Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Co Ci w Japońcu nie pasuje?
    Przede wszystkim pozycja, po co kolejny środkowy pomocnik? Jeżeli odejdzie Ofoe to tutaj akurat najlepiej byłoby sprowadzić takiego samego kozaka, mówiąc najprościej. Morioka na skrzydło się nie nadaje, a w pierwszej kolejności trzeba obsadzić tą pozycję. Dla mnie skośny to gorsza i starsza wersja Wolskiego, który zresztą jest wymieniany w kontekście powrotu do Legii.

Trzeba wzmocnień, nie uzupełnień.
    Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      To może lepiej zatrzymać Pazdana. Też nie ta sama pozycja, ale obydwu nakrywa czapką.
      Pewnie, że warto zatrzymać, ale jeśli nie widzisz różnicy zależności między ofensywnymi Morioką-Cernychem i porównujesz tu Pazdana to trochę to nie na miejscu.

Komentarz

• Ale Morioka i Cernych to też dwie różne pozycje, a Ty ich porównujesz. Więc uznałem, że skoro pozycja na której zawodnik gra nie ma znaczenia...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Ale Morioka i Cernych to też dwie różne pozycje, a Ty ich porównujesz. Więc uznałem, że skoro pozycja na której zawodnik gra nie ma znaczenia...
          Obaj to gracze ofensywni, którzy byli rzucani po różnych pozycjach, więc jakieś tam odzwierciedlenie jest. Poza tym trzeba patrzeć też na nasze potrzeby i ocenić przydatność piłkarza pod kątem naszej drużyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
            Przede wszystkim pozycja, po co kolejny środkowy pomocnik? Jeżeli odejdzie Ofoe to tutaj akurat najlepiej byłoby sprowadzić takiego samego kozaka, mówiąc najprościej. Morioka na skrzydło się nie nadaje, a w pierwszej kolejności trzeba obsadzić tą pozycję. Dla mnie skośny to gorsza i starsza wersja Wolskiego, który zresztą jest wymieniany w kontekście powrotu do Legii.

Trzeba wzmocnień, nie uzupełnień.
            Tak jak pisałem... do rywalizacji z Moulin, który aktualnie nie ma konkurenta. Ja go nie rozpatruję w kategoriach skrzydłowego. Gui i Nagy to też nie są stricte zawodnicy na bok pomocy, a grają tam z tego powodu, że Ofoe jest nie do ruszenia.

Od Wolskiego jest raptem dwa lata starszy. Czy gorszy? Polemizowałbym. Na pewno nie jest tak przebojowy w dryblingu, jednak moim zdaniem bardziej konkretny. Nie włącza mu się tryb Messiego jak Wolskiemu, że musi kiwnąć 3 przeciwników, co na ogół kończy się efektowną akcją, po której traci piłkę, podejmuje rozsądniejsze decyzje.
            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
              Obaj to gracze ofensywni, którzy byli rzucani po różnych pozycjach, więc jakieś tam odzwierciedlenie jest. Poza tym trzeba patrzeć też na nasze potrzeby i ocenić przydatność piłkarza pod kątem naszej drużyny.

Nie, Morioka i Cernych to piłkarze predysponowani do gry i z reguły grający na różnych pozycjach, bez znaczenia, że obaj w ofensywie. A Ty nie oceniałeś ich pod kątem przydatności w naszej drużynie, tylko porównywałeś jednego do drugiego, pisząc że jeden z nich nakrywa drugiego czapką. To tak jakby próbować porównywać Vadisa do Nikolicia (obaj ofensywni) albo Hlouska do Maćka Dąbrowskiego (obaj defensywni) czyli bez sensu.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Tak jak pisałem... do rywalizacji z Moulin, który aktualnie nie ma konkurenta. .
                Skoro ma rywalizować z Moulinem jak widzisz jego umiejętności gry w defensywie?

Komentarz

• Kompletnie nie rozumiem tych plotek z Brlekiem - miaÅ‚em wÄ…tpliwÄ… przyjemność natrafić na 3 mecze WisÅ‚y koleÅ› jest w mojej opinii mega Å›redniakiem, zwykÅ‚a "8ka" bez Åźadnych fajerwerek. Damian DÄ…browski - ÅźyczyÅ‚bym sobie Åźeby to byÅ‚ cel transferowy Legii taki, ktÃłrego przyjÅ›cie ogÅ‚asza siÄ™ tydzieÅ„ po zakoÅ„czeniu sezonu. JedynÄ… takÄ… wadÄ… DÄ…browskiego jest to, Åźe ma pecha do urazÃłw. Lepszy od Kopy, a Tomka JodÅ‚owca trzeba juÅź zluzować. Jach z ZagÅ‚Ä™bia - solidny grajek, perspektywiczny obroÅ„ca z lewÄ… nogÄ…, ale raczej nie do wyjÄ™cia za rozsÄ…dny hajs tak jak i StarzyÅ„ski. MoÅźdÅźeÅ„ i Moneta - Å›miechy hihy, ale nie kaÅźdy pozyskany gracz musi być tym wiodÄ…cym i do pierwszej '11', MoÅźdÅźeÅ„ mÃłgÅ‚by wypeÅ‚niać obecnÄ… rolÄ™ Brozia, a Moneta być tym dublerem Hlouska, ktÃłry zastÄ™pstwa de facto nie ma (docelowo Moneta to dla mnie bardziej lewy obroÅ„ca niÅź skrzydÅ‚owy).Gyurcso z Pogoni na skrzydÅ‚o - brać i siÄ™ nie zastanawiać pÃłki nieźle nam idzie z Wegrami. W przypadku ubytkÃłw na Å›rodku obrony, a pewnie bÄ™dÄ…, ktÃłryÅ› z ChorwatÃłw : Runje/Maloca skÅ‚aniaÅ‚bym siÄ™ ku Runje. Dla mnie wymarzone 3 transfery to D.DÄ…browski, Gyurcso i Runje plus powrÃłt Niezgody i ktoÅ› z zagranicy do rywalizacji z nim w ataku. Zatrzymanie Odjidjy cel nadrzÄ™dny oczywiÅ›cie.
                  "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Skoro ma rywalizować z Moulinem jak widzisz jego umiejętności gry w defensywie?
                    No na pewno nie dorównuje w tym Kopczyńskiemu... jednak zdaje się, że w 90% meczach w sezonie, to my jesteśmy stroną dominującą, zwłaszcza w Ekstraklasie. Nie jest to też element, w którym nie mógłby się podciągnąć.

Nasi skrzydłowi mocno udzielają się w grze z tyłu (Gui, Nagy), jest cały blok obronny, Vadis grał wcześniej jako defensywny pomocnik i pomoc w defensywie nie jest dla niego czymś nowym, jest defensywny pomocnik (Jodłowiec, Kopczyński). Można powiedzieć, że jest komu bronić. Trener może też zmodyfikować taktykę.

Jak oceniasz predyspozycje Mandżukića, który w Turynie gra na pozycji skrzydłowego? Bo od dłuższego czasu radzi sobie tam świetnie i ma pewny plac. Dla dobrych zawodników zawsze znajdzie się miejsce na boisku. Rolą trenera jest ich dobrze poustawiać, dobrać taktykę i zachować odpowiedni balans/proporcje.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

Tak jak pisałem... do rywalizacji z Moulin, który aktualnie nie ma konkurenta. Ja go nie rozpatruję w kategoriach skrzydłowego. Gui i Nagy to też nie są stricte zawodnicy na bok pomocy, a grają tam z tego powodu, że Ofoe jest nie do ruszenia.
                      Ja myślę, że idealnym rywalem dla Moulina jest... Jodłowiec, który w formie jest najlepszy na swojej pozycji w Ekstraklasie. A jeżeli chodzi o partnera dla Moulina (czyli za Kopczyńskiego) to zdecydowanie bardziej stawiałbym na Dąbrowskiego.

PS: A Nagy jest skrzydłowym, stricte
                      Zamieszczone przez Bary89
                      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

A jeżeli chodzi o partnera dla Moulina (czyli za Kopczyńskiego) to zdecydowanie bardziej stawiałbym na Dąbrowskiego.
                        Tu się zgadzam. Z polskich piłkarzy, będących w naszym zasięgu, byłby idealnym wyborem.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

Ja myślę, że idealnym rywalem dla Moulina jest... Jodłowiec, który w formie jest najlepszy na swojej pozycji w Ekstraklasie. A jeżeli chodzi o partnera dla Moulina (czyli za Kopczyńskiego) to zdecydowanie bardziej stawiałbym na Dąbrowskiego.

Chyba czas skończyć z mitem Jodłowca, a raczej możliwością jego powrotu do formy.

Komentarz

• Jak D.Dąbrowski trafi do Jagiellonii, a nie do nas to naprawdę w naszej ekstraklasie nie tylko wyniki są nieprzewidywalne.
                            "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

Wywiad z marca dla Legia.net

Na treningach i w sparingach byłeś próbowany na boku obrony i na skrzydle. Na jakiej pozycji na boisku czujesz się najlepiej?
                              - Zdecydowanie w środku pola, ale tam jest akurat w Legii jest największa konkurencja. Na zgrupowaniu trener Jacek Magiera sprawdzał mnie na lewej obronie. Grałem tam nawet dla Ferencvarosu i mogę sobie tam poradzić. Ale uważam jednak, że w ofensywie jestem bardziej wszechstronnym zawodnikiem i mam więcej atutów.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• @ Chmielo
                                Odwróciłeś kota ogonem. Sam stwierdziłeś,że jako zmiennik/do rywalizacji z Moulinem.
                                Jak widzisz Francuz ma wiele zadań defensywnych więc japoniec jako jego zmiennik musiałby się z nich również wywiązywać.

Komentarz

Pracuję...
                                X