Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    https://www.transfermarkt.com/libor-.../spieler/63824
    Z Hubnikiem nie wyszło, z Necidem nie wyszło, ale do czech razy sztuka. Przypadek podobny do VOO, piłkarz w stylu Prijovica. Do pary do Niezgody akuratny.
    W 2015 roku podobno blisko Piasta był, Latal miał go ściągnąć, żeby się odbudował. I jak widać błąd popełnił, że tam został. W trzy lata, tylko 4 mecze w Premier League, 9 w rezerwach i 75 minut w Championship to jednak chyba trochę pomimo poziomu przegięcie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
      Śledzisz wypowiedzi wszystkich byłych i obecnych zawodników Legii w mediach poszczególnych krajów? Chyba nie, bo taki Nikolić równie ciepło wypowiadał się na Węgrzech (kiedy był już zawodnikiem Legii) o Videotonie. To taki przykład pierwszy z brzegu. Piłkarze gadają to, co chcą usłyszeć kibice ich byłych klubów.

PS: Sa też zwiedza kluby i na forum został okrzyknięty zjebem. Więc to samo można chyba powiedzieć o Prijoviću, prawda?
      Myślisz, że kibice Lecha chcieli usłyszeć że Lewandowski trzyma kciuki za Legie w walce o mistrzostwo?
      edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
        Myślisz, że kibice Lecha chcieli usłyszeć że Lewandowski trzyma kciuki za Legie w walce o mistrzostwo?
        Pewnie chcieli usłyszeć, że trzyma kciuki za pyrki.

16 startują Mistrzostwa w Polsce, chyba będzie transmitował Polsat. Jak się komuś nudzi, a będą pokazywać Słowaków to warto zwrócić uwagę na Spalka (o którym już wspominałem) i Lobotkę, który byłby dobrym partnerem dla Moulina. 26 spotkań w lidze duńskiej, 7 asyst. Dobry przegląd pola i czytanie gry. Fajnie wyprowadza do przodu, nieco gorzej ustawia się przy kontrach przeciwnika. To tak odnośnie typów na tą pozycję.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Ten turniej to dobre okno wystawowe w najlepszym momencie. Jeszcze Niezgodę nam wykupią i skończy się dylemat czy jest dobry na Legię
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Ten turniej to dobre okno wystawowe w najlepszym momencie. Jeszcze Niezgodę nam wykupią i skończy się dylemat czy jest dobry na Legię
            Sam Leśny kiedyś mówił, że może dojść do takiej sytuacji, że Niezgoda zostanie sprzedany za ogromne pieniądze nie grając praktycznie u nas w ogóle

PS. Jednak konkurencję ma sporą w kadrze i podejrzewam, że raczej będzie siedział na ławce.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jeżeli zostanie utrzymany skład z byłego już sezonu to brakuje nam napadziora takiego jak Prijovic. Myślę, że Niezgoda na tą naszą ogórkową ligę wystarczy, w spadkowiczu Ruchu nastrzelał 10 bramek i miał też 4 asysty, chociaż w Q2 kwalifikacji do LM będziemy grali z ogórkami z zagranicy to też powinien starczyć. Natomiast na dalsze rundy europejskich pucharów powinniśmy zatrudnić zawodnika już doświadczonego który w zakończonym sezonie ma zdobytych kilkanaście bramek, oczywiście będzie to zawodnik z słabszych zagranicznych lig. I niestety jeżeli trzeba będzie wydać powiedzmy 1,5mln jurków to trzeba bedzie ponieść taki koszt i nie ma, że boli. Jak awansują do fazy grupowej LM to się zwróci z grubą nawiązką.
              Tak nawiązując do Sheridana to właśnie przypomina stylem gry Prijovicia. On podobno był proponowany do Legii za Necida, tak gdzieś czytałem?
              Ostatnio edytowany przez MiroWT; [ARG:4 UNDEFINED].
              Płock 2005r.

Komentarz

• Za Watch Esa
                :Vadis Odjidja-Ofoe znalazł się na celowniku trenera Besnika Hasiego. Były szkoleniowiec Legii Warszawa zostanie najprawdopodobniej trenerem Olympiakosu Pireus i pierwszym jego celem transferowym będzie namówienie najlepszego zawodnika Ekstraklasy do występów w greckiej lidze.

Sprawa oczywiście nie jest przesądzona, bo i sam trener jeszcze kontraktu nie podpisał. Jak podaje nasze źródło, veto postawili kibice Olympiakosu. Wśród nich dość duży odsetek stanowią ludzie o poglądach dość negatywnie podchodzących do sprawy niepodległości Kosowa. Jak wiemy, Besnik Hasi jest Albańczykiem z Kosowa i to jest głównym powodem braku ostatecznego podpisu pod kontraktem, jednak jego warunki zostały już w dużej mierze uzgodnione.

Sceptyczny Vadis

Trener Besnik Hasi przedstawił już listę potencjalnych transferów i widnieje tam Vadis Odjidja-Ofoe. Mam jednak dobrą wiadomość dla kibiców Legii. Najlepszy pomocnik Legii i Lotto Ekstraklasy dosyć sceptycznie podszedł do tematu. Liga grecka to nie jest już to co kiedyś. Kryzys mocno nadszarpnął jej poziom.

Jak przyznał sam zainteresowany – to co wydawało się nierealne, zaczyna nabierać sensu i jest prawdopodobne, że Vadis Odjidja-Ofoe zostanie w Legii na przyszły sezon. Oczywiście nie mogę tego przesądzić, bo Belg miał fantastyczny sezon w Ekstraklasie, odbudował się piłkarsko i jest wielu chętnych na jego zatrudnienie. Vadis to najlepszy zawodnik według InStat, najlepszy zawodnik i pomocnik według piłkarzy grających w Ekstraklasie. Na pewno Legia dostanie kilka ofert, na pewno prezes Dariusz Mioduski będzie chciał przedłużyć roczny kontrakt Vadisa w Legii. Belg świetnie zaaklimatyzował się w Warszawie. Jak twierdzi Krzysztof Stanowski, w rozmowie z jego menedżerem ten przyznał, że Vadis nawet zakochał się w klubie i kibicach. Gra całej Legii opierała się na tym zawodniku i jeśli Wojskowi myślą o ponownym podboju Ligi Mistrzów muszą zrobić wszystko by zatrzymać Vadisa Odjidję-Ofoe. Całkiem realnym scenariuszem jest, że Vadis zostanie jeszcze pół roku w Legii.

Teksty o zainteresowaniu Gent i Anderlechtu, które ukazały się dziś w prasie belgijskiej są wyssane z palca – cytuję moje źródło „It is bullshit!”. Oczywiście było takie zainteresowanie, ale pół roku temu. Na tę chwilę nie ma takiego tematu.

Jak myślicie, jest szansa na zatrzymanie Vadisa Odjidji-Ofoe? Czy bez niego Legia ma szansę na awans do Ligi Mistrzów?
                http://watch-esa.pl/2017/06/07/vadis...a-hasiego/amp/

Komentarz

• Ale news wyssany z palca. Hasii jeszcze nie został trenerem a oni już znają jego plany transferowe Toż to nawet nie wartę dla tego wątku
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Hasi zrób przysługę i wyciągnij od nas Langila

ps. Robak w Lechu już raczej na wylocie, nie zdziwię się jak go nie ściągną do nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                      Hasi zrób przysługę i wyciągnij od nas Langila

ps. Robak w Lechu już raczej na wylocie, nie zdziwię się jak go nie ściągną do nas.
                      A powiedz mi w czym ten Robak jest lepszy od Kuchego? Już nawet pomijając to, że Kuchy jest Legionistą z krwi i kości, a patrzac tylko na walory piłkarskie. I pomijając pajacowanie Robaka w końcowce sezonu.

Robak zagrał we wszystkich meczach i z gry strzelił całe 10 bramek w przecież nie tak słabym Lechu. Niezły wynik, ale nic ponad to.

Kuchy technikę ma mało ekskluzywną, ale o Robaku mozna powiedzieć to samo.

Skuteczność? Nie sądzę.

Łatwość w dochodzeniu do sytuacji? Nie sądzę.

Lepiej gra tyłem do bramki? Tak. Ale za to Kuchy jest szybszy.

Gra głową? Szczerze mówiac nie wiem jak Robak gra głową.

Poza tym Kuchy potrafi elegancko dograć piłkę do kolegi, jest 9 lat młodszy i bardziej uniewersalny.

Komentarz

• Ale według Marcino on do nas nie przyjdzie
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                          A powiedz mi w czym ten Robak jest lepszy od Kuchego? Już nawet pomijając to, że Kuchy jest Legionistą z krwi i kości, a patrzac tylko na walory piłkarskie. I pomijając pajacowanie Robaka w końcowce sezonu.

Robak zagrał we wszystkich meczach i z gry strzelił całe 10 bramek w przecież nie tak słabym Lechu. Niezły wynik, ale nic ponad to.

Skuteczność? Nie sądzę.

Poza tym Kuchy potrafi elegancko dograć piłkę do kolegi, jest 9 lat młodszy i bardziej uniewersalny.

W niczym, jak dla mnie to średniak.

Komentarz

• Robaka od razu w komplecie z Trałką i Pawłowskim proponuję; akurat szukamy skrzydłowego i środkowego pomocnika
                            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Skuteczność? Nie sądzę.

Kuchy teraz chodzi o kulach. Rado nie dość, że gra teraz bardzo słabo, to jeszcze na środkach przeciwbólowych - nie wiadomo czy też zaraz nie trafi pod nóż. Necida nie ma. Chukwu jest nieporozumieniem. Niezgoda jest niewiadomą, nie strzelił gola od marca. Pierwszy mecz el. LM gramy za miesiąc. Zgrupowanie zaczynamy za niecałe 2 tygodnie.
                              Chęć sięgnięcia po Robaka nie wynika z jego wysokiej klasy i umiejętności. To obecna, dramatyczna sytuacja nas zmusza, żeby spojrzeć na zawodników tego typu. My potrzebujemy kogokolwiek na teraz, na już. Mam małe wątpliwości, czy działacze są w stanie zapewnić trenerowi Magierze zawodnika chociażby na poziomie tego Robaka tak, żeby miał czas się zgrać odpowiednio wcześnie, by być w 100% gotowym już na połowę lipca.

Komentarz

Skuteczność? Nie sądzę.

Sugerujesz, iż grający w ataku Kucharczyk jest od niego lepszym?

Robak został królem strzelców, a piłkarze wybrali go najlepszym napastnikiem Ekstraklasy.

W tym sezonie, w 44 spotkaniach zdobył 21 bramek, miał też 6 asyst. Dwa sezony temu strzelił tych goli 12 w 18 meczach, a jeszcze wcześniej 38 w 25 potyczkach. Łącznie, w samej tylko lidze, nastukał 83 trafienia. Nie wiem, jak można odmówić mu skuteczności

Nikolić też miał średnią technikę, nie miał szybkości, ale strzelał bramki jak na zawołanie. W Polsce nie jest to wyznacznik klasy napastnika.

Dość uważnie oglądam nasz kopaną i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że piłka go szuka, a już na pewno jest to zawodnik, który nie ma problemów w wykończeniem akcji stałem głową.

Piech też byłby od niego szybszy, jednak Legia gra takim systemem, że przy ataku pozycyjnym, w większości spotkań nie mielibyśmy z tego atrybutu specjalnego pożytku. Oczywiście chodzi mi o rolę podstawowego zawodnika, a nie o sytuację, gdzie zmieniamy taktykę, cofamy się głębiej i gramy z kontry.

Pomijając fakt, że ma 34 lata, jeszcze rok czasu kontraktu w Poznaniu, gdzie go do nas nie puszczą i liczę na kogoś bardziej perspektywicznego.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X