Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No nie do końca, bo można ocenić np.cechy motoryczne czy zwyczajnie jakość piłkarską. Moim zdaniem Cernych jest lepszy, niż Morioka, a dodatkowo dużo bardziej przydałby się Legii. Niestety, raczej nie będziemy mieli szansy się o tym przekonać.

Ps. O Morioce w Belgii pisałem.już wyżej
    Ps 2. Pamiętam, że kiedyś użytkownik "Twaróg" miał.jakieś przecieki w kwestii transferów. Może coś teraz?
    Ostatnio edytowany przez Peer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Według osoby zbliżonej do Sport Innovation Ofoe ma 5 konkretnych propozycji. Ciężko będzie go zatrzymać.
      Zamieszczone przez Bary89
      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez nowyUrlean Zobacz posta
        Jak chcecie napastnika z prawdziwego zdarzenia i zawodnika pokroju Ljubo, to Marc Janko do wzięcia za darmo. Gwarancja bramek.
        Podpisał właśnie ze Spartą Praga.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Jeżeli pierwsza jedenastka zostanie utrzymana to potrzebujemy prawego skrzydłowego i napastnika.

Jak odejdzie Pazdan, VOO, Gui to dochodzą jeszcze ich zmiennicy.

I niech mi nie robią jaj stawiając tylko na Niezgode i małolatów w napadzie.

Komentarz

• JankoJanko ciekawy zawodnik, typ zakapiora może by się jeszcze mimo wieku porozbijał w naszej e-klapie. Ale raczej wątpliwe by brali go pod uwagę.
            Edit: no i już nieaktualne...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
              Widzisz, ty bijesz konia pod Magierę, a mi się podobała Legia za Czerczesowa. Dobrze mi się oglądało te mecze. W minionym już sezonie dostałem krzesełko na Silverze z klubu, oglądałem Legię Magiery "na roboczo" i to była katorga. Mam swoje przemyślenia na temat jego pracy, ale nie widzę większego sensu w produkowaniu się tutaj. Szacunek za mistrzostwo mu się należy, ale z taką grą odpadną już w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Dla wielu jest to "trener na lata", a dla mnie to epizod w przeszło 20-letniej przygodzie mojej i Legii.
              de.bil
              Powiedz nam, czy ten Magiera to zrobił coś Twojej rodziny, Tobie? Czy może zabrał "stołek" w Legii, który był Tobie obiecany?

Bo ja już kompletnie nie rozumiem Twojej nienawiści wobec Jacka Można go nie lubić (można?!), ale szacunek się należy za to co zrobił dla Legii i dla Nas.

Komentarz

• Idź gadaj z nim o tym na priv. Nikogo to tu nie interesuje. Wątek jest o transferach, temat Magiery został tu wyczerpany.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Idź gadaj z nim o tym na priv. Nikogo to tu nie interesuje. Wątek jest o transferach, temat Magiery został tu wyczerpany.
                  Skończ pouczać, bo jesteś ostatnią osobą, która to powinna robić. A jak ci nie pasuje, to nie czytaj.

Komentarz

• Ostatnie nasze transfery pokazują, że o ile dobrego defensywnego zawodnika z Ekstraklasy jesteśmy w stanie przygotować do Legii, tak ofensywny przepada. W sumie podobny casus był w Szachtarze. Ukraińcy stanowili o grze defensywnej, a atakowali obcokrajowcy.

Możemy też dać sobie spokój z przeciętniakami spoza UE. Skoro są dla nich tylko 3 miejsca to powinni to być piłkarze ponad tę ligę. Szkoda marnować miejsce.

W związku z tym, że obronę mamy względnie zabezpieczoną (o ile Broź będzie w dobrej formie) to z naszej ligi można wyciągnąć defensywnego pomocnika. Kilku wstępnie się nadaje: Dąbrowski, Góralski, Llonch, Mączyński, może Kubicki. Ofensywnych lepiej szukać za granicą, bo nawet w naszej lidze nikt specjalnie się nie wyróżnia. Ewentualnie Sheridan jako typowa 9, która może odciążyć obronę, przytrzymać piłkę, zastawić się.

Komentarz

• W temacie wzmocnień jako takich to byłbym ostrożny, bo żeby wydać pewnie trzeba będzie zarobić. Na pewno miejsca w kadrze zwolnią Kazaishvili i Necid, przyjdzie Niezgoda (w naszej lidze mało jest logiki, ale chłopak wraca do drużyny Mistrza Polski niby jako "odrycie sezonu" więc w zgodzie z logiką powinien dostać naprawdę konkretną szanse pokazania się) i pewnie jakiś ruch typu piłkarz z kartą zawodniczą w ręku czy jakieś wypożyczenie. Tak sceptycznie patrząc odejdzie Pazdan, Odjidja czy Guilherme to będą pieniądze na transfery.
                      "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Idź gadaj z nim o tym na priv. Nikogo to tu nie interesuje. Wątek jest o transferach, temat Magiery został tu wyczerpany.
                        Największa zaraz bo psycholu z bielska pierdoła tego forum będzie jeszcze pouczała innych

Komentarz

• Na graczy z Baba Jagi to bym nie patrzył.Raczej przed przygodą z pucharami to nie będą się chcieli osłabiać, a po ich odpadnięciu to już
                          może być herbata po obiedzie.Zresztą kto będzie negocjował? Wyobrażacie sobie Mioduskiego jak ze 3-4 dni chla tam z nimi ? Z polskiej ligi to chyba faktycznie ten Dąbrowski z Cracovii byłby może dobrym nabytkiem.Wiele się pisze też o Jachu z Lubina, ale ja nie mam opinii na jego temat bo nie przyglądałem się tej drużynie.Zresztą pewnie kwota kosmiczna bo młody i przymierzany na zachód.Ploty chodzą źe ktoś moźe z Wisły przyjść to tylko Brlek pasuje bo Mąka na pewno odpada z wiadomych względów.Co do Wolskiego gdyby był taki temat (oczywiście tylko w wypadku odejścia VOO) to byłbym chyba za.....Oczywiście, źe wolałbym jakiegoś czarodzieja, ale szkoda,źe nasz utalentowany wychowanek pałęta się po jakiś dziwnych klubach zamiast do nas wócić.Na koniec o polskich napastnikach którzy by mogli nas zasilć.Stępiński pewnie tylko wypoźyczenie czyli wiadomo jak się to kończy i nie ma sensu zaprzątać sobie nim głowy.Sobiech i tu byłbym 100% za nim gdyby nie to,że jest cholernie podatny na kontuzje.Jak na nasze warunki na pewno by wymiatał.No my sobie możemy pisać, a i tak mamy gówno do gadania i pewnie (mam taką nadzieję) już wszystko jest ustalone i trzeba czekać na info.
                          P.S.
                          Najlepszy transfer to pozostanie VOO (niestety nie mam złudzeń)
                          Ostatnio edytowany przez gothblack; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ten Sheridan z Jagi jako następca Prijovica to nie byłaby głupia opcja. Na puchary taki typ zawodnika znowu będzie nam potrzebny, a i w polską ligę wejście ma bardzo udane. Napastnik pewnie przyjdzie tylko jeden skoro szansę ma dostać Niezgoda, jest Sanogo i w razie czego Chukwu czy Kucharczyk. Niezgoda trochę Nikolica przypomina, niby niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale ma łatwość do znajdywania się w sytuacjach. Z tym się trzeba urodzić i liczę, że on w Legii też odpali.

Jako defensywny pomocnik, która kasuje ataki rywali i oddaje do najbliższego to idealnie Góralski by pasował, ale Jaga by za niego miliony pewnie chciała. Bardziej bym widział Dąbrowskiego, bo chyba trochę przespał czas pójścia krok do przodu i się w Cracovii zasiedział, także jeden z ostatnich dzwonków. On też piłką potrafi pograć i z Moulinem i Vadisem mogliby naprawdę mocny środek pola stworzyć.

Z takich rezerwowych opcji to trzeba pamiętać o Covilo, który wraca po kontuzji głowy. Borysiuk swój chłop i na pewno ma więcej do zaoferowania w odbiorze niż Kopczyński. A z młodszych to młodzieżowy środek pola, czyli Kubicki czy Murawski, fajną rundę też Żubrowski w Koronie zagrał. Tutaj spokojnie mogą szukać w polskiej lidze.

edit: Co do Brleka to janekx (a to bardzo wiarygodne zródło) na Twitterze pisał, że cena za niego 1,75 mln euro i bardzo na zachód chce wyjechać, czyli raczej odpada ten temat. I tematu Mączyńskiego nie ma.
                            Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• https://www.transfermarkt.com/libor-.../spieler/63824
                              Z Hubnikiem nie wyszło, z Necidem nie wyszło, ale do czech razy sztuka. Przypadek podobny do VOO, piłkarz w stylu Prijovica. Do pary do Niezgody akuratny.
                              "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Z tymi transferami to szału nie będzie, tym bardziej że na liście płac jest Chukwu czy Langil. Wyczuwam, że obydwaj dostaną grubą szansę od Magiery i chociaż jeden z nich ją wykorzysta.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X