Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą kasę o jakiej pisze Weszlo. Połowa Bundesligi gra za mniejsze pieniądze.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą kasę o jakiej pisze Weszlo. Połowa Bundesligi gra za mniejsze pieniądze.
      Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Tak całkowicie btw. czy "jest coś na rzeczy" czy nie i czy on tu przyjdzie to nie to ciekaw jestem jakies warunki stawia 28letni facet z ponad 200 występami w championship. Potrafie sobie wyobrazić, że on tam zarabia pewnie ~ 15-20.000 funtów tygodniowo co daje coś koło miliona funtów rocznie.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Bjarnason(https://www.transfermarkt.de/birkir-.../spieler/34453) olał Basel na rzecz Aston Villi grającej w Championship pół roku temu. Więc oczywistym jest, że finansowo nie jesteśmy w stanie rywalizować z championship, i jeśli faktycznie miałoby być coś na rzeczy z Gunarssonem to tylko i wyłącznie jeśli on by bardzo chciał spróbować czegoś innego(puchary) i na kasie mu tak bardzo nie zależało.

Komentarz

• Ktoś tu wspominał o Monecie i proszę:
          W tym momencie trudno określić, do jakiego klubu trafi Moneta. Menedżer zawodnika otrzymał zapytania z ośmiu klubów Lotto Ekstraklasy. Gotowe na spełnienie wymagań Ruchu mogą być jednak nieliczni. Dlatego też największe szanse na transfer mają Lech Poznań oraz Legia Warszawa.

– Przed młodzieżowymi mistrzostwami Europy usłyszałem od niego budujące słowa. "Panie Pawle, mam dwa tygodnie zgrupowania w Arłamowie, żeby udowodnić przydatność do zespołu" – powiedział. Na treningach pracował bardzo ciężko, a kiedy Marcin Dorna dał mu szansę, nie zawiódł. W drugim spotkaniu zdobył gola i zagrał dobrze, potwierdzając możliwości. Jechał tam jako rezerwowy, lewy obrońca, a zakończył jako boczny pomocnik podstawowego składu. Liczę, że ten chłopak zrobi dużą karierę ze względu na psychikę. Jeszcze kilka lat temu grał w A klasie czy lidze okręgowej. Teraz ma sporą szansę wyjechać do klubu zagranicznego – mówi nam menedżer Monety, Paweł Staniszewski.

Nad transferem piłkarza Ruchu zastanawia się kilka klubów angielskiej Championship. Według naszych informacji najbardziej konkretne jest Leeds United. Zapytania płyną także ze Szwajcarii. Wiele powinno zostać rozstrzygnięte w ciągu najbliższego tygodnia.

Obecny plan zakłada, że Moneta rozpocznie przygotowania do sezonu z Niebieskimi, do których dołączy na początku lipca. Chorzowianie początkowo nie chcieli sprzedawać piłkarza, ponieważ zależy im, by jak najszybciej wywalczyć awans.

Kontrakt pomocnika wygasa za rok, co może okazać się kluczowe. Jeśli Ruch zamierza zarobić godne pieniądze na tym piłkarzu, powinien sprzedać go jeszcze tego lata.
          Zamieszczone przez Bary89
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Według mnie,to menedżer robi szum i tyle.Dla Legii nie byłoby to żadne wzmocnienie.
            Nad transferem piłkarza Ruchu zastanawia się kilka klubów angielskiej Championship. Według naszych informacji najbardziej konkretne jest Leeds United. Zapytania płyną także ze Szwajcarii. Wiele powinno zostać rozstrzygnięte w ciągu najbliższego tygodnia.
            Jasne.Gość szału w Ekstraklasie nie robi,a już idzie do Championship

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
              Według mnie,to menedżer robi szum i tyle.Dla Legii nie byłoby to żadne wzmocnienie.

Jasne.Gość szału w Ekstraklasie nie robi,a już idzie do Championship
              Też tak myślę. Leeds wzięło właśnie Klicha, który rozegrał 29 spotkań w Eredivisie, strzelił 6 goli i dołożył 4 asysty. To samo Leeds ma trzech lewych pomocników, więc gdzie tam Moneta, który w Ekstraklasie nie był jakimś wyróżniającym się zawodnikiem. Menadżer musi trochę pomóc w upchnięciu gdzieś swojego podopiecznego.
              Zamieszczone przez Bary89
              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Agitowałem za Monetą ale miałem na myśli niewielką kwotę odkupu. Skoro takiej nie ma to bez sensu przepłacać.

Komentarz

• Chyba nikt nie wrzucał.Pedro Rebocho za którego podobno została złożona oferta,podpisał kontrakt z Guingamp.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą kasę o jakiej pisze Weszlo. Połowa Bundesligi gra za mniejsze pieniądze.
                    Znajdź niepasujące słowo...
                    A teraz zobacz ile poszczególne ligi dostają za same prawa telewizyjne...itd.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis

BlackAdder tym trenerem byłby Czerczesow?
                      Pisząc to myślałem akurat o Fergusonie i Mourinho.
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Ogarnijcie sie wszyscy.

Ten temat to sciek i bardzo dobrze,ze jest na te wszystkie debilizmy transferowe ale skonczcie z tymi prywatnymi jazdami.
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          Tuttosport pisze o Szymańskim w Interze.
                          A kiedyś pisało o Wawrzyniaku w Juventusie
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
                            Pewnie, że nie jest źle.

W ubiegłych latach ok. 10 mln zł z naszego budżetu szło jako rata do ITI.
                            Ten "okrutny i niegospodarny" Leśny spłacił ten dług dzięki czemu Mioduski może te pieniądze przesunąć na dowolny obszar funkcjonowania klubu.
                            To jest prawie 2,5 mln euro rocznie. Dzięki spłacie ITI możemy spokojnie zakontraktować 3 zawodników z kontraktami po 800 tyś euro.
                            albo nadwyżkę wytransferować do kieszeni właściciela
                            Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                            Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                            To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                            Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                            Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                            Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                            W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                            A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Ja wiem, że dla was Mioduski to "kodziarz", gnida i Ostateczne Zniszczenie Legii, ale ja zakładam, że gość che zrobić dobrze, i że wie co robi. Nie jest w tej Legii od roku, kiedy nagle awansowaliśmy do LM. Był w niej wcześniej, jeszcze zanim zaczęła się ligowa dominacja całkowita. Zresztą, Miodek pewnie będzie chciał więcej przeznaczać na akademię. Tylko niech ściągnie do niej trenerów zza granicy, bo ostatnie mecze MME pokazały, że po polskim szkoleniu zawodnicy odstają od przeciwników w każdym aspekcie.

Odnośnie transferów, to te 8 milionów Euro za Bednarka uświadamia mi, że cena za Beresia była niemalże jak z wyprzedaży w Biedronce.
                              team LEGIA

Komentarz

• http://www.gunebakis.com.tr/bolgesel...ski-h1976.html

Sagi islandzkiej ciąg dalszy....

Komentarz

Pracuję...
                                X