Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Jak Wam podstawowy kadrowicz, który w dodatku nie śpiewał, nie pasuje, to ja nie wiem kogo by tu mieli ściągnąć żeby Was zadowolić

2:00.
    Niech sperdala w podskokach, nie to nie.
    Nagle dolary się zaświeciły w oczkach?

Gdyby nie to, to transfer spoko, a tak drugi hamalajnen.
    q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta

2:00.
      Niech sperdala w podskokach, nie to nie.
      Nagle dolary się zaświeciły w oczkach?

Gdyby nie to, to transfer spoko, a tak drugi hamalajnen.
      Porównanie Mączynskiego z Hamalainenem jest niesprawiedliwe dla Fina. Hamalainenowi skończył się kontrakt i podpisał sobie nowy z najlepszym klubem ligi, w której dotąd sobie ów Fin występował ( i w tej lidze jako tako wymiatał co widać po liczbach Fina).
      Mączyński natomiast jak już mówiłem pół swojej przygody z piłką kopał się w czoło, a teraz ma ostatni dzwonek by coś jeszcze zarobić, a jego Wisła najukochańsza mu nie płaci. Więc teraz MąkaTSW czy jak on tam się zwie już tak ochoczo nie dementuje (chyba że mi umknęło). Krakusku, bądź charakterny do końca i nie wsiadaj do pociągu kierunek Warszawa, przecież tak bardzo jechać tu nie chciałeś.
      Ostatnio edytowany przez johnny39; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Dokładnie. Można odnieść wrażenie, że kogo by nie zakontraktowali to i tak będzie źle.
        Następny z brzega krytykowany transfer Monety.
        Ja też nie kumam co jest złego w transferze młodzieżowego reprezentanta Polski. Przychodzi za frytki, kontrakt na pewno też nie będzie wysoki, czyli ryzyko w zasadzie żadne.

Sprawdzi się i będzie dobrym uzupełnieniem kadry na skrzydło czy bok obrony - zajebiście. Okaże się za słaby - trudno, niewielka strata.

100 razy wolę zawodnika z naszej młodzieżówki niż kolejnego Langila, Ojame, Novo czy Aleksandrowa.
        Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          A co za różnica? To nie ja jestem tutaj niespełnionym skautem.

Dla mnie: Dąbrowski za Kopczyńskiego/Jodłowca byłby spoko. Na skrzydło Frankowski może też Haraslin jako bardzo solidne uzupełnienie.

Podobnie Jach jako numer 3/4 na środek obrony.

Shredian w naszej sytuacji też byłby ok. Ten Sławczew z Lechii też spoko - dla mnie brak jego w Lechii to będzie ich wielkie osłabienie.

I wg mnie z ekstraklasy to wszystko.
          A Ty ciągle sobie robisz jaja

Wolisz wiecznie kontuzjowanego Dąbrowskiego niż czołowego reprezentanta Polski na swojej pozycji. Wolisz szybkobiegacza z Jagielonii niż swojego chłopaka, który nawet bramkę strzelił na Euro i Wolisz jakiegoś leszcza, który na Euro grał tylko po to aby agenci mogli go gdzieś opchnąć
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            Ja też nie kumam co jest złego w transferze młodzieżowego reprezentanta Polski. Przychodzi za frytki, kontrakt na pewno też nie będzie wysoki, czyli ryzyko w zasadzie żadne.

Sprawdzi się i będzie dobrym uzupełnieniem kadry na skrzydło czy bok obrony - zajebiście. Okaże się za słaby - trudno, niewielka strata.

100 razy wolę zawodnika z naszej młodzieżówki niż kolejnego Langila, Ojame, Novo czy Aleksandrowa.
            Dokładnie. Mączyński też bardzo dobry transfer, a i Wolski pod Magierą mógłby elegancko zaskoczyć. I nie będą to wypożyczenia, tylko kontrakty na ok. 3 lata, więc trener może budować drużynę ze świadomością, że nikt mu zaraz nie spierdoli.
            Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Mączyński ma specyficzne podejście to swoich fanów

Krzysztof Mączyński‏ @makatsw 8 min.8 minut temu
              Więcej
              Dzisiaj wyjaśni się jakie barwy będę reprezentował od nowego sezonu!
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                To trzeba było brać Guilherme z Niecieczy z friko. 27 lat, ograny i po dobrym sezonie u takich ogórków. Hlousek miałby godnego rywala, a śmieć twierdzić, że Brazol mógłby go nawet wygryźć ze składu.

Moneta w Ruchu grał na skrzydle, w tej śmiesznej kadrze U-21 z braku laku (Jaroszyński ) musiał grać na obronie, a teraz ma niby robić za konkurenta dla byłego reprezentanta Czech z przeszłością w Bundeslidze. Bez jaj.
                A jak nie Gulherme to Słaby z Sandecji. Najlepszy lewy obrońca w I lidze, ten to by faktycznie "podeptał pięty" Hlouskowi.

Zamieszczone przez Benek
                A Ty ciągle sobie robisz jaja

Wolisz wiecznie kontuzjowanego Dąbrowskiego niż czołowego reprezentanta Polski na swojej pozycji. Wolisz szybkobiegacza z Jagielonii niż swojego chłopaka, który nawet bramkę strzelił na Euro i Wolisz jakiegoś leszcza, który na Euro grał tylko po to aby agenci mogli go gdzieś opchnąć
                Przecież napisał, że nie jest niespełnionym skautem, co się czepiasz?

Zamieszczone przez BlackAdder
                Dokładnie. Mączyński też bardzo dobry transfer, a i Wolski pod Magierą mógłby elegancko zaskoczyć. I nie będą to wypożyczenia, tylko kontrakty na ok. 3 lata, więc trener może budować drużynę ze świadomością, że nikt mu zaraz nie spierdoli.
                Wolski miałby "zaskoczyć" pod Magierą? Przecież to jest bardzo dobry zawodnik, któremu tak na dobrą sprawę brakuje tylko dwóch rzeczy - 10 kilogramów i umiejętności gry zespołowej.
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• I właśnie to ostatnie by mu Magic wyklarował, przez co byłby o 1/3 lepszym zawodnikiem
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Podobno kiedyś Legia obserwowała Lukę Zahovicia ? Rzeczywiście było coś na rzeczy? Moim zdaniem, nadałby się ... choć nie koniecznie jako napastnik.

https://www.youtube.com/watch?v=FLYta0mPsTE

Komentarz

• A przypadkiem nie odbijał się on od Heerenveen, że ciągle go do Mariboru wypożyczają?

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                        I właśnie to ostatnie by mu Magic wyklarował, przez co byłby o 1/3 lepszym zawodnikiem
                        Do tego chłopak niech wjedzie w dobrą kuracje żeby trochę podrósł (teść, omadren i mietka) i mamy zawodnika kompletnego.
                        Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• A jak nie Gulherme to Słaby z Sandecji. Najlepszy lewy obrońca w I lidze, ten to by faktycznie "podeptał pięty" Hlouskowi.
                          ---------
                          Nareszcie ciekawa propozycja, szkoda tylko, że już w obu przypadkach spóźniona, Słaby został zawodnikiem Niecieczy w ramach rozliczeń za wynajmowany stadion 700 tys zł. Za niego pozyskali byłego gracza (L) czyli Brzytwę.
                          Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wolski miałby "zaskoczyć" pod Magierą? Przecież to jest bardzo dobry zawodnik, któremu tak na dobrą sprawę brakuje tylko dwóch rzeczy - 10 kilogramów i umiejętności gry zespołowej.
                            odbił się już od kilku klubów i do dzisiaj ma posturę 13-latka. Śmiem twierdzić, że tu przede wszystkim w głowie problem jak przez tyle lat nie potrafił zniwelować swojej słabości.

Komentarz

• Jędrzejczyk w formie to zdecydowanie najlepszy prawy obrońca tej ligi. Hlousek pomimo sezonu życia Tomasika to najlepszy lewy obrońca. Jędrzejczyk to najlepiej zarabiający piłkarz Legii. Wiem, że w idealnym świecie jeden i drugi miałby rywali, którzy by z nimi ostro rywalizowali o pierwszy skład, ale są pilniejsze pozycje do wzmocnienia niż rywale dla nich. I w wielkich klubach też tak jest. Danilo jest zmiennikiem Carvajala, Coentrao zmiennikiem Marcelo, Digne zmiennikiem Alby itd. Odciążają ich w mniej ważnych meczach, ale hierarchia jest znana. U nas Broź jest zmiennikiem Jędrzejczyka, Moneta w razie czego będzie zastępował Hlouska.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• A ja uważam, że Wolski mógłby być znaczącym wzmocnieniem naszej drużyny Oczywiście, jeśli nie będzie jedynym ...

1. Rafał ustabilizował formę po nieudanym zagranicznym pobycie, od półtora roku jest wyróżniającym się graczem Ekstraklasy.
                                2. Legia jest w stanie kupić go za ok. 800 tys Euro przy jednoczesnym podpisaniu długiego kontraktu (4, 5 - letniego, bez "prowizji"). Pensja na poziomie 200 tys euro też nie nadwyrężyłaby budżetu.
                                3. Wolak ma 24 lata, co jak na piłkarza (szczególnie w naszej lidze) nie jest dużo. Po dwóch - trzech udanych sezonach można by go powtórnie sprzedać ze znacznym zyskiem.
                                4. Od czasów odejścia z Legii rozwinął się piłkarsko, co niektórzy mogą nie zauważać. Obecnie jest znacznie bardziej pożytecznym zawodnikiem dla drużyny, notuje dużo asyst i "przedostatnich" podań. Do tego nieźle wykonuje stałe fragmenty gry, co u nas jest bolączką od czasów Brzyskiego w formie.

2016/17 Lechia Gdańsk 34 mecze / 2 gole / 7 asyst
                                2015/16 Wisła Kraków 14 meczy / 4 gole / 9 asyst

5. Rafał idealnie nadaje się do naszego stylu gry, lubi grać jeden na jeden, krótko. Zna realia Legii, a z Rado bardzo dobrze się rozumiał.
                                6. Przy Magierze może zrobić znaczące postępy. Jeżeli wskoczy na jeszcze wyższą półkę, to będziemy mieli świetnego rozgrywającego.
                                7. Ostatnio znalazł się w szerokiej kadrze Nawałki, co może mu dać dodatkowego kopa. Do tego wiadomym jest, że klub dostaje $ z tytułu występów swoich graczy w reprezentacji.

Komentarz

Pracuję...
                                X