż lepsze. Skąd więc taki nagły exodus? Jakieś kwasy w szatni? Nie sądzę, a nawet jeśli to przecież od zawsze szatnia na Legii była duszna, a mimo to różnej maści grajkowie tu grali i wytrzymywali.

              Całkiem poważnie rozważyłbym kwestie "specyficznych" umów - ustnych bądź pisemnych - między owymi zawodnikami, a prezesem Leśnodorskim. Leśnodorski miał i ma dość awangardowe podejście do interesów, działa niekonwencjonalnymi narzędziami, więc być może też jakieś nietypowe zagrania stosował w Legii.

              VadisOO miał - na bazie umowy z BL - w drugim swoim sezonie zarabiać o 30 proc. mniej niż w pierwszym. Nigdy się z takim zapisem nie spotkałem, raczej tendencja była rosnąca. Może więc i inni mieli podobne punkty sprawiające, że dłuższa gra w Klubie robiła się mniej opłacalna albo pogarszająca przyszłe możliwości transferu?

              No, chyba, że robię burzę w szklance wody. Ale nagle trzech gości - gwiazdorów, sowicie opłacanych, mających poklask u kibiców, przeżywających najlepsze momenty w swoich długich już karierach, czyli teoretycznie najmniej zainteresowanych zmianą otoczenia - w pół roku, tak jawnie by demonstrowało swoje niezadowolenie z gry w Legii? I to akurat goście z w miarę świeżego połowu, wszyscy którzy przyszli tu za rządów BL?

              Przypomnę jeszcze casus innego gwiazdora z Łazienkowskiej z ostatniego czasu - pana piłkarza Ljuboi - który też zakończył grę w Legii po nietypowym starciu z Leśnodorskim.

              Otwieram dyskusję.

              Komentarz


              • Czasem można odnieść wrażenie, że Żewłak coś napieprzył. Sprowadzał tu swoich ziomków i wielu z nich nie zagrzało na dłużej miejsca a ich odejścia były w atmosferach konfliktu lub czegoś w tym stylu.
               Dossa, potem obrażony Pinto, wielka draka z Orlando Sa, potem Besnik Hasi. Można snuć teorie, że Hasi zrzekł się części kapusty z umowy bo się MŻ dogadał na zasadzie "stary nie rób mi tego, stracę robotę, odwdzięczę się transferem Ofoe jak już będziesz prowadził jakiś klub"
               I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
               Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

               To warszawskie ballady ...

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
                Patrząc szeroko na temat Ofoe i Nikolica, a także Prijovica, zacząłbym się zastanawiać skąd nagle takie ciśnienie u tych gości na odejście z Legii. Nie pamiętam sytuacji, żebyśmy w pół roku mieli do czynienia z trzema filarami drużyny, którzy tak jawnie pokazywaliby swoją niechęć do dalszej gry w Legii.
                Odnoszę wrażenie, że każdy z przytoczonych piłkarzy traktował Legię jako trampolinę do silniejszych lig. Każdy z nich dał coś Legii, Legia dała każdemu z osobna. Nie doszukiwał bym się w tym jakiś animozji na linii klub - piłkarz, a zwykłą chęć rozwinięcia zawodowego i finansowego.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz

                Pracuję...
                X