Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez eltoro Zobacz posta
    Kuchy teraz chodzi o kulach. Rado nie dość, że gra teraz bardzo słabo, to jeszcze na środkach przeciwbólowych - nie wiadomo czy też zaraz nie trafi pod nóż. Necida nie ma. Chukwu jest nieporozumieniem. Niezgoda jest niewiadomą, nie strzelił gola od marca. Pierwszy mecz el. LM gramy za miesiąc. Zgrupowanie zaczynamy za niecałe 2 tygodnie.
    Chęć sięgnięcia po Robaka nie wynika z jego wysokiej klasy i umiejętności. To obecna, dramatyczna sytuacja nas zmusza, żeby spojrzeć na zawodników tego typu. My potrzebujemy kogokolwiek na teraz, na już. Mam małe wątpliwości, czy działacze są w stanie zapewnić trenerowi Magierze zawodnika chociażby na poziomie tego Robaka tak, żeby miał czas się zgrać odpowiednio wcześnie, by być w 100% gotowym już na połowę lipca.
    Również uważam, że od wielkiego dzwonu ten Robak mógłby być.
    Umie się odnaleźć w okolicach jak i samym polu karnym oraz jest typem walczaka, który potrafi się przepchnąć, a takich nam potrzeba.
    Jedyny minus, to wiek, dość zaawansowany jak na piłkarza z pola.
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W ciągu ostatnich 11 lat Robak pięciokrotnie miał dwucyfrową liczbę bramek w sezonie, a koło 20 zakręcił się dwa razy. Niby tegoroczne liczby są spoko, ale jak się odejmie karne to wychodzi na to, że z gry średnio to strzelanie mu idzie - 10 bramek w 37 meczach będąc głównym napastnikiem pretendenta do MP. Do tego wiekowy, z kontuzjami różnie to wychodziło. A jak teraz się okazuje - talent do robienia kwasów w szatni.

Podsumowując - w dupie mam takiego napastnika u nas.

Komentarz

• Robak z gry strzelił mniej niż Nikolic i niewiele więcej od Kownackiego. Licznik sobie nabił karnymi.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Nada się. Wtedy, gdy Kuchy będzie się akurat wybierać na ryby.
          Ostatnio edytowany przez A_S_1984; [ARG:4 UNDEFINED].
          Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Dajcie już spokój z tym Robalem.Po pierwsze był już dogadany z Piastem, a po drugie Lech go nigdzie nie puszcza.A tak na marginesie serio chcielibyście go w Legii ?? No bez jaj......

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Sugerujesz, iż grający w ataku Kucharczyk jest od niego lepszym?

Robak został królem strzelców, a piłkarze wybrali go najlepszym napastnikiem Ekstraklasy.

W tym sezonie, w 44 spotkaniach zdobył 21 bramek, miał też 6 asyst. Dwa sezony temu strzelił tych goli 12 w 18 meczach, a jeszcze wcześniej 38 w 25 potyczkach. Łącznie, w samej tylko lidze, nastukał 83 trafienia. Nie wiem, jak można odmówić mu skuteczności

Nikolić też miał średnią technikę, nie miał szybkości, ale strzelał bramki jak na zawołanie. W Polsce nie jest to wyznacznik klasy napastnika.

Dość uważnie oglądam nasz kopaną i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że piłka go szuka, a już na pewno jest to zawodnik, który nie ma problemów w wykończeniem akcji stałem głową.

Piech też byłby od niego szybszy, jednak Legia gra takim systemem, że przy ataku pozycyjnym, w większości spotkań nie mielibyśmy z tego atrybutu specjalnego pożytku. Oczywiście chodzi mi o rolę podstawowego zawodnika, a nie o sytuację, gdzie zmieniamy taktykę, cofamy się głębiej i gramy z kontry.

Pomijając fakt, że ma 34 lata, jeszcze rok czasu kontraktu w Poznaniu, gdzie go do nas nie puszczą i liczę na kogoś bardziej perspektywicznego.
              Porównanie z dupy. Z Niko wspólną mają tylko pozycje na boisku, zresztą Niko jest kozakiem który wymiata w każdej lidze w której gra a Robak ma pojebany łeb.

Komentarz

• Wraca do nas Langil i może warto by mu dać jeszcze jedną szansę.Poniżej link z weszło który pokazuje, że coś w tej belgii grał.

http://weszlo.com/2017/06/07/wazne-g...karz-a-langil/

Komentarz

• Mam małe pytanie, kto jest najlepszym napastnikiem w Ekstraklapie i czy nadałby się do Legii?
                  Oczywiście nie chodzi mi o wyniki ostatniej gali, chodzi o takiego gościa którego nie dałby posadzić na ławie Kuchy, pytam poważnie ...

P.S. IMHO nie ma takiego, ale może ktoś ma inne zdanie?
                  P.P.S. Nie kłóćmy się o to czy Kuchy to środkowy, czy prawy czy lewy napastnik albo czy głównie lewy ...

Edit:
                  Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                  Wraca do nas Langil i może warto by mu dać jeszcze jedną szansę.Poniżej link z weszło który pokazuje, że coś w tej belgii grał.
                  Jak przestanie jarać i włóczyć się co noc za panienkami to niech dostanie szansę
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• "Robak został królem strzelców, a piłkarze wybrali go najlepszym napastnikiem Ekstraklasy."
                    Mhm.A to może trenera też zmienimy,bo piłkarze wybrali takiego jednego...Sorry kolego,ale jeśli mamy podnosić poziom ,to szukajmy parę pięter wyżej niż Robak .
                    Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                      Wraca do nas Langil i może warto by mu dać jeszcze jedną szansę.Poniżej link z weszło który pokazuje, że coś w tej belgii grał.

W zeszłym roku też "coś w tej Belgii grał" no i co z tego ?

Komentarz

I w pakiecie może Teodorczyk też przyjdzie, w końcu tyle goli tam strzelił... litości
                        Widać poziom ligi belgijskiej < poziom ligi polskiej

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                          I w pakiecie może Teodorczyk też przyjdzie, w końcu tyle goli tam strzelił... litości
                          Widać poziom ligi belgijskiej < poziom ligi polskiej

Serio uważasz, że liga belgijska jest słabsza od naszej?? To zobacz ile drużyn z belgii wyszło w ostatnim sezonie z grup ligi europy, a ile naszych przeszło preeliminacje w ostatnich np. 5 latach.Zgadzam się, że ich dół w tabelach to ogóry, a u nas to lepiej?? Teodorczyk to inna sprawa...... dla mnie niezrozumiała.

Komentarz

Serio uważasz, że liga belgijska jest słabsza od naszej?? To zobacz ile drużyn z belgii wyszło w ostatnim sezonie z grup ligi europy, a ile naszych przeszło preeliminacje w ostatnich np. 5 latach.Zgadzam się, że ich dół w tabelach to ogóry, a u nas to lepiej?? Teodorczyk to inna sprawa...... dla mnie niezrozumiała.
                            A czy ty czytasz treść linków, które wklejasz, koleżko?
                            Steeven zawsze spisywał się dobrze w Waasland-Beveren. Kluby takie jak Legia to jednak dla niego trochę za wysokie progi. Myślę, że to niezły zawodnik, ale nie dla, powiedzmy, Anderlechtu. Jego poziom to kluby takie jak Oostende czy Zulte Waregem€“ potwierdza nasze przypuszczenia Bjorn De Cock, założyciel i redaktor Benefoot oraz właściciel agencji The Football Farm, doskonale zorientowany w belgijskim futbolu.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              Mhm.A to może trenera też zmienimy,bo piłkarze wybrali takiego jednego...Sorry kolego,ale jeśli mamy podnosić poziom ,to szukajmy parę pięter wyżej niż Robak .
                              A gdzieś napisałem, że chciałbym go na Ł3? Jestem po prostu zdania, że jest lepszym napastnikiem, niż Kucharczyk. Tyle.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                A czy ty czytasz treść linków, które wklejasz, koleżko?

No czytam czytam koleżko ......tylko Ty nie czytasz moich wczesniejszych postów.....pisałem, że może mu dać szanse skoro jest na liście płac.Choinkę ma rozbierać jak kiedyś Trytko w Jagiellonii? W ataku miał fajne momenty i niestety w obronie dramat.To co pisze jakiś koleś z belgii, że w lepszych klubach się nie sprawdza to ja też mogę napisać tylko problem w tym, że przed Legią nie grał w takowych więc skąd kurva on o tym wie? Pisano już tu na tym forum podobnie o Lewczuku czy Dąbrowskim....jak się skończyło wiadomo.Nie twierdzę, że tym razem będzie podobnie, ale jak nie będzie chętnych na niego to co innego nam zostaje, a nuż koleś dojrzał o takiej gry.

Komentarz

Pracuję...
                                X