Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Wiedźma Zobacz posta
    Wasilewski jest profesjonalistą, z tego co wiem.
    Profesjonalizm u piłkarzy jest liniowy. Im blizej trzydziestki, tym mniejszy profesjonalizm.

Zamieszczone przez Wiedźma Zobacz posta
    A co do szatni, to Wasyl konfliktowy nie jest, umie sobie poukładać relacje z kolegami z drużyny
    Mam watpliwosci, czy to jeszcze zaleta, czy juz wada.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bula Zobacz posta
      Profesjonalizm u piłkarzy jest liniowy. Im blizej trzydziestki, tym mniejszy profesjonalizm.
      Większej bzdury dawno nie słyszałem. Chociaż jak czytam twoje posty to jakoś mnie to nie dziwi.

Egyptlion, skończ wkurwiać normalnych ludzi i przestań zakładac 34343434 kont.
      Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Większej bzdury dawno nie słyszałem.
        Widac malo wiesz o pilkarzach.

Komentarz

• dawaj - co Ty wiesz?

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
            Wasilewski już z nami rozmawiał...za mało mu było wiec podziekował. Teraz, zdając sobie sprawę że jest o rok starszy, za słaby na championship nagle zechciał łaskawie... Prawda jest taka że tego emerytowanego cieniasa NIKT sensowny nie zatrudni.
            Jeśli chcemy mieć przepłaconego emeryta...spoko, w innym wypadku odpada.
            A kto powiedział, że zechciał? Póki co jeszcze nie pędzi do Legii, tylko prasa coś bulgocze, że Legia się stara go pozyskać. Widzisz różnicę? Jak nie, to do okulisty, biegiem.

Zamieszczone przez Bula Zobacz posta
            Właśnie udało ci się napisać czysty idiotyzm. Gratuluję serdecznie.

Mam watpliwosci, czy to jeszcze zaleta, czy juz wada.
            Że co, że konfliktowy nie jest? LOL. Zdaje się, że we wszystkim widziałbyś u Wasyla wadę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
              dawaj - co Ty wiesz?
              Alez to zadna tajemnica. Im blizej do konca kariery, tym piłkarz bardziej lasy na kase. Idealy ida w kat, liczy sie kasa, misiu.

Komentarz

• Nie wiem jak z tym dyskutować, nie chce mi się.

Komentarz

• Po każdym znaczącym wydarzeniu dla Legii musi być wysyp nowych, którzy co chwile wkurwiają innych. Wczoraj jeden, dziś drugi...

Komentarz

• Zamieszczone przez wiedźma Zobacz posta
                    a kto powiedział, że zechciał? Póki co jeszcze nie pędzi do legii, tylko prasa coś bulgocze, że legia się stara go pozyskać. Widzisz różnicę? Jak nie, to do okulisty, biegiem.

Właśnie udało ci się napisać czysty idiotyzm. Gratuluję serdecznie.

że co, że konfliktowy nie jest? Lol. Zdaje się, że we wszystkim widziałbyś u wasyla wadę.
                    TAK. Masz racje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cez(L)are Zobacz posta
                      Po każdym znaczącym wydarzeniu dla Legii musi być wysyp nowych, którzy co chwile wkurwiają innych. Wczoraj jeden, dziś drugi...
                      Do mnie pijesz? Nie potrzebnie. Takie przelomy zdarzaja sie raz na 10lat, wiec pozwol mi z laski swojej wyrazic radosc, a przy okazji podzielic sie moimi przemysleniami na temat Nowej Ery Legii.
                      Moge dalej pisac?

Komentarz

• Możesz.
                        Do czasu,aż wróci biały niedźwiedź.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Z Wasilewskim to mieszane uczucia, to jest gość który nie odpuszcza, taki by nam się przydał i może by naszego kapitano trochę pogonił. Nie był by chyba gorszy od naszych obecnych stoperów. Kwestia ile sobie zaśpiewa i czy nie lepiej taką kasę w kogoś innego zainwestować.

Bula ekspert z ciebie jak z Trzeciaka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jack Bauer Zobacz posta

Bula ekspert z ciebie jak z Trzeciaka.
                            W sensie, ze...?

Komentarz

• Dobra, nie odpowiadajcie temu typowi więcej, niech pisze sam do siebie. I tak dostanie bana więc nie ma co się tym błaznem zajmować.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Dobra, nie odpowiadajcie temu typowi więcej, niech pisze sam do siebie. I tak dostanie bana więc nie ma co się tym błaznem zajmować.
                                Szanuj morde, blaznie! Skoro nie potrafisz nic odpisac, to nie znaczy, ze inni tez nie potrafia. Ja przynajmniej pisze O CZYMS, w przeciwienstwie do ciebie, pajacu.

Idz, poskarz sie do Admina, dupo wolowa.
                                Ostatnio edytowany przez Bula; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X