Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nagy to bardziej ofensywny pomocnik, niż skrzydłowy.
    No jeżeli chodzi Ci o takiego typowego skrzydłowego, który biega tylko przy linii to Nagy tam nie pasuje. Ale my raczej tak nie gramy i potrzebujemy piłkarzy w stylu Nagy, Gui (w formie), którzy potrafią zejść do środka, poklepać, strzelić . To boczni obrońcy robią w Legii robotę skrzydłowych.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      No jeżeli chodzi Ci o takiego typowego skrzydłowego, który biega tylko przy linii to Nagy tam nie pasuje. Ale my raczej tak nie gramy i potrzebujemy piłkarzy w stylu Nagy, Gui (w formie), którzy potrafią zejść do środka, poklepać, strzelić . To boczni obrońcy robią w Legii robotę skrzydłowych.
      Chodzi mi o kogoś z dobrym dośrodkowaniem na nos i soczystym strzałem, coby mógł zejść do środka. Z całym szacunkiem dla Gui'ego... on może poklepać, nadaje się do gry kombinacyjnej, ale uderzenia z dystansu to on nie ma, podobnie jak umiejętności zagrania wysokiej piłki w pełnym biegu.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• on w ogóle nie ma umiejętności pełnego biegu
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Rozumiem, że ten klasowy napastnik to miałby być ktoś z zagranicy. Inaczej brzmiałoby to jak nieśmieszny żart, padały tu przecież nazwiska typu Robak, czy Sheridan. Ten drugi ma chociaż kilka bramek w Europucharach jeszcze z czasów gry na Cyprze. Ale jeśli chcemy się rozwijać, to chcąc się wzmocnić na tej pozycji musimy szukać kogoś kto pograł sobie w trochę większą piłkę. Początkowo kimś takim wydawał się Necid, ale się rozczarowaliśmy. Teraz wypadałoby, żeby napadzior wypalił. Poza tym zastanawiam się kto z naszej ligi będzie realnym wzmocnieniem składu, a nie tylko uzupełnieniem ?

Komentarz

• Mnie, z ofensywnych piłkarzy polskiej ligi, interesuje jeszcze Cernych. Stale się rozwija, liczby ma dobre, gaz ma, skuteczność też niezła. 26 lat. Do tego kontrakt jeszcze tylko rok ważny. Myślę, że mógłby się w Legii dużo lepiej rozwinąć.
            Co do graczy spoza polskiej ligi i w gatunku czystych fantazji, ktoś dał kandydaturę ciekawego napastnika, który na pewno byłby a naszym zasięgu, przynajmniej na wypożyczenie: https://www.transfermarkt.pl/sergio-...spieler/110366 .
            A może wróci temat Caicedo?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
              Mnie, z ofensywnych piłkarzy polskiej ligi, interesuje jeszcze Cernych. Stale się rozwija, liczby ma dobre, gaz ma, skuteczność też niezła. 26 lat. Do tego kontrakt jeszcze tylko rok ważny. Myślę, że mógłby się w Legii dużo lepiej rozwinąć.
              Co do graczy spoza polskiej ligi i w gatunku czystych fantazji, ktoś dał kandydaturę ciekawego napastnika, który na pewno byłby a naszym zasięgu, przynajmniej na wypożyczenie: https://www.transfermarkt.pl/sergio-...spieler/110366 .
              A może wróci temat Caicedo?
              Rozwijać to się ma w Legii Niezgoda. Jeżeli mamy ściągnąć napastnika to kozaka pokroju Nikolica, Prijovica czy też Sa.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Cernych grał ostatnio na skrzydle, więc dochodzi uniwersalność. Myślę, że by się przydał. Sa raczej nie do wyjęcia na chwilę obecną.

Komentarz

Rozwijać to się ma w Legii Niezgoda. Jeżeli mamy ściągnąć napastnika to kozaka pokroju Nikolica, Prijovica czy też Sa.
                  Czyli mamy poszperać po drugiej lidze tureckiej?
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Czyli mamy poszperać po drugiej lidze tureckiej?
                    Jeżeli znajdziemy tam takiego kozaka to tak
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Z ligowych pomocników do wyciągnięcia ciekawie wygląda: Dąbrowski, Morioka i ten Brlek.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                        Fajnie grał w sezonie 14/15 w Segundzie i był sporą nadzieją Las Palmas na La Liga, jednak przerosło go to. Umiejętności ma, dobra technika i wykończenie, lecz mentalnie nie dojeżdża (w Las Palmas chodził na imprezy, a potem od razu na treningi). Teraz nie wiem jak w AEK sobie radzi.

W sumie nie wiem kogo z polskiej ligi mielibyśmy wziąć. Brlek, Wolski, Cernych niby tak, ale to raczej tylko na ustabilizowanie kady w kontekście polskiej ligi.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Z ligowych pomocników do wyciągnięcia ciekawie wygląda: Dąbrowski, Morioka i ten Brlek.
                          Dodałbym Mączyńskiego.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

Z ligowych pomocników do wyciągnięcia ciekawie wygląda: Dąbrowski, Morioka i ten Brlek.
                            Dąbrowski i Brlek tak. Ale czemu Morioka? Technicznie może i wygląda ciekawie, ale słaby fizycznie, łatwy do przepchnięcia i chimeryczna forma. Nie, zdecydowanie nie widziałbym go u nas. W czym on lepszy od przykładowego Wolskiego? Z trójki Morioka, Wolski, Starzyński brałbym tego ostatniego ale i tak bez przekonania.
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Dodałbym Mączyńskiego.
                              Ale on chyba zapowiedział, że do nas nie przejdzie.

Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                              W czym on lepszy od przykładowego Wolskiego?
                              Potrafi dobrze strzelić zza pola karnego, niekonwencjonalnie podać do wychodzącego partnera, nie robi tysiąca kółeczek pod publiczkę.
                              Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• W tym roku jest ostatnia szansa powalczyć o awans do LM na starych zasadach, więc o jakich Cernychach my mówimy ?

Komentarz

Pracuję...
                                X