Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie jestem przekonany do tego Dudy. Niby młody i tani, ale co z tego? Wszyscy pamiętamy jak wyszło z Salinasem, tu historia jego pozycji na boisku jest podobna. Jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Akurat w tym względzie Stanowski ma rację.
    Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
    I kocham to miasto, zmęczone jak ja
    Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
    Gdzie wiosna spaliną oddycha

Komentarz

• Zamieszczone przez tkatchuck Zobacz posta
      Nie jestem przekonany do tego Dudy. Niby młody i tani, ale co z tego? Wszyscy pamiętamy jak wyszło z Salinasem, tu historia jego pozycji na boisku jest podobna. Jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Akurat w tym względzie Stanowski ma rację.
      Z tym, że Duda to ofensywny pomocnik (13 na 19 spotkań w tym sezonie), który z konieczności może zagrać w ataku. Od wielkiej biedy pośmiga na skrzydłach, ale jak do tej pory zagrał na skrzydle może ze dwa razy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        Z tym, że Duda to ofensywny pomocnik (13 na 19 spotkań w tym sezonie), który z konieczności może zagrać w ataku. Od wielkiej biedy pośmiga na skrzydłach, ale jak do tej pory zagrał na skrzydle może ze dwa razy.
        A Salinas miał 30 na 33 przed przyjściem do Legii. Żaden argument. Zgodzić się mogę jedynie z takim, że tym razem nasi skauci go bacznie obserwowali przez pewien czas i coś w nim widzą. Nie jest to kot w worku, jak za czasów Jóźwiaka and Co.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Skoro to nie nominalny napastnik to ja nie widzę sensu w tym ew. transferze.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja widzę/ Jeżeli jego pozycją jest tzw. 8 to znaczy, że ma załatać dziurę po Furmanie.
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Salinas miał dużo gorszy bilans w Coron Lidze. 30 meczy - 2 gole - 4 asysty. Pozostałe liczby nastukał w 2 lidze.
              Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Furman to DP a ten grajek to OP wiec raczej nie za Furmana

Komentarz

• Zamieszczone przez paatrys Zobacz posta
                  Furman to DP a ten grajek to OP wiec raczej nie za Furmana
                  Łukasik też jest DP a jednak to nie to samo
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Rudnevs wypożyczony do Hannoveru z opcją pierwokupu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Rudnevs wypożyczony do Hannoveru z opcją pierwokupu.
                      Maryla Rodowicz (67 l.) nowy rok witała w Gdyni, w skąpym bikini. 2014 nie zaczął się jednak dla niej zbyt optymistycznie. Znów dały o sobie znać kłopoty ze zdrowiem.
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                        Maryla Rodowicz (67 l.) nowy rok witała w Gdyni, w skąpym bikini. 2014 nie zaczął się jednak dla niej zbyt optymistycznie. Znów dały o sobie znać kłopoty ze zdrowiem.
                        Temat Rudnevsa był poruszony kilka str. wcześniej stąd mój post.

Komentarz

• Zamieszczone przez tkatchuck Zobacz posta
                          Akurat w tym względzie Stanowski ma rację.
                          Tą opinią nie ma się co sugerować, bo moim zdaniem wynika ona z tego, że menadżerem tego piłkarza nie jest Mario Piekario.
                          Gdyby tak było, przeczytałbyś, młody perspektywistyczny, brać go!
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Temat Rudnevsa był poruszony kilka str. wcześniej stąd mój post.
                            A jeśli ktoś wskoczy w ogień, skoczysz za nim? Po to masz rozum, żeby segregować info.
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                              A jeśli ktoś wskoczy w ogień, skoczysz za nim? Po to masz rozum, żeby segregować info.
                              Wątek jest o fantazjach i marzeniach transferowych , a że temat zawodnika był poruszony to chciałem nadmienić , że opcja znalezienia się jego w Legii jest równa 0 %.

A co do segregowania info to trzeba by było wypier,dolić masę postów , zwłaszcza cytatów z tłita , które jak się potem okazuje są bezwartościowe.

Komentarz

• Mimo iż informacje z tłitów to czasami zwykłe plotki rzucone od tak, to mimo wszystko praktycznie wszyscy to ludzie w zasięgu mniejszym lub większym Legii. Nie wyskakujmy tu zaraz z Ronaldinho tylko dlatego, że temat nazywa się "fantazje transferowe"...
                                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Pracuję...
                                X