Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mączyński do Chin

Komentarz

• już wiadomo, chodzi o Mączyńskiego do Chin
      "My wierzymy tylko w CWKS !"

Komentarz

• Krzysztof Mączyński jest bliski transferu z Górnika Zabrze do… czołowego chińskiego klubu. Przedstawiciele Guizhou Renhe - zdobywcy Pucharu Chin - przylecieli do Polski, by dopiąć ostatnie szczegóły. Jeśli transfer dojdzie do skutku – a wszystko wskazuje na to, że powinien zostać sfinalizowany jutro – Górnik zarobi aż dwa miliony złotych.
        weszlo.com

Komentarz

• Jeszcze pięć razy to napiszcie. Zresztą to chyba nie ma nic w spólnego z Legią...
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mimo wszystko ktoś z dwójki Furman/Jodłowiec zapewne z Legii odejdzie. Jednak z tego co wiem to Berg preferuje grę ustawieniem 4-4-2. Rozmowy na temat Dudy potwierdza słowacka strona. W Islandii piszą o możliwości wypożyczenia przez Legie Sigurdarsona. Coś się dzieje, ale trzeba czekać cierpliwie na konkrety.

Z tym Jodłowcem może za szybko wystrzeliłem, ale idealnie zbiegło się w czasie info od Stanowskiego z tym co pisali Turcy.
            "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Zamieszczone przez maciek90 Zobacz posta
              Mimo wszystko ktoś z dwójki Furman/Jodłowiec zapewne z Legii odejdzie. Jednak z tego co wiem to Berg preferuje grę ustawieniem 4-4-2. Rozmowy na temat Dudy potwierdza słowacka strona. W Islandii piszą o możliwości wypożyczenia przez Legie Sigurdarsona. Coś się dzieje, ale trzeba czekać cierpliwie na konkrety.

Z tym Jodłowcem może za szybko wystrzeliłem, ale idealnie zbiegło się w czasie info od Stanowskiego z tym co pisali Turcy.
              Po chvj siejesz ferment
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Nie ma co strzelać.. To nie Legia.net

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                  Po chvj siejesz ferment
                  Lepszy był ten co go cytował jako sprawdzone info.

Komentarz

• To nie znaczy, że Jodłowiec nie odejdzie za tydzień. Na razie Turcy przesłali pierwszą ofertę na 1 mln €

Komentarz

• Bez urazy. Jak chcesz błyszczeć, bo byłeś pierwszy podając informacje o rzekomym transferze, to przenieś się na Legia.net..
                      Sory za OT

Komentarz

• Nie chce błyszczeć, bo to nie jest moim celem. Po prostu idealnie zbiegło się w czasie to info Stanowskiego z tym co pisała strona turecka. A, że google translator jest jaki jest to już moje niedopatrzenie. Mowa jest tam o ofercie, a nie o tym, że się dogadali. Sorry.

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                          Lepszy był ten co go cytował jako sprawdzone info.
                          Och, od tego jest ten temat. Widzę że ciągle go przeglądasz i wstawiasz swoje uwagi. Nie chcesz czytać bzdur transferowych to czytaj setki innych tematów, bo po co się katować jajcarzu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Cez(L)are Zobacz posta
                            Och, od tego jest ten temat. Widzę że ciągle go przeglądasz i wstawiasz swoje uwagi. Nie chcesz czytać bzdur transferowych to czytaj setki innych tematów, bo po co się katować jajcarzu?

Nie śmieszy cię to, że cytujesz info z twittera, gdzie okazuje się, że jego autorem jest inny forumowicz?
                            Nie mówiąc już, że łyknąłeś info od ręki.

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                              Nie śmieszy cię to, że cytujesz info z twittera, gdzie okazuje się, że jego autorem jest inny forumowicz?
                              Nie mówiąc już, że łyknąłeś info od ręki.
                              Transfery z TT czyli fantazje
                              a co za różnica czy forumowicza, czy tureckiej strony z której czerpał wiedze forumowicz? Padła informacja o 1mln € za Jodłe i o tym reszta dyskutuje.
                              Ale ok, następnym razem postaram się zacytować Stanowskiego z informacją która ma cały uj wspólnego z Legią

Komentarz

• Jeśli już jajcarzu chcesz porządku ws. transferu Jodłowca to zrobiłem kalendarium tyczące się plotek na jego temat. Usatysfakcjonowany?

30.12.2013 Żewłakow w wywiadzie
                                "Jest też kilku innych zawodników. To nie są konkrety, więc nie ma co mówić o nazwiskach. Dwóch czy trzech zawodników Legii jest w orbicie zainteresowań innych drużyn."

02.01.2014 sport.pl
                                "Drugim piłkarzem z Warszawy,o którego inne kluby pytają dość często, jest inny defensywny pomocnik, 30-letni Tomasz Jodłowiec. Jego z kolei chcą kluby rosyjskie i tureckie, na razie wysyłają sondażowe pytania, ale dokładna oferta na razie nie wpłynęła."

02.01.2014 midzi na forum
                                "Wyjaśniło się o jaki klub z Turcji może chodzić w przypadku Jodłowca. Trabzonspor... nie dziwi mnie to zupełnie "

03.01.2014 Przemysław Bator na tt
                                "Menedżer Tomasza Jodłowca jest w Turcji i rozmawia z przedstawicielami Trabzonsporu. Temat konkretny, Turkom bardzo zależy"

03.01.2014 Krzysztof Stanowski ‏na tt
                                "@przemekbator Nie, menedzerem Jodlowca jest Piekarski i jest w Polsce. Trabzon jest bardzo wstepnie zainteresowany, konkretow brak."

03.01.2014 Przemysław Bator ‏na tt
                                "Errata: Info o Jodłowcu było z innego źródła niż menedżer. Pospieszyłem się, zaufałem informatorowi. Mea culpa Jest zainteresowanie"

07.01.2014 maciek90 na tt
                                "Jodłowiec - 1mln € - Trabzonspor. Szybko poszło. Ciekawostka. Jodła związał się z Piekarskim 2 miesiące temu "

Komentarz

Pracuję...
                                X