Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Tomasz Włodarczyk‏ @wlodar85 1 min.1 minutę temu

Vadis + agenci nie do końca zrezygnowali z "bonusowych" pieniędzy. Nie było wiadomo kto ma je zapłacić.
    Piekarski już to dosadnie skomentował
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
      ups.
      To nie Piekarski zawinił.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Piekarski już to dosadnie skomentował
        Co napisał?
        Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• Zamieszczone przez slebek Zobacz posta
          Co napisał?
          że "bzdura"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Aktualnie na forum jest 833 użytkowników online. 86 zalogowanych oraz 747 gości
            Na forumce gromadzimy więcej ludzi niż KSP na meczach I drużyny

Komentarz

• E:
              Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
              Na forumce gromadzimy więcej ludzi niż KSP na meczach I drużyny
              Oni nawet na swojej forumce mają więcej ludzi niż na meczach. Głównie tam.
              Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No dobra czyli jednak Mioduski zjebał?

"To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                  No dobra czyli jednak Mioduski zjebał?

Belgowie
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Swoją drogą, fajnie mieć takich agentów, trzeci dzień latasz jak ta ***** tam i z powrotem po całej europie bez żadnych konkretów Chyba, że kolejne oferty na stół weszły i tak latać warto...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                      To nie Piekarski zawinił.
                      a czy ja napisałem, że Piekarski? Z doniesień TT wygląda na to, że zawiniły prowizje, o których wspomniałem - stąd "ups"
                      Poza tym mnie ta sytuacja po prostu mocno bawi i bez żadnego stresu czekam na dalszy ciąg

Komentarz

• "Najlepsze" jest to, że po tym wszystkim ani już Legia nie chce VOO ani on Legii. I te potencjalne 3,5 mln to był niezły hajs dla nas. Niech ta żenada i cyrk się już skończy i robi swoją karierę gdzie tylko chce za godne pieniądze dla Legii.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Może dzięki tej hecy z Krasnodarem Vadis zejdzie wreszcie na ziemię.
                          Może dotrze do niego, że tylko w naszej rzeczywistości jest mega. Że w poważnych ligach jakoś nikt się o niego nie zabija i już nie jest taki zajebisty...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                            Może dzięki tej hecy z Krasnodarem Vadis zejdzie wreszcie na ziemię.
                            Może dotrze do niego, że tylko w naszej rzeczywistości jest mega. Że w poważnych ligach jakoś nikt się o niego nie zabija i już nie jest taki zajebisty...
                            Przez takie zachowanie nie powinno być już dla niego miejsca w Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
                              Swoją drogą, fajnie mieć takich agentów, trzeci dzień latasz jak ta ***** tam i z powrotem po całej europie bez żadnych konkretów
                              Dobre....
                              Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

• już skasowane
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X