Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To co się dzieje teraz to jest klątwa/zemsta albańca
    Płock 2005r.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      Co wy macie cały czas z tym KOD-em. Czy on jest Kodziarzem, Narodowcem czy innym pisowcem co to ma za znaczenie? On ma dobrze zarządzać Legią, a niech sobie ma poglądy polityczne jakie chce.
      Co by ci tu kolego Playboy odpisać ? Najwyraźniej pomyliłes fora
      Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• Zamieszczone przez matador Zobacz posta
        Co by ci tu kolego Playboy odpisać ? Najwyraźniej pomyliłes fora
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Poza tym ów Janekx89 faktycznie mało coś wrzuca a kiedy już wrzuci, to za 2 minuty jeden z użytkowników przerzuca to na LL
          A najlepsze, że wrzuca to z adnotacją "info moje"

Ale żeby nie było całkiem off top, to mi się ten transfer Monety podoba (jeśli oczywiście plotki okażą się prawdą). Od lat nie udaje się na Ł3 ściągnąć klasowego skrzydłowego, te wszystkie Manu, Ojamy, Langile, których Kuchy nakrywa czapką. A nóż ten Moneta odpali, koszty nie są duże - brać go!

Komentarz

• I jeszcze Możdżenia brać. Też może odpali i na pensjach się przyoszczędzi.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              I jeszcze Możdżenia brać. Też może odpali i na pensjach się przyoszczędzi.
              Jest na forum jakiś zwolennik tego transferu oprócz ciebie, bo nie zauważyłem do tej pory.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Jest na forum jakiś zwolennik tego transferu oprócz ciebie, bo nie zauważyłem do tej pory.
                Co to ma do rzeczy?
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Co to ma do rzeczy?
                  Nie rozmywaj.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                    Ale żeby nie było całkiem off top, to mi się ten transfer Monety podoba (jeśli oczywiście plotki okażą się prawdą). Od lat nie udaje się na Ł3 ściągnąć klasowego skrzydłowego, te wszystkie Manu, Ojamy, Langile, których Kuchy nakrywa czapką. A nóż ten Moneta odpali, koszty nie są duże - brać go!
                    Zamieszczone przez Bary89
                    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• W wieku Monety do Legii przychodził Jędrzejczyk. Ktoś myślał wtedy, że będzie z niego taki piłkarz? Co jest takiego złego w braniu za niewielkie pieniądze zawodnika, który może ale nie musi również się rozwinąć? Hejtować można zacząć jak nikt lepszy nie przyjdzie ale póki co te wasze skamlenie jest prześmieszne.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                        Biorąc pod uwagę sprawdzalność twoich prognoz samozwańczy skaucie z twittera, to twój śmiech jest najlepszą rekomendacją dla Monety

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          W wieku Monety do Legii przychodził Jędrzejczyk. Ktoś myślał wtedy, że będzie z niego taki piłkarz? Co jest takiego złego w braniu za niewielkie pieniądze zawodnika, który może ale nie musi również się rozwinąć? Hejtować można zacząć jak nikt lepszy nie przyjdzie ale póki co te wasze skamlenie jest prześmieszne.
                          Ale, na Boga, po co pisać o "klasowych skrzydłowych" w kontekście Monety, który nawet nie ma takich predyspozycji?

E:
                          Zamieszczone przez b
                          Biorąc pod uwagę sprawdzalność twoich prognoz samozwańczy skaucie z twittera, to twój śmiech jest najlepszą rekomendacją dla Monety
                          To na twitterze można być skautem? To powinieneś się zgłosić z tymi swoimi mądrościami
                          Zamieszczone przez Bary89
                          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• A gdzie ja napisałem, że Moneta to klasowy skrzydłowy lub że ma takie zadatki? Jak widać rozumienie tekstu czytanego to też nie jest mocna strona

ps. przeklejasz tu błyskawicznie to co wyczytasz na twiterze, że to niby twoje info, żeby tu (nie wiem w sumie przed kim) zgrywać jakiegoś kum kuma w kontekście transferów, więc kim jesteś, jak nie skautem z twittera?

ps2. i ja nigdy nie napisałem, że się znam na piłce - jest taki temat śmietnik, to sobie wyrażam swoją opinię okiem laika, nie to co ty ekspercie
                            Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

ps. przeklejasz tu błyskawicznie to co wyczytasz na twiterze, że to niby twoje info, żeby tu (nie wiem w sumie przed kim) zgrywać jakiegoś kum kuma w kontekście transferów, więc kim jesteś, jak nie skautem z twittera?
                              No bo to co wie, to nie powie, żeby nie spalić tematu

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                                Zakładam, że słowa menago są prawdziwe. Dla mnie to śmieszna kasa za takiego piłkarza.
                                PS
                                Turi podaje, że Vadis miał atrakcyjną ofertę z MLS, ale nie chciał tam iść.
                                To może tylko potwierdzać spekulacje o dodatkowej kasie pod stołem

Komentarz

Pracuję...
                                X