Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Obejrzyj synu trochę meczów ,poznaj zasady piłki i wypowiadaj się na temat piłki nożnej.
    Kopczynski wirtuozem nie jest i nigdy nie będzie, ale nie jest też taki chujowy żebygo hejtowac za każdym razem. Mam nadzieje że będzie grał kosztem makatsw

Komentarz

• Pazdan

Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
      No to trafia do nas trzeci (zadeklarowany) kibic - zawodnik drużyny, z którą mamy kosę. Póki co z poprzedniej dwójki możemy być zadowoleni:
      Pazdan - Wiślak
      Cierzniak - Lechita
      i teraz:
      Mączyński - Wiślak

Oby poziomem gry dorównał do Pazdana.

PS. Środek Moulin - Mączyński wygląda bardzo ciekawie najlepszy środek w lidze?
      Pazdan nigdy nie był Wiślakiem - zaczynał w Hutniku Kraków.
      A Mączyński nigdy nie będzie miał takiej klasy. Wykazuje się tylko w reprezentacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
        Kopczynski wirtuozem nie jest i nigdy nie będzie, ale nie jest też taki chujowy żebygo hejtowac za każdym razem. Mam nadzieje że będzie grał kosztem makatsw

nie jest tak chujowy ze w lebiegach bil go jedynie Radovic bez kolana

Komentarz

• Dla uspokojenia nastrojów odnośnie napastnika-żaden ogórek z Serbii czy Włoch nie jest na liście i z nim nie rozmawiają,z kim rozmawiają to nie wiem ,wiem jedynie,że pierwszym wyborem jest jakiś napadzior z Championship ale my jego pierwszym wyborem nie jesteśmy więc czekają co zrobi,wychodzi na to ,że za szybko napastnik do nas nie trafi ,prędzej w Sierpniu niż w Lipcu.

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
            Dla uspokojenia nastrojów odnośnie napastnika-żaden ogórek z Serbii czy Włoch nie jest na liście i z nim nie rozmawiają,z kim rozmawiają to nie wiem ,wiem jedynie,że pierwszym wyborem jest jakiś napadzior z Championship ale my jego pierwszym wyborem nie jesteśmy więc czekają co zrobi,wychodzi na to ,że za szybko napastnik do nas nie trafi ,prędzej w Sierpniu niż w Lipcu.
            i to jest ***** żałosne ;-) .
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• znów zaczyna się ryzykowanie,że takim składem to powinniśmy sobie poradzić w 2 i 3 rundzie ,a potem może się uda.Trafimy taką Slavie,Malmo ,Partizan czy nawet Hapoel lub Rosenborg i z takim składem osobowym słabo to widzę.Szczęście ,że trafiliśmy tych Finów bo to jest zespół któremu raz w historii się udało,a teraz trzymają się miejsc 2-5 w tej lidze bez perspektyw na wyższe.Co nie zmienia faktu ,że w 3 rundzie się zabawa skończy chyba,że loczek ma takie układy ,że trafimy na FH lub Sheriff .

Komentarz

• Slavia z tymi transferami co teraz zrobiła jest poza naszym zasięgiem z naszą obecną kadrą.

Komentarz

• Przeciez to oczywiste, ze nie bedzie napastnika do sierpnia. Po pierwsze, ci z którymi rozmawiamy maja lepsze kluby na oku i dopiero jak tam sie wysypie to patrzą w nasza strone. Zarząd tak działa od jakiegoś czasu i jak widać bardzo skutecznie, wiec nie ma co płakać.
                  Po drugie to gdyby sie zdarzyło, ze wysypalibyany sie na Finach albo w 3 rundzie eliminacji to nie beda ściągali napastnika, zeby sobie dołożyć kosztów. Dla mnie to jest logiczne i mądre działanie. Jak bedziemy w sytuacji areału to bedziemy kupowali jak Real.

Trafiamy w 3 rundzie Slavie i juz jestesmy w dupie, bo zeby ich złapać musielibyśmy wydać Chyva z 5 mln euro, a tyle nie ma.

Komentarz

• Gdybyśmy się wyłożyli na 2 rundzie czego nie biorę pod uwagę,to zacznie się wyprzedaż bo loczkowi nie będzie się zgadzał budżet .
                    Ostatnio edytowany przez twarog1987; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Gdybyśmy się wyłożyli na 2 rundzie czego nie biorę pod uwagę,to zacznie się wyprzedaż bo loczkowi nie będzie się zgadzał budżet .
                      tylko kogo tam sprzedawać i za jakie pieniądze ? już sama szopa z VOO czy cisza w temacie Pazdana pokazuje ,że reszte opedzlowac będzie cięzko za jakieś godziwe pieniądze.
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                        nie jest tak chujowy ze w lebiegach bil go jedynie Radovic bez kolana
                        Tak, a to jest tak miarodajne ze hej. Większość jak nie ma na kogo zagłosować to Kopa albo Kuchy.

Komentarz

• Jeżeli mamy się bać jakiejś tam Slavii bo wzięła sobie trzech emerytów to najlepiej zrezygnujmy z gry już teraz.

Komentarz

Co nie zmienia faktu ,że w 3 rundzie się zabawa skończy chyba,że loczek ma takie układy ,że trafimy na FH lub Sheriff .
                            Bez żartów...

Raczej trzeba liczyć się z tym, że takie losowanie jak rok temu (mówię głównie o ostatniej rundzie eliminacji) zdarza się raz na dwadzieścia lat.

Zgadzam się, że dobrze, że trafiliśmy teraz tych fińskich janków, bo i na tym etapie mogły być jaja z kimś kapkę trudniejszym.
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Jeżeli mamy się bać jakiejś tam Slavii bo wzięła sobie trzech emerytów to najlepiej zrezygnujmy z gry już teraz.
                              "Emeryta" Ljuboji już nie pamiętasz?
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                                Jeżeli mamy się bać jakiejś tam Slavii bo wzięła sobie trzech emerytów to najlepiej zrezygnujmy z gry już teraz.
                                Popieram. Poza tym za calym szacunkiem, ten Danny to jest kaleka bez nogi (3 razy rwal wiezadla), Altintop przeszedl z Augsburga gdzie z tego co patrze na wiki zagral 5 meczow i strzelil 2 gole... Jedyny sensowny to ten Rotan, choc tez 35 letni, czyli pilkarski dziadyga. Dawac mi ta Slavie.

Komentarz

Pracuję...
                                X