Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Nie zostanie bo się nim nie interesujemy

Yyy, to do mnie ten post?

Komentarz

• [QUOTE=Lord of the Depths;1531048]
      Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
      "Mamy na mecze ze slabszymi rywalami" oznacza ze go nie mamy.
      Pierwsze mecze sezonu gramy ze sÅ‚abymi rywalami.Jesli uwaÅźasz ze Niezgoda jest za slaby Åźeby grac przeciwko Arce czy Finom,to nie mam pytan.
      A gdzie napisalem ze jest za slaby na Arke? Tyle ze zaraz przestaniemy grac z druzynami arkopodobnymi zatem nie mamy napastnika. A Niezgodzie zycze zeby udowodnil mi ze nie mam racji.

Komentarz

• Zamieszczone przez paether Zobacz posta
        Rozumiem, że chodzi o tego Włocha?

W takim razie jest jakiś konkretny temat nowego napastnika? Nie pytam oczywiście o nazwiska ale czy w ogóle można się spodziewać jakiegoś poważnego wzmocnienia w najbliższym czasie?
        Pisałem ,że celują aktualnie w jakiegoś napadziora z Championship ,ale za szybko jakiś transfer napastnika pewnie nie nastąpi,ale ani tym makaronem czy serbem się nie interesują z tego co wiem.

Komentarz

• Według Stanowiskiego Voo coraz bliżej Olympiakos.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Według Stanowiskiego Voo coraz bliżej Olympiakos.
            Dopiero co pisał, że Olympiakos jednak zrezygnował z walki o VOO.
            team LEGIA

Komentarz

• Najlepszy zawodnik sezonu, gracz któremu płacimy kupę hajsu. VOO.
              Nikt nie wie gdzie będzie grał
              Nikt nie wie dlaczego nie jest zgłoszony do rozgrywek el. CL

Cyrk.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Nie mogą VOO oddać nawet za darmo do Interu...Warszawa?
                To historia robi się tak wkurwiająca, że aż smutna...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• W tej całej sytuacji niestety najbardziej denerwująca jest ta amatorszczyzna i brak pomysłu na zarządzanie zespołem. Wizerunkowo tracimy bardzo dużo, wcześniej nawet jak pojawiały się jakieś problemy, to szybko zamiatano je pod dywan. A teraz? Szopka.

VOO nie chce grać w Legii, a klub daje się szantażować.

Polityka kadrowa? Nieznana ... na każdym szczeblu. Niby mieliśmy odmładzać kadrę, a pozbywamy się Wieteski, który mógłby być 4-tym obrońcą. Sprzedajemy 30-letniego Rzeźniczaka by kupić 30-letniego Mączyńskiego.

W szerokiej kadrze trzymamy czterech doświadczonych bramkarzy, a na boisku może występować jeden ... I wszystkich zgłaszamy do LE. Podobnie co w kadrze robi Masłowski czy Szwoch? Już dawno klub powinien ich wytransferować. Ciekawe jaki pomysł mają na balangowicza z Martyniki? Może też trzeba było już go sprzedać, nawet na stracie.

W klubie przydałby się nowy, porządny i przebojowy Dyrektor Sportowy.
                  Ostatnio edytowany przez MarioWOLF; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Według Szczygielskiego z Weszło i @Kubaa1916 z Twittera jeśli nie zdarzy się nic Vadiso-podobnego w poniedziałek przyleci do nas napastnik.

Komentarz

• Podsumowując ten wątek jednym filmikiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                        Według Szczygielskiego z Weszło i @Kubaa1916 z Twittera jeśli nie zdarzy się nic Vadiso-podobnego w poniedziałek przyleci do nas napastnik.
                        To chodzi o tego Movsisyana?
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Oni na tym twiterku to nic nie wiedzą.A ja wam mówię, że przyjdzie skrzydłowy o inicjałach YM

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            To chodzi o tego Movsisyana?
                            tak podobno on do nas trafi,i powiem szczerze,że nie ma co krytykować bo dobry transfer ,tylko skąd oni kasę na kontrakt biorą? przecież on w MLS zarabia tyle co Nikolic;p ,a nawet więcej..., za naszego gwiazdora z Belgii też podobno ktoś z Championship ma trafić ale nie Islandczyk

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
                              tak podobno on do nas trafi,i powiem szczerze,że nie ma co krytykować bo dobry transfer ,tylko skąd oni kasę na kontrakt biorą? przecież on w MLS zarabia tyle co Nikolic;p ,a nawet więcej..., za naszego gwiazdora z Belgii też podobno ktoś z Championship ma trafić ale nie Islandczyk
                              Patrząc na jego karierę i statystki to aż się nie chce wierzyć, żeby to był realny transfer
                              Król strzelców ligi rosyjskiej do nas?
                              Zamieszczone przez wikipedia
                              W 2011 roku Mowsisjan został sprzedany za 2,5 miliona euro do rosyjskiego klubu FK Krasnodar. W Krasnodarze po raz pierwszy wystąpił 12 marca 2011 w meczu z Anży Machaczkała (0:0). Na początku 2013 roku Ormianin przeszedł do Spartaka Moskwa za kwotę 7,5 miliona euro. 10 marca 2013 w pierwszym meczu ligowym w barwach nowego zespołu zanotował on hat-tricka (3:1 z Terekiem Grozny) W sezonie 2012/2013 został królem strzelców rosyjskiej ligi.

Komentarz

• Patrząc po jutubie to chłop jest wielkie i silne bydle a dość tak żwawo biega. Na plus na pewno, że jest w grze i może z miejsca grać. Nie musi dochodzić do formy całe wakacje. Tak czy inaczej równie ważne co napastnik jest zakończenie telenoweli z rozgrywającym. Rocznik Nikolicia.

Komentarz

Pracuję...
                                X