Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słowacki Sport donosi, że Legia jest zainteresowana Ondrejem Dudą z MFK Koszyce. 19-lat, kontrakt do końca sezonu, 19 spotkań w Corgon lidze i 5 bramek. Zawodnik dobrze mi znany, zapowiada się na kawał grajka (momentami przypomina Wolskiego), więc jestem jak najbardziej za jego sprowadzeniem.

Komentarz

• Wolski to kawał grajka?
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        Słowacki Sport donosi, że Legia jest zainteresowana Ondrejem Dudą z MFK Koszyce. 19-lat, kontrakt do końca sezonu, 19 spotkań w Corgon lidze i 5 bramek. Zawodnik dobrze mi znany, zapowiada się na kawał grajka (momentami przypomina Wolskiego), więc jestem jak najbardziej za jego sprowadzeniem.
        obawiam sie ze moze to byc fake. Najpierw takie info było popularne w komenatarzach na słowackich stronach, Teraz nagle wyskoczył o tym artykuł. Ale kto wie ...
        "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Wolski to kawał grajka?
          Jak na ekstraklasowe warunki to jest... a to, że nie gra we Włoszech to raczej problem z jego "głową" niż umiejętnościami.
          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
            Jak na ekstraklasowe warunki to jest... a to, że nie gra we Włoszech to raczej problem z jego "głową" niż umiejętnościami.
            Jeżeli ktoś po pięciu udanych zagraniach i dwóch dobrych meczach opowiada, że poradziłby sobie nawet w Barcelonie to potem nie dziwne, że w średniaku Serie A dostaje młotkiem po głowie w zetknięciu z brutalną rzeczywistością.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              Wolski to kawał grajka?
              Zależy jak na to patrzysz. Na Ekstraklasę Wolski był mega zawodnikiem, ta łatwość w prowadzeniu piłki, ta technika. Nie gra we Włoszech? Różnica między Ekstraklasą, a Serie A jest przeogromna i wcale mnie to nie dziwi. Zwłaszcza, że we Fiorentinie mają mocny zespół. Dla mnie osobiście takiego Wolskiego w Legii brakuje, nie ma kto zagrać niekonwencjonalnie, wziąć na siebie ciężar gry, skupić uwagę trzech rywali tym samym ułatwiając rozgrywanie kolegom z drużyny.

Komentarz

• Przecież Wolski nawet w młodzieżowych reprezentacjach siedzi na ławie. Po jednej udanej rundzie w jego wykonaniu i pokazaniu kilku fajnych akcji oraz techniki użytkowej, której do tej pory nie pokazywano w naszej lidze tak napompowano balonik, że ludziom wydawało się jakoby Wolski był jakimś mega talentem w skali światowej. Uprzedzałem, że zetknięcie z normalną piłką (Seria A) obnaży jego wszystkie słabości i tak się stało.

Komentarz

• Wolski jest przede wszystkim zbyt słaby fizycznie, brak mu charyzmy, a myślę, że i bariera językowa też nie jest bez znaczenia. Zarówno on, jak i taki Wszołek, Glik, Zieliński czy Salamon w TME byliby mega gwiazdami.
                  "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Przecież Wolski nawet w młodzieżowych reprezentacjach siedzi na ławie. Po jednej udanej rundzie w jego wykonaniu i pokazaniu kilku fajnych akcji oraz techniki użytkowej, której do tej pory nie pokazywano w naszej lidze tak napompowano balonik, że ludziom wydawało się jakoby Wolski był jakimś mega talentem w skali światowej. Uprzedzałem, że zetknięcie z normalną piłką (Seria A) obnaży jego wszystkie słabości i tak się stało.
                    Trochę to wobec niego nie fair jest. Jak te parę razy wystąpił w Fiorentinie, to grał naprawdę nieźle. Kompletnie inny świat niż polska piłka.

Komentarz

• Może byliby, ale nie są i nie będą chcieli wrócić do Polski w najbliższej przyszłości. Będą się tułać po ławkach Seria A, później znajdą może klub w Seria B, albo spadną w tą otchłań ze swoim klubem, a w ostateczności będą szukać punktu zaczepienia w Szwajcarii (vide Wolski), albo innej słabszej lidze.

Co z tego, że wyglądał nieźle jak punktów za wrażenia artystyczne nikt tam nie wystawia? Marchewka ma dwa końce, jednej to granie w zespole, a drugi to siedzenie na ławie i odejście/wypożyczenie z tego zespołu. Grany jest wariant numer 2.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Przecież Wolski nawet w młodzieżowych reprezentacjach siedzi na ławie. Po jednej udanej rundzie w jego wykonaniu i pokazaniu kilku fajnych akcji oraz techniki użytkowej, której do tej pory nie pokazywano w naszej lidze tak napompowano balonik, że ludziom wydawało się jakoby Wolski był jakimś mega talentem w skali światowej. Uprzedzałem, że zetknięcie z normalną piłką (Seria A) obnaży jego wszystkie słabości i tak się stało.
                        A cóż mnie interesuje to, że nie radzi sobie we Włoszech? Tutaj jest Ekstraklasa, tutaj liga jest zupełnie inna (słaba), tutaj sobie radził i robił różnicę, jak pojawiał się na boisku. Jak dla mnie to powinien wrócić (nawet na wypożyczenie, chociaż nie jestem tego zwolennikiem), może i jako syn marnotrawny, ale na Legię jest zawodnikiem wystarczająco dobrym, który z pewnością zostałby gwiazdą Ekstraklasy.

Komentarz

• Z chęcią założyłbym się, że wróciłby do Legii i nie zostałby gwiazdą ekstraklasy. Niestety nie wróci, więc nie będzie można tego zweryfikować.

Komentarz

• Coś w temacie Jodłowca
                            Na razie możemy mówić o wstępnym zainteresowaniu. Gra Tomka spodobała się trenerom Trabzonsporu, ale do finalizacji transferu droga daleka. Z tego co wiem, przedstawiciele tureckiego klubu mają kilku kandydatów na oku - mówi "Faktowi" menedżer piłkarza, Mariusz Piekarski.

Komentarz

• - Jawo, Sa, Regan, Keane - mówią Panu coś ten nazwiska ?
                              - Dwa mówią, ale szansa, że trafią do Legii, teraz jest nie większa niż 5%.
                              Lesny dla PN.

PS. Wacławczyk - nie znam nazwiska, o ocenę proszę się zwrócić do M. Żewłakowa, ja nie uczestniczę przy przymiarkach transferowych
                              "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Czyli coś jest na rzeczy z Wacławczykiem

Komentarz

Pracuję...
                                X