Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ponoć zainteresowani są pozyskaniem Aleksandra Gordonia
    https://www.transfermarkt.pl/alexand.../spieler/45425

Komentarz

• Zamieszczone przez Ti(L)inioo Zobacz posta
      Ponoć zainteresowani są pozyskaniem Aleksandra Gordonia
      https://www.transfermarkt.pl/alexand.../spieler/45425
      To jest link do Gorgonia, podrzuć ten do Gordonia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
        To jest link do Gorgonia, podrzuć ten do Gordonia.
        Sorry chodzi o Gorgonia rzecz jasna)

Komentarz

• Morioka, Cernych, Wawrzyniak, Borysiuk, Robak - litości
          Zamieszczone przez Bary89
          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• A ten wspominany Ádám Gyurcsó to jest napastnik, lewy pomocnik czy lewy obrońca? Bo w Pogoni chyba gra na obronie? a na "TM"-ie jest że to napadzior.
            Tak czy siak biega po lewej stronie najczęściej i jakby kogoś brakowało nam tam to raczej jest koks grajek a przynajmniej mi się tak wydaje. Widziałem kilka meczy z jego udziałem. Ma szybkość, drybling i strzał także kompletny zawodnik.

Dodam, że w tym sezonie w dość słabej Pogoni zanotował 5 bramek i aż 10 asyst.
            Ostatnio edytowany przez MiroWT; [ARG:4 UNDEFINED].
            Płock 2005r.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
              litości
              To samo można napisać na temat Twojej aktywności na forum.
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez MiroWT Zobacz posta
                A ten wspominany Ádám Gyurcsó to jest napastnik, lewy pomocnik czy lewy obrońca? Bo w Pogoni chyba gra na obronie? a na "TM"-ie jest że to napadzior.
                Tak czy siak biega po lewej stronie najczęściej i jakby kogoś brakowało nam tam to raczej jest koks grajek a przynajmniej mi się tak wydaje. Widziałem kilka meczy z jego udziałem. Ma szybkość, drybling i strzał także kompletny zawodnik.

Dodam, że w tym sezonie w dość słabej Pogoni zanotował 5 bramek i aż 10 asyst.
                Skrzydłowy, ale podobno Mazek jest lepszy.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                  Morioka, Cernych, Wawrzyniak, Borysiuk, Robak - litości
                  Co Ci w Japońcu nie pasuje?
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ádám Gyurcsó- to byłby ciekawy chłopak na Ł3 razem z Morioko!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Co Ci w Japońcu nie pasuje?
                      - brak paszportu Unii
                      - chimeryczność
                      - siła fizyczna ( a właściwie jej brak)

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                        - brak paszportu Unii
                        - chimeryczność
                        Dokładnie. Cernych go nakrywa czapką, chociaż to nie ta sama pozycja. Tak czy inaczej- Morioka idzie kopać z Langilem(o ile ten tam zostanie) do Waasland-Beveren. Za 300 tys euro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          - brak paszportu Unii
                          - chimeryczność
                          - od nowego sezonu limit obcokrajowców wzrasta do 3. Aktualnie mamy dwóch (Gui i Chukwu),
                          - to tak jak większość zawodników w naszej lidze,
                          - to nie środkowy obrońca, ani silny napastnik, żeby musiał się rozbijać z przeciwnikiem. Najważniejsze, że umie grać w piłkę.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ti(L)inioo Zobacz posta
                            Ádám Gyurcsó- to byłby ciekawy chłopak na Ł3 razem z Morioko!

Oglądałem jeden mecz także jego reprezentacji to chyba był mecz Łotwa-Węgry w el. MŚ co prawda przeciwnik raczej słaby ale facet strzelił bramkę no i ogólnie był terminatorem w tym meczu, różnica ze dwóch klas. Myślę, że u nas przy jeszcze lepszych zawodnikach byłby kozaczkiem-rozwinąłby się.

Dodatkowo przy swojej szybkości ma też niezłe warunki fizyczne bo 181cm wzrostu.
                            Płock 2005r.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                              Dokładnie. Cernych go nakrywa czapką, chociaż to nie ta sama pozycja.
                              To może lepiej zatrzymać Pazdana. Też nie ta sama pozycja, ale obydwu nakrywa czapką.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• @MiroWT
                                Ja i duża część forumowiczów się z Tobą zgodzi, ale jak można było go wziąć płacąc tylko za podpis to Leśny twierdził, że Mazek jest lepszy. Teraz raczej go nie odkupimy od Pogoni.

Komentarz

Pracuję...
                                X