Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    No czytam czytam koleżko
    To dobrze. Będę trzymał kciuki za twoje kolejne posty.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Tych zainteresowanych jakimkolwiek transferem Stępińskiego do Legii odsyłam do dzisiejszego filmiku na Łączy Nas Piłka ze zgrupowania U21.
      "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
      (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
      Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Jak udało nam się ustalić, Legia Warszawa upatrzyła sobie napastnika na przyszły sezon. Mistrz Polski rozmawia z Czechem Tomasem Pekhartem, ostatnio piłkarzem AEK Ateny. 28-letni zawodnik był już wcześniej łączony z polskimi klubami, ale do Ekstraklasy nie trafił. Teraz jest na to szansa.
        http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...em_999682.html

Na boisku go nie widziałem ale liczby ma ogólnie marne...
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Drugi Necid.

a był Janko do wzięcia to pewnie siedzieli na dupach w Paros. Ile taka Sparta Praga mogła mu zapłacić?

ale skoro nawet Robaka bierzecie pod uwagę w rozważaniach...
          Ostatnio edytowany przez oorleano; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://www.sportlike.gr/alles-eidise...aek-deal/96186

Wg tego portalu Pekhart uzgodnił warunki przedłużenia kontraktu z AEK.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• A jak wygląda sytuacja Kota z Portugalii? Jest do wyjęcia w tym oknie?

Komentarz

• Caleb Ekuban
                https://www.transfermarkt.pl/caleb-e...spieler/199953

Marko Scepovic
                https://www.transfermarkt.pl/marko-s.../spieler/99977
                Márkó Futács
                https://www.transfermarkt.pl/marko-f...spieler/101277

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                  A jak wygląda sytuacja Kota z Portugalii? Jest do wyjęcia w tym oknie?
                  O to to!!
                  I czy nie wyleniał przypadkiem?
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jaki jest sens wstawiania list piłkarzy znalezionych przez siebie na trasfmarkecie?
                    Czy Wy naprawdę myślicie, że pracują tam amatorzy , a raczej opierdalacze spędzające cały dzień przed netem i kontraktujący zawodników z Youtuba?
                    Tym bardziej wrzucanie zawodników z ligi węgierskiej,która przez większość klubów naszej ligi jest scoutowana dzień i noc?

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      O to to!!
                      I czy nie wyleniał przypadkiem?
                      Kot to leniwy osobnik. Lubi spać ok. 16h na dobę. Dajcie spokój z kotami w Legii
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                        Jaki jest sens wstawiania list piłkarzy znalezionych przez siebie na trasfmarkecie?
                        Czy Wy naprawdę myślicie, że pracują tam amatorzy , a raczej opierdalacze spędzające cały dzień przed netem i kontraktujący zawodników z Youtuba?
                        Tym bardziej wrzucanie zawodników z ligi węgierskiej,która przez większość klubów naszej ligi jest scoutowana dzień i noc?
                        To zabawne, ale na tym forum zgadałem się z chłopakiem, który też swego czasu wrzucał takie informacje. Zagadał do mnie na PW i jakoś poszło. Pracę znalazł W Niemczech, czy Anglii skautowanie przez kibiców jest modne i wykorzystywane przez kluby. Do Polski prędzej, czy później też to trafi. Taki GKS Katowice umożliwił swego czasu wysyłanie swoich propozycji zawodników do klubu. Także nie spinaj tak dupki, bo nie warto.
                        Zamieszczone przez Bary89
                        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• A nie daj Boże. Jeszcze trafią pod rękę Magiery i po piłkarzu. Co innego jakby Staszkowi ich polecali.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                            To zabawne, ale na tym forum zgadałem się z chłopakiem, który też swego czasu wrzucał takie informacje. Zagadał do mnie na PW i jakoś poszło. Pracę znalazł W Niemczech, czy Anglii skautowanie przez kibiców jest modne i wykorzystywane przez kluby. Do Polski prędzej, czy później też to trafi. Taki GKS Katowice umożliwił swego czasu wysyłanie swoich propozycji zawodników do klubu. Także nie spinaj tak dupki, bo nie warto.
                            Podejrzane, że Ciebie nie chcieli

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              A nie daj Boże. Jeszcze trafią pod rękę Magiery i po piłkarzu. Co innego jakby Staszkowi ich polecali.
                              Nim się udało "przepchać" Nikolića do Legii to zdążyli się trenerzy zmienić

E: mski od roku pracuję "pod niemcem", wcześniej z panem P, tym z Arsenalu.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                                Nim się udało "przepchać" Nikolića do Legii to zdążyli się trenerzy zmienić

E: mski od roku pracuję "pod niemcem", wcześniej z panem P, tym z Arsenalu.
                                Wiedziałem, że coś z Tobą nie tak i te liczne teksty związane z waleniem gruchy to nie przypadek
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X