Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tyle, że Moneta może grać też jako lewy obrońca. I on w Ruchu na tej pozycji najgorszy nie był więc całkiem tanim kosztem można by poszerzyć sobie ławkę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Oczywistym jest, że w klubie nikt nie powinien pozwolić odejść Vadisowi za 2 mln euro. Pieniądze uzyskane z ewentualnej sprzedaży muszą pozwolić na pokrycie kosztów transferu jego zastępcy, wraz ze wszystkimi kosztami i prowizjami. Do tego musi zostać sporo jako "zysk", gdyż w każdym innym przypadku będzie to bezsensowny ruch. Liczę, że osoby zarządzające klubem są na tyle obeznane i kompetentne.

Jednak mam nadzieję, że Vadis zostanie w Warszawie. Ciężko będzie znaleźć na rynku jego zastępcę, a szczególnie w ramach określonych pieniędzy transferowych (zapewne do 1 mln euro) i płacowych (do 600-700 tys euro netto rocznie).
      Wiadomym jest, że Legia ma na to gotowy plan - jest nim Rafał Wolski z Lechii, którego pozyskanie na ten moment to chyba najlepsze rozwiązanie. O ile pensja nie będzie problemem (ok. 250 tys euro rocznie), to gdański klub nie zgodzi się sprzedać go za mniej niż 1 mln euro. A to nie tak mało.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        Tyle, że Moneta może grać też jako lewy obrońca. I on w Ruchu na tej pozycji najgorszy nie był więc całkiem tanim kosztem można by poszerzyć sobie ławkę.
        No i co z tego, że może tam grać? Kopczyński też by pewnie mógł wystąpić na tej pozycji, podobnie jak Gui, Helio Pinto i kto tam jeszcze był próbowany. Mało Ci jeszcze figurantów pokroju Brozia, którzy dupsko podnoszą wyłącznie w momencie, kiedy podstawowy obrońca się wykartkuje albo na dwa mecze z Chojniczanką we wczesnych etapach PP?
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oczywiście że Vadis naciska na transfer za 2 melony. Prosta matematyka
          Lata info że Vadis z agentem zgarniają 50% za transfer
          czyli przy 2 - dostaje 1 mln
          przy 6 (jak tu się marzy) dostanie 3
          Co robią Grecy? Mówią - Legii zapłacimy 2 mln, tobie 2,5. Ty jesteś 500 tysi do przodu, my 1,5 melona. I jesteśmy szczęśliwi, masz dobre wejście do nas
          A to że Legia wydymana? Jak ktoś takie umowy podpisuje to się go potem dyma.
          Nikt mi nie wmówi że ta umowa jest korzystna dla nas, bo bez niej Vadis by wogóle nie przyszedł. No i dobrze
          Przyszedł by ktoś inny.
          Jak ja nie lubię patrzyć jak mój klub jest dymany przez własnych pracowników.....

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
            Napisałbym, że wytworzyła się dziwna sytuacja, bo dziwny trafem takie "wymuszanie" zaczęło się od czasów Magiery. Nikolić, Prijović, teraz prawdopodobnie Ofoe. Ale nie napisze tak, bo znowu będzie że się usrałem na pana trenera.
            Nie ma w tym nic nadzwyczaj dziwnego. Nasi pograli w europejskich pucharach, a że w większości są najemnikami (to nie znaczy, że źle - takie czasy) skupionymi na własnej karierze i własnych finansach, to są nastawieni na transfery. Z Magierą ma to tyle wspólnego, że pomógł im się wypromować. Zresztą jak pozostałe osoby w klubie (w mniejszym bądź większym zakresie), bo sukces nigdy nie jest zasługą jednej osoby.
            Nikolić zwielokrotnił swoje pobory w Legii, podobnie jak Prijović. Szczególnie dla tego drugiego Warszawa była przystankiem. Teraz Pazdan ma okazję na przynajmniej 5 razy większe pobory, a Odjidja również będzie mógł liczyć na dodatkowy milion Euro rocznie. Panowie, to ich życie i ich plan "emerytalny". Na jakiś sentyment do klubu możemy liczyć w stosunku do wychowanków, ale patrząc na dzisiejszą młodzież to też złudne.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
              Nie ma w tym nic nadzwyczaj dziwnego. Nasi pograli w europejskich pucharach, a że w większości są najemnikami (to nie znaczy, że źle - takie czasy) skupionymi na własnej karierze i własnych finansach, to są nastawieni na transfery. Z Magierą ma to tyle wspólnego, że pomógł im się wypromować. Zresztą jak pozostałe osoby w klubie (w mniejszym bądź większym zakresie), bo sukces nigdy nie jest zasługą jednej osoby.
              Nikolić zwielokrotnił swoje pobory w Legii, podobnie jak Prijović. Szczególnie dla tego drugiego Warszawa była przystankiem. Teraz Pazdan ma okazję na przynajmniej 5 razy większe pobory, a Odjidja również będzie mógł liczyć na dodatkowy milion Euro rocznie. Panowie, to ich życie i ich plan "emerytalny". Na jakiś sentyment do klubu możemy liczyć w stosunku do wychowanków, ale patrząc na dzisiejszą młodzież to też złudne.
              A tam głupoty piszesz. Wyszło na mariowe i jak ktoś tego nie widzi to gupi. Magiera won. U Czerczesowa to Vadis by i na ławce siedział.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta

Tylko że ta Grecja i pieniądze to nijak nie idzie ze sobą w parze. Obiecują 1,5 mln euro za sezon, wypłacą pół miliona, później się bujają itd itd. Ale w sumie to nie moja sprawa, w Legii się nie podoba to droga wolna. Zawsze znajdzie się następców.
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Z pewnością Olympiakos grający bodajże przez 10 lat z rzędu w LM, wydający przez 3 ostatnie sezony ponad 50 milionów euro na transfery przychodzące jest klubem lecącym w ***** z kasą z graczami. Co rusz słychać jak rozwiązują z nim gracze kontrakty.

Komentarz

• Nikt mi nie wmówi że ta umowa jest korzystna dla nas, bo bez niej Vadis by wogóle nie przyszedł. No i dobrze
                    Przyszedł by ktoś inny.
                    Jak ja nie lubię patrzyć jak mój klub jest dymany przez własnych pracowników.....
                    Jak ja lubię czytać wpisy takich mędrców jak ty "Przyszedł by ktoś inny"

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                      Napisałbym, że wytworzyła się dziwna sytuacja, bo dziwny trafem takie "wymuszanie" zaczęło się od czasów Magiery. Nikolić, Prijović, teraz prawdopodobnie Ofoe. Ale nie napisze tak, bo znowu będzie że się usrałem na pana trenera.

Prijo - zmieniał kluby co rundę lub sezon, Legia była jego 9 klubem, i tak u nas grał najdłużej w karierze - 3 rundy. Ale tak - odszedł przez Magierę.

Niko - już w lecie '16 mówił tak:
                      Kiedy grałem w Videotonie to nie wyobrażałem sobie, że mogę zagrać w Chinach. Już w zimie miałem ofertę z tamtego regionu, która była bardzo dobra. Włodarze Legii powiedzieli jednak, iż nie chcą, abym odchodził w połowie sezonu. Teraz jest nowa sytuacja i nie wykluczam, że odejdę z Warszawy
                      Później miał ofertę z Hull i nie pamietam już czemu nie odszedł (czy tamci zrezygnowali czy Niko zrezygnował ze względu na LM). W każdym razie osiągnął u nas wszystko - mistrzostwo, puchar, koronę króla strzelców, pograł w LM - i mając dużo korzystniejszą ofertę finansowa odszedł. Logiczne. Ale tak - to na pewno przez Magierę.

Odjidja - jeszcze nigdzie nie odszedł, ale ze względu na to, że wciągnął tę ligę nosem, na brak ofert z mocniejszych lig i korzystniejszych finansowo na pewno nie narzeka. Ale tak - jeśli odejdzie to przez Magierę.

Komentarz

• Chce odejść za 2mln? Proszę bardzo, ale po eliminacjach do LM. Bo za 1mln nie znajdziemy zastępstwa. Chcecie go od razu to dajcie 4mln

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                          Jak ja lubię czytać wpisy takich mędrców jak ty "Przyszedł by ktoś inny"
                          uważasz, że tak skonstruowana umowa zabezpiecza interes klubu? Jeśli odejście Niko i Prijo to była dziura, to odejście Vadisa będzie niczym Lej po atomówce. I nie będzie środków aby pozyskać kogoś który ten lej "zasypie". Przypomnę jedynie, że Vadis jak przychodził to nie miał miliona ofert, nie miał żadnych wykręconych liczb w słabym Norwich. był zapuszczony (pomijam powody). Klub go odbudował i wypromował na nowo. I (jeśli prawdą jest co piszą dziennikarze) zostanie z wielkim gównem.
                          Wg mnie czym innym jest świadomy wybór - nie sprzedamy cię za frytki wolimy abyś dograł kontrakt i odszedł za free, a czym innym takie akcje. Wszystko powinno mieć swoje granice.
                          Vadis na polską eklapę to zajebisty piłkarz. Powiem więcej, w takim Olimpiakosie tez będzie robił różnicę. I nie łudziłem się że zostanie. Nie oczekiwałm 10 milionów jak co niektórzy. Myślałem że max 4 wyciągniemy. Może się okazać że odejdzie za 2, z czego połowę zabierze ze sobą.... Wg ciebie to dobra cena za takiego grajka? Za 1 milion Euro nie kupilibyśmy piłkarza który nie dochodziłby 2 miesiące do formy?
                          Idąc dalej - wg mnie - dopuszczalny zapis byłby taki - dostaniesz 1 milion (czy 2) z kwoty za którą cie opchniemy, ale daj i nam zarobić, czyli wpisujemy że ten bonusik dostaniesz jak znajdzie się kupiec z 6 bańkami. Sprawa czysta, zero możliwości kombinacji.

Mam wrażenie, że to o takich kwiatkach mówił Miodek, gdy targowali się o odpowiedzialność zarządu za swoje czyny. Pamiętacie? Były prezes Bogusław nie chciał się na to zgodzić. To jest świadome działanie na szkodę spółki.... i on z tego zdał sobie sprawę ...

Komentarz

• A nie rozumiesz, że on chciał podpisać roczny kontrakt i zapisem 50/50 przekonaliśmy go, aby podpisał na 2 lata? Chyba lepiej już dostać nawet ten 1mln niż nic

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                              Chce odejść za 2mln? Proszę bardzo, ale po eliminacjach do LM. Bo za 1mln nie znajdziemy zastępstwa. Chcecie go od razu to dajcie 4mln
                              Szczerze powiedziawszy to za 1 mln euro, czy tam te 1,5 mln euro są w stanie znaleźć zastępstwo Ale bardziej w stylu Dudy, niż Ofoe. Co lepsze? Każda opcja miałaby zwolenników.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Może Legia w końcu powinna przestać być dobrym wujkiem i puszczać kopaczy za frytki bo oni mają taki kaprys? Jak się komuś nie podoba i chce wymuszać odejście z klubu to niech gnije w rezerwach przez ten rok.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X