Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Mnie zastanawia Czerwiński. W Pogoni bardzo solidny, w Legii praktycznie w ogóle nie gra i nie zanosi się na to żeby ta sytuacja uległa zmianie.
    A gdzie ma grać skoro dwaj środkowi byli nie do ruszenia. Magiera mówił, że przed Ajaxem zdecydowały detale że postawił na Maćka i że Czerwiński cały sezon walczył o pierwszy skład i jest z niego zadowolony. Stawiam że dostanie teraz swoją szansę u jak Pazdan odejdzie to z Maćkiem moga być super duetem. Pozbyć się Rzezniczaka, dokupić Helika i jest git.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      A gdzie ma grać skoro dwaj środkowi byli nie do ruszenia. Magiera mówił, że przed Ajaxem zdecydowały detale że postawił na Maćka i że Czerwiński cały sezon walczył o pierwszy skład i jest z niego zadowolony. Stawiam że dostanie teraz swoją szansę u jak Pazdan odejdzie to z Maćkiem moga być super duetem. Pozbyć się Rzezniczaka, dokupić Helika i jest git.
      Skoro Pazdan już od dawna jest murowanym kandydatem do wyjazdu to Czerwiński mógł dostawać szanse w meczach z takim Górnikiem Łęczna, czy Cracovią. Z siedzenia na trybunach nic nie ma, podobnie jak z porównywaniem postawy na treningach do oficjalnych spotkań.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• A nie było kiedyś ploteczek z Salomonem?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
          A nie było kiedyś ploteczek z Salomonem?
          Nie.
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Nie.
            Hehe

Piłkarz ten 1 maja skończy 26 lat, teoretycznie powinien wkraczać w najlepszy okres swojej kariery. Jest ona jednak raczej na rozdrożu i wydaje się, że powrót do kraju staje się coraz realniejszym wariantem. Już tej zimy rozmowy z Salamonem prowadziła Legia. W razie sprzedaży Michała Pazdana, byłby on jednym z głównych kandydatów do jego zastąpienia.
            www.2x45.info w marcu

Komentarz

• Czasem ten portal nie prowadzi ten typek, co sam tworzy newsy? Bo żaden inny portal o tym nie wspominał, a przynajmniej google nic o tym nie widzą.

Komentarz

• Nie wiem.Pytałem o plotki, a nie o potwierdzone info.

Komentarz

Czasem ten portal nie prowadzi ten typek, co sam tworzy newsy? Bo żaden inny portal o tym nie wspominał, a przynajmniej google nic o tym nie widzą.
                  Firsteleven.com też o tym wspominał ok miesiąca temu
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                    Firsteleven.com też o tym wspominał ok miesiąca temu
                    Ok, wpisywałem w google "Salamon do Legii" i nie było tematu.

Komentarz

• Tomasz Cwiakala
                      @cwiakala
                      Usłyszałem dziś, że Legia wysłała
                      ofertę za Pedro Rebocho (95), lewy
                      obrońca Portugalii U-21. Obecnie
                      Moreirense, wychowanek Benfiki.

Komentarz

• Jeżeli pozbędziemy się na raz dwóch obrońców to zapomnijmy o pucharach (Pazdan, Rzeźnik).
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Skoro Pazdan już od dawna jest murowanym kandydatem do wyjazdu to Czerwiński mógł dostawać szanse w meczach z takim Górnikiem Łęczna, czy Cracovią. Z siedzenia na trybunach nic nie ma, podobnie jak z porównywaniem postawy na treningach do oficjalnych spotkań.
                          Formacja defensywa to nie jest poligon doświadczalny. Przypominam Ci że przez cały sezon gonilismy rywali. Dostanie teraz szansę to będzie miał okazję się wykazać. Normalna kolej rzeczy. To nie jest jakiś no name aby Magiera nie wiedział jak gra.

A wracając do tematu Dąbrowskiego z Cracovii. Jestem zdania że jeżeli ktoś z dwójki Jodła Moulin nie odejdzie to Magiera nie będzie nikogo szukał na te pozycje. Nie zależnie od tego co większość forum myśli o Kopczyński to Magiera się na nim nie zawiódł i na pewno postawi na niego w przyszłym sezonie.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                            Jeżeli pozbędziemy się na raz dwóch obrońców to zapomnijmy o pucharach (Pazdan, Rzeźnik).
                            Rzeźnik? No sorry, ale ciężko powiedzieć o nim coś ciepłego w kontekście gry w piłkę. Pazdan zresztą też rundę miał mocno średnią.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Już nie przesadzajmy. Miał w karierze sporo baboli, ale weź pod uwagę w ilu spotkaniach grał na równym poziomie, ilu trenerów na niego stawiało. Gość mocno zżyty z klubem, miastem.

ps. nie jestem jego fanem.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                                Pazdan zresztą też rundę miał mocno średnią.
                                Tak samo jak Nikolić jesień. Ile tu było wpisów typu "nie będę tęsknił za Nikoliciem".

Komentarz

Pracuję...
                                X