Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Benek, a może to pasjonat garbusów i od roku nie wychodzi z kanału ?

Komentarz

• To już wiadomo ,że kim mamy wątpliwą przyjemność......

Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Czyżby Mario von Smolhausen

Komentarz

• Pod Niemcem pracuje, no to ładnie, może parę razy da ci dominować i puści na górę. Powodzenia.

Komentarz

• Jutro w PS artykuł pt Pazdan odchodzi.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              Jutro w PS artykuł pt Pazdan odchodzi.
              dzień świstaka ! Jak co okienko
              On od roku już ma w przedpokoju spakowane walizki
              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Ma wpisaną kwotę odstępnego i ostatnią szansę na jakąkolwiek przygodę na zachodzie. Nie widać też, żeby specjalnie identyfikował się z klubem. Dobry piłkarz i oby więcej takich w Legii. Jędrzejczyk został sprowadzany w jego miejsce, także wygląda na to, że można się z nim powoli żegnać.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jak do championship to zamiast kasy niech się zamienią za jakiegoś względnego napadziora i koło od roweru

Komentarz

• a ja bym wziął tego Robaka żeby na Lecha wchodził, razem z Hamalainenem oczywiście

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Ma wpisaną kwotę odstępnego i ostatnią szansę na jakąkolwiek przygodę na zachodzie. Nie widać też, żeby specjalnie identyfikował się z klubem. Dobry piłkarz i oby więcej takich w Legii. Jędrzejczyk został sprowadzany w jego miejsce, także wygląda na to, że można się z nim powoli żegnać.
                      Mi się nie podoba opcja przesunięcia Jędrzejczyka do środka. Bo kto na prawą? Mierny Broź?
                      Zamieszczone przez Bary89
                      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                        Mi się nie podoba opcja przesunięcia Jędrzejczyka do środka. Bo kto na prawą? Mierny Broź?
                        Ten artykuł Włodarczyka to więcej domyśleń i spekulacji niż faktów
                        Michał Pazdan chce odejść z Legii Warszawa i wreszcie wyjechać za granicę. Piłkarz spotkał się z Dariuszem Mioduskim i dostał zapewnienie, że klub latem zgodzi się na jego odejście. 29-letnim obrońcą interesuje się kilka klubów z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Turcji i Chin.

Co prawda Pazdan podpisał rok temu nowy kontrakt z mistrzami Polski, który obwiązuje jeszcze przez dwa sezony, ale jest bardzo mało prawdopodobne, że go wypełni. Zanosi się na opuszczenie Łazienkowskiej już latem. Klub nie będzie robił mu problemów stawiając wygórowane warunki finansowe. W kontrakcie ma klauzulę odejścia w wysokości 2,5 mln euro, ale Pazdan będzie mógł odejść nawet za nieco mniejsze pieniądze. Po sezonie zawodnik rozmawiał z właścicielem Legii Dariuszem Mioduskim, wcześniej takie spotkanie odbył menedżer piłkarza Marcin Lewicki. Szef legionistów rozumie, że piłkarz chce spróbować czegoś nowego – czeka na przedstawienie oficjalnych ofert.

Pazdan został zatrzymany przez Legię rok temu. Już wtedy mógł wyjechać zagranicę. Po bardzo udanym Euro 2016 miał pięć bardzo konkretnych propozycji – Betis Sewilla, Alaves, Ingolstadt, Genoa i Besiktas Stambuł. Wtedy jednak klub postawił mocne weto, bo walczył o Ligę Mistrzów. Po odejściu Igora Lewczuka do Bordeaux, nie chciał ryzykować kompletnego rozpadu defensywy. Zaoferował Pazdanowi podwyżkę. Zimą pojawiła się kolejna bardzo dobra oferta, zwłaszcza w wymiarze finansowym. Tym razem zgłosiło się Wolverhampton, które gotowe było zapłacić 3,5 mln euro (2 mln + bonusy). Legii znów udało się go zatrzymać. Obrońca pomógł obronić tytuł, Legia wystąpiła w Champions League i Lidze Europy.

W Warszawie wyzwania dla Pazdana właściwie się skończyły. Wszystkie postawione cele wypełnił. Nowy sezon nie przyniósłby niczego nowego. Potrzebuje wyzwań, nowych stymulacji, poszukania dalszego rozwoju. Ma swoje ambicje. W tym roku skończy trzydzieści lat, a nadal chciałby spróbować swoich sił w mocniejszej lidze – mistrzostwa Europy pokazały, że jest w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Dlatego priorytetem jest odejście do jednej z najsilniejszych zachodnich lig. Żałował, że nie udało się z Primera Division. Beniaminek Alaves, którego przy Łazienkowskiej deprecjonowano i wybijano piłkarzowi z głowy, zajął w La Liga 9. miejsce. Zagrał w finale Pucharu Króla z FC Barceloną.

Oferty z poprzedniego roku wracają. Pojawiają się też nowe. Zawodnikiem wciąż interesuje się Genoa, a on chciałby spróbować właśnie w Serie A. Na tyle, że byłby w stanie odrzucić lepsze finansowo oferty z Turcji. O Polaka pyta Galatasaray Stambuł. Możliwy jest też kierunek chiński, ale tak egzotyczny wybór byłby raczej ostatecznością. Pojawiła się także nowa propozycja z FC Köln.

– Za mną jeden z najlepszych sezonów w karierze. Nie wiem, czy w lidze nie jeszcze lepszy niż ten przed mistrzostwami Europy – powiedział nam Pazdan dwa dni temu. Tym bardziej to dobry moment na zmianę. Legia jest pogodzona z decyzją jednego ze swoich liderów. Do tej pory to on szedł na ustępstwa, teraz na kompromis z piłkarzem pójdzie druga strona. To oznacza mniej więcej tyle, że z ligi odejdzie jeden z podstawowych reprezentantów Polski, jeden z najlepszych piłkarzy ekstraklasy, a Legia musi szukać jego zastępcy. Na konkrety trzeba jednak będzie jeszcze poczekać.

Za: "Przegląd Sportowy"
                        Innymi słowy - będzie chciał to odejdzie i nie pomogą żadne wpisane sumy odstępnego. Taka liga, takie nasze miejsce w łańcuchu pokarmowym.
                        Szczegółów natomiast nie podają żadnych, a cały artykuł w podobnym tonie jak co okienko. Ja tam osobiście liczę że jeśli Pazdana nie kusi żaden klub grający w pucharach, to on do żadnego przeciętniaka nie pójdzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                          Trzeba uczciwie powiedzieć, że w tym roku, na boku obrony, Jędza wyglądał dość przeciętnie, a Broź, poza dobrym meczem z Koroną, tylko grzał ławę. Prawy obrońca jest do kupienia tak, czy siak. Obawiam się, że dalej będzie to jeden zawodnik, podobnie jak w przypadku Hlouska i w razie potrzeby (kontuzja,kartki) będziemy tam przesuwać Jędrzejczyka.

Dąbrowski z dzisiaj:
                          Gra i trenuje się po to, by piąć się do góry. Moim celem jest to, by na tyle dobrze grać, by dostać się do mocniejszego klubu. Tak do tego podchodzę. A wyjazd za granicę do solidnego klubu jest nadal moim marzeniem - mówi reprezentant Polski.

- Zobaczymy, co się okaże. Jeśli będą dla mnie jakieś fajne, atrakcyjne oferty, które pozwolą mi się rozwijać, to nie rozumiem, dlaczego miałbym z nich nie skorzystać.
                          Czyli w zasadzie przygotowany do wylotu z Cracovii. Pytanie, ile zaśpiewa sobie za niego Filipiak?
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

Dąbrowski z dzisiaj:
                            Ale straszysz człowieka z rana. Myślałem, że chodzi o naszego Dąbka.

A jeśli chodzi środek obrony, to myślę ż na ligę Środek Dąbrowski - Rzeźniczak/Czerwiński + ktoś młody na ławce powinien wystarczyć. A kto wie czy np. Czerwo nie odpali tak jak Dąbrowski. Gdyby tak było to według mnie byłby to solidny środek obrony. Warunek jest jeden, że Czerwo musiałby grać i nabrać pewności bo bez tego nie możliwe żeby wszedł na wyższy poziom.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                              Ale straszysz człowieka z rana. Myślałem, że chodzi o naszego Dąbka.

A jeśli chodzi środek obrony, to myślę ż na ligę Środek Dąbrowski - Rzeźniczak/Czerwiński + ktoś młody na ławce powinien wystarczyć. A kto wie czy np. Czerwo nie odpali tak jak Dąbrowski. Gdyby tak było to według mnie byłby to solidny środek obrony. Warunek jest jeden, że Czerwo musiałby grać i nabrać pewności bo bez tego nie możliwe żeby wszedł na wyższy poziom.
                              Jest jeszcze opcja grania 3 na środku (Rzeźnik/Czerwo/Nowy - Dąbro - Jędza
                              Hlousek i (myślę że by się świetnie odnalazł) Kuchy na wahadłach. Odpada kłopot nadmiaru środkowych pomocników i brak skrzydłowych ....

Komentarz

Trzeba uczciwie powiedzieć, że w tym roku, na boku obrony, Jędza wyglądał dość przeciętnie, a Broź, poza dobrym meczem z Koroną, tylko grzał ławę. Prawy obrońca jest do kupienia tak, czy siak. Obawiam się, że dalej będzie to jeden zawodnik, podobnie jak w przypadku Hlouska i w razie potrzeby (kontuzja,kartki) będziemy tam przesuwać Jędrzejczyka.
                                Mnie zastanawia Czerwiński. W Pogoni bardzo solidny, w Legii praktycznie w ogóle nie gra i nie zanosi się na to żeby ta sytuacja uległa zmianie.
                                Zamieszczone przez Bary89
                                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Pracuję...
                                X